Ar norite būti nepriklausomi, ar norite sukurti šeimą ir turėti vaikų? Ar jums reikia kažko įdomaus, ar norite stabilumo? Ar norite gyventi miesto centre ar toli nuo miesto? Niekada negalite nieko nuspręsti, ir tai labai trikdo Ožiaragius. Archyvo nuotrauka

Sužinokite, kas negerai su kiekvieno Zodiako ženklo asmenybe,  perskaitę šį horoskopą.

 

Avinas: meluoja ir meluoja

Yra keturi dalykai, be kurių  šio ženklo atstovai negali gyventi: oro, vandens, maisto ir melo. Jūs meluojate, kad atrodytumėte geriau, meluojate, kad kiti atrodytų blogiau, meluojate, kad išsivaduotumėte iš bėdų, ir meluojate, kad į bėdą patektų kiti. Jūs meluojate tokiu pat dažniu kaip ir kvėpuojate.

Patarimas: giliai įkvėpkite ir nustokite meluoti. Žmonės jus mylėtų labiau, jei galėtų labiau jumis pasitikėti.

 

Jautis: per jėgą verčia save ką nors daryti

Taip, šiais metais žadėjote numesti svorio, bet nuolat galvojate, kada kitą kartą turėsite galimybę užsisakyti sviestinio glajaus pyrago gabalėlį. Arba, žinoma, prisižadėjote taupyti, bet nieko blogo, jei išleidžiate kone kelis tūkstančius kostiumėliui ar kostiumui, dėl kurių jūsų užpakalis atrodo taip nuostabiai. Žadėjote sau, kad nustosite konfliktuoti internete, tačiau komentatoriai kritikavo jūsų išvaizdą. Žinoma, kaip tada galima atsispirti ir nekelti skandalo? Jums  paprasčiausiai trūksta valios.

Patarimas: skirkite sau bent kelias minutes daugiau, kai kitą kartą pasijusite atsidūrę tarp teisingo ir klaidingo sprendimo. Tai padės.

 

Dvyniai: pasirengęs tvoti iš pykčio

Jei  kas nors jums užkirs kelią vairuojant arba darys ką nors, kas neatitinka jūsų sumanymų, pirmiausiai sušuksite: „Ką jis, po velnių, sau galvoja?“. Važiavote saugiai ir laikėtės visų eismo taisyklių, o jis jūsų vos nenustūmė nuo kelio. Ar jis tikrai mano, kad gali tiesiog šiaip sau pabėgti? O, ne. Juk jis kirto Dvynių kelią.  Todėl jei šio ženklo atstovui  vėl pasipainios, degant raudonam šviesoforo signalui,  jis išsitrauks beisbolo lazdą, laikomą tiesiai po sėdyne, ir  bus pasirengęs jį panaudoti iš įniršio.

Patarimas: žmonės, kurie kerta jūsų kelią, turi tam tikrų priežasčių, kurios gali būti nesusijusios su jumis. Staiga jums užkirtęs kelią vyras gal skubėjo į ligoninę, nes jo žmonai kažkas nutiko. Ne visi žmonės linki jums blogo. Atsipalaiduokite.

 

Vėžys: nesibaigiantys pakilimai ir kritimai

Priežastis, kodėl pakilimus nuolat keičia kritimai ir atvirkščiai, yra ta, kad iškeliate nosį taip aukštai, jog nematote, kas dedasi po kojomis ar net priekyje. Taip galima netyčia nusiversti ir nuo uolos. Tai taip pat signalas, kad neskubate sutikti ir pripažinti suklydę, nemėgstate paklusti įsakymams, manote, kad esate daug geresni, nei esate iš tikrųjų. Žmonės jumis nebus sužavėti, jei taip galvosite.

Patarimas:  daugiau klausykite savo draugų, ypač kai nenorite jų klausytis, nes tai ženklas, kad jie yra bent kažkuo teisūs.

 

Liūtas: prie ko priveda tingumas

Iš visų Zodiako ženklų, kurie šiuo metu skaito šį horoskopą, jūs vienintelis šiuo metu  delsiate. O kai atsipeikėsite ir pagaliau tai perskaitysite, kiti ženklai jau statys namus, mokysis kalbų ir taps savo mėgstamos veiklos profesionalais. O jūs, perskaitę tai, eisite žiūrėti „Netflix“.

Patarimas: kiekvieną rytą kelkitės 6 valandą ryto ir nubėkite bent porą kilometrų. Darykite tai mėnesį ir pamatysite, kaip pasikeitė jūsų gyvenimas.

 

Mergelė:  egoizmo viršūnė

Ar tikrai reikėjo suvalgyti paskutinę spurgą? Juk tavo draugas norėjo spurgos. Jis prašė palikti tai jam. Ir jei atvirai, tą spurgą pirko jis, o ne tu. Žinutėje tu jam pažadėjai, kad paliksi jam paskutinę spurgą. Juk galėjai suvalgyti obuolį. Arba avokadą. Bet vietoj to suvalgei paskutinę spurgą. Tai yra blogiausia.

Patarimas: turite suprasti, kad geriau džiuginti kitus, nei pasiduoti savo pagundai. Daugiau galvokite apie kitus nei apie save.

 

Svarstyklės: užsispyrimo kaina

Taip, visi supranta, kad norite būti teisus, bet tai ne visada yra realybė. Ir blogiausia yra tai, kad jūs niekada gyvenime to neprisipažintumėte, net jei ir suprastumėte tai. Galite įžeisti žmogų, žinoti, kad tai jūsų kaltė, kad jis yra įskaudintas. Bet vis tiek nekreipsite dėmesio į tai ir lauksite, kol jis žengs pirmą žingsnį.

Patarimas: išmokite pripažinti savo klaidas ir atsiprašyti, kai esate kaltas. Dėl to jūs tikrai neatrodysite prastesnis už kitus žmones.

 

Skorpionas: gaili savęs

Gyvenimas jums atrodo žiaurus ir neteisingas, ar ne? Jums atrodo, kad tik jūs patyrėte skausmą, atstūmimą, traumas ir širdgėlą, kurių niekas kitas niekada nepatyrė ir nesupranta. Todėl turite tiek daug draugystės ir santykių problemų – niekas jūsų tiesiog negali suprasti, tiesa? Kaip jie drįsta? Jiems lengviau gyventi nei jums. O jus verti tik gailesčio?..

Patarimas: žmonės viską puikiai supranta. Jie taip pat supranta, kad gailite savęs. Sustokite ir padarykite tam galą.

 

Šaulys: bijo rizikuoti ir pralaimėti

Pagrindinė jūsų nesėkmė gyvenime, jei nuspręsite jai pasiduoti, bus ta, kad per daug bijote rizikuoti. Suprantama, kai žmogus rizikuoja, gali nutikti blogų dalykų. Ir tai yra faktas. Žmonės gali susižeisti. Jums gali nepavykti. Bet gali nutikti ir kažkas gero. Be to, jūs net nemėginate iš anksto numatyti ar susidėlioti  veiksmų planą, nes net nemėginate rizikuoti ir pamatyti, kas iš to gali išeis. Geriau patirti ką nors blogo, nei nieko nepatirti. Ir tai yra blogai.

Patarimas: gyvenimas trumpesnis, nei manote. Vienintelis dalykas, dėl kurio gailėsitės, kai jūsų gyvenimas artės pabaigos link, yra tai, kad bijojote daryti tai, ką visada norėjote daryti.

 

Ožiaragis: neryžtingumas geruoju nesibaigia

Ar norite būti nepriklausomi, ar norite sukurti šeimą ir turėti vaikų? Ar jums reikia kažko įdomaus, ar norite stabilumo? Ar norite gyventi miesto centre ar toli nuo miesto? Niekada negalite nieko nuspręsti, ir tai labai trikdo Ožiaragius bei išmuša juos iš pusiausvyrus.

Patarimas: gyvenimas bėga greitai. Vienas neteisingas posūkis ir galite paslysti visam laikui. Nuspręskite, ko norite, ir eikite į tai.

 

Vandenis: neretai pervertina save

Tu esi pats didžiausias priešas sau. Neretai pervertini save. Galvoji, kad atrodai geriau nei yra iš tikrųjų. Visi taip sako, bet tu jais netiki. Galvoji, kad esi protingesnis už kitus – bent jau protingesnis už savo pažįstamus. Žmonės tavimi tiki ir žavisi daug dažniau, nei tu įsivaizduoji.

Patarimas: nebūk pasipūtęs ar arogantiškas, bet pasistenk susitaikyti su tuo, kad nesi nei pats nuostabiausias, nei baisus.

 

Žuvys: atsidavimas ir lojalumas gali pakenkti

Tai skamba kaip keistas trūkumas, bet esate per daug atsidavę ir lojalūs kitiems. Jūs esate per švelnūs žmonėms. Jums jiems atleidžiate net ir tada, kai jie to nenusipelnė. Jūs pasiliekate su jais, kai juos reikia išgrūsti lauk. Ir nors turite gerų ketinimų, jūs taip pat kenčiate.

Patarimas: jei jaučiate, kad žmogus gali įskaudinti jus, nustokite eiti paskui jį.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą