Kad ir kaip liūdnai tai skambėtų, pasaulyje nėra žmonių, kurie visai nieko nebijotų prarasti.

Net labiausiai pasitikintis savimi žmogus turi tiek daug abejonių ir baimių savo galvoje, kiek jūroje yra lašų. Daugybė klausimų, į kuriuos atsakymų neretai nesulaukiame, mus persekioja nuo vaikystės iki senatvės. Nemažai žmonių sugeba puikiai slėpti savo kompleksus po skirtingomis kaukėmis, bet, deja, dėl to netampa laimingesni. Norėdami pakeisti gyvenimą į gerąją pusę, astrologai siūlo susidurti su tiesa ir išlaisvinti neigiamą požiūrį.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Atkaklus ir ambicingas Avinas „minta“ pergalėmis. Vienintelė sąlyga – jis turi būti lyderis visur ir visada. Konkurencinis instinktas veda jį į priekį. Šio ženklo atstovų šūkis, neleidžiantis jiems nuleisti rankas: „Arba aš, arba niekas“. Bet koks pralaimėjimas priverstų šio ženklo atstovą pajusti savo menkumą, o tai reiškia žlugimą ar net savęs susinaikinimą. Todėl nepakenktų Avinui paprasčiau žiūrėti į gyvenimą, nes būti geriausiu visur ir visada –  varginantis, alinantis ir nebūtinas siekimas.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Jautis vengia pokyčių. Stabilumas yra jo labiausiai mėgstama būsena. Todėl, kai gyvenimas, nepriklausomai nuo jo valios, pradeda keistis, Jautis tampa nervingas, piktas ir įsitempęs. Nors jis yra protingas, supranta, kad metamorfozės yra neišvengiamos ir svarbios, bet vis tiek stengiasi išvengti didelių pokyčių. Tai sukelia abejonės savimi. Ši baimė yra nepagrįsta: Jautis be problemų prisitaiko prie bet kurios situacijos.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Dvyniai yra tarsi apsėsti lyderystės ir bijo, kad tik kas nors nesužinotų, jog jiems kažkas nepasisekė. Bet kuris šio ženklo atstovas besąlygiškai nori būti autoritetas, su kurios nuomone būtų skaitomasi. Bet kokios abejonės dėl jo pasakytų žodžių, atima iš Dvynio vidinę harmoniją, o širdį užlieja baimė ir netikrumo pojūtis.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Vėžys neretai priklauso nuo aplinkinių nuomonės, tačiau kruopščiai tai slepia. Tai tik pablogina situaciją. Jis bijo prarasti tai, ką jau turi, nes nėra tikras dėl savo reikšmingumo ir kitų susidomėjimo juo. Be to, šio ženklo atstovui neretai netrūksta kompleksų dėl savo išvaizdos. Kitaip tariant, jis dažnai būna nepatenkintas savimi. Ko gero tik jam artimas žmogus gali padėti padidinti savivertę, nes pats Vėžys to ne visada sugeba.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūtas, žinoma,  galvoja esantis geriausias Zodiako ženklas ir deda visas pastangas, kad tai pamatytų kiti. Bet jei pažvelgsime giliau, pamatytumėte, kad Liūtas žino savo trūkumus, bet nė už ką negali priimti tai ir juo labiau, su tuo susitaikyti. Jis nuolat stengiasi peršokti aukščiau galvos, kad tik atitiktų  priimtus „standartus“. Baimė būti atskleistam ir išjuoktam ar net pasityčiotam kaip reikiant gadina Liūto gyvenimą.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Mergelė kenčia nuo perfekcionizmo ir „puikaus mokinio“ komplekso. Žinoma, dėl noro pasiekti viską, Mergelę galima tik pagirti, jei tai neprivestų iki neurozės. Išgyvendami ir daug reikalaudami iš savęs, šio ženklo atstovai apsunkina norimo tikslo pasiekimą. Be to, idealo siekimas dažnai lemia sąvokų pakeitimą: Mergelėms svarbiausia ne procesas, o asmeninės ambicijos.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Pozicija visuomenėje ir populiarumas yra pagrindiniai šio ženklo tikslai. Visuomenės nuomonė ir noras būti geriausiais iš geriausių trukdo šio ženklo atstovams gyventi visavertį gyvenimą. Pagrindinė Svarstyklių problema yra ta, kad jie vertina tų, kurie turėtų būti atokiau, nuomones. Svarstyklės, deja, visai nesupranta žmonių, todėl dažnai tarp šio ženklo atstovų kolegų, pažįstamų ir net draugų – nemažai priešų ir pavydžių žmonių. Ir tada Svarstyklių ženklo žmonės nuoširdžiai stebisi, kodėl niekas jų nevertina, nemėgsta ir nepalaiko.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Skorpionui tiesiog gyvybiškai svarbu kontroliuoti žmones. Kartais jis pats net nesusimąsto apie savo norus, tačiau būdamas valdžioje supranta, kas būtent jį užpildo jėga ir motyvacija. Valdžios  ir valdingumo, jėgos rodymo kompleksas, jo nekeičiant, gali virsti žiaurumu, sarkazmu ir snobizmu.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šaulys yra pernelyg altruistiškas, todėl neretai tempia kitus paskui save. Šio ženklo atstovai gali parodyti užuojautą tiems, kurios jie ir neprašo. Prireikus, pasiryžęs padėti kone visiems ir su didžiausiu malonumu. Todėl Šaulį kartais kankina „Motinos Teresės“ kompleksas, kurį sukelia gyvybingumo perteklius ir perdėta empatija. Bėda ta, kad Šaulys deda visas jėgas gelbėdamas pasaulį, bet neretai pamiršta apie pagalbą tiems, kuriems jos labiausiai reikia.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragis galvoja, kad jis neturi nei kompleksų, nei kitokių trūkumų. Mat jis pasitiki savimi, visada stengiasi būti ramus ir tvirtas. Tačiau būtent tai jam trukdo siekti tikslų. Ožiaragis kenčia nuo perdėto pasitikėjimo savo jėgomis ir net pasididžiavimo, kuris atstumia artimus žmones. Dėl tos pačios priežasties šio ženklo atstovas gali praleisti ir geras galimybes bei perspektyvas, įvertindamas visa tai kaip smulkmenišką ir nevertą jo dėmesio reikalą.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Baimė pralaimėti rimtai gadina Vandenio gyvenimą. Kažkodėl šis ženklas netiki savimi ir savo galimybėmis. Atsakomybė jį baugina, kol virsta rimtu išbandymu. Kiekvieną kartą pradėdamas kažką naujo, Vandenis bijo, kad nesusitvarkys. Ir jūs jam neįrodysite, kad pralaimėjimas gyvenimo kelyje yra įprastas dalykas, tiesiog reikia suimti save į rankas ir eiti pirmyn.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Kontempliacijos Žuvys negali pakęsti, kai turi plaukti prieš srovę. Bet kokias pastangas jie paniekinamai vadina tuštybe, bandydami prisiimti kuo mažiau atsakomybės ir įsipareigojimų. Žuvų pasyvumą lemia baimė priimti sprendimus. Bet koks žingsnis svajonės link suvokiamas kaip išbandymas, kuris būtinai turi pasibaigti blogai.

Daugelis iš mūsų turime sudėtingą charakterį ir kompleksų rinkinį, todėl bet kuris Zodiako ženklas iš dalies yra kaltas. Tačiau dabar, sužinoję taisytinus savo charakterio bruožus, galite bent pamėginti keistis.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą