Korta „Kvailys“ skatina Vandenį rizikuoti, norint pasiekti didelių laimėjimų ar gerų rezultatų. Archyvo nuotrauka

Sėkmingai užbaigti rugpjūtį ir pritraukti sėkmę rugsėjo pradžioje bus lengviau dėl savalaikių Taro kortų patarimų, kurie itin pasitarnaus priimant svarbius sprendimus Zodiako ženklų atstovams.

Prognozės pagal  Taro kortų dėliones yra gana tikslios. Todėl ekspertai rekomenduoja pasidomėti, kas nutiks ateinančią savaitę, kad būtų galima susidaryti veiksmų planą ir nepraleisti naujų galimybių. Kita vertus, pasitelkus intuiciją, Zodiako rato atstovams bus lengviau interpretuoti iškritusios kortos reikšmę ir rasti išeitį iš susiklosčiusių aplinkybių.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Savaitės pradžioje iškritusi „Imperatoriaus“ korta – tai ženklas, kad Avinams prireiks budrumo ir gebėjimo išmintingai valdyti savo gyvenimą. Korta atkreipia dėmesį į daug žadančias galimybes, kurių nereikėtų praleisti. Gebėjimas kontroliuoti save ir mokytis iš kitų klaidų lems sėkmę.

Tuo tarpu „Hierofanto“ korta skatina Aviną labiau pasitikėti išmintingų patarėjų ar padėjėjų, net artimo žmogaus patarimais ir mokytis iš vyresnės kartos patirties. Teisingas prioritetų nustatymas ir atsakomybė taps naujų pergalių sinonimu.

Dėlionėje esanti „Žvaigždės“ korta – tai laimės išraiška, nurodanti, kad nebus dėl ko jaudintis ir išgyventi, nes viskas kils tik aukštyn. Tai taip pat reiškia, kad Avinas gali ramiai užsiimti pasirinktu verslu ir nesijaudinti dėl jo rezultato. Jokių problemų nenumatoma, žinoma, jei nekeisite planų, neišsuksite iš kelio ir neleisite niekam savęs valdyti.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Korta „Imperatorius“ sufleruoja, kad Jautis gali drąsiai įgyvendinti savo idėjas. Pagal šią kortą,  svarbu prisiminti atsakomybę ir aiškiai laikytis plano, kad išvengtumėte klaidų ir nepatektumėte į aklavietę.

Dėlionėje esanti „Bokšto“  korta nurodo, kad ateina lūžio taškas, kai svarbu suprasti: kelio atgal nėra. Atėjo laikas sugriauti iliuzijas ir eiti tobulėjimo keliu. Jaučiui pasiseks, jei neatsisakysite naujų perspektyvų.

Rugsėjo pradžioje, pagal „Teisingumo“ kortą, Jaučiui prireiks santūrumo ir atidumo. Korta kalba apie palankų laikotarpį naujiems atradimams, o norint pritraukti sėkmės, svarbu būti sąžiningam ir atviram.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Savaitės pradžioje Dvyniams prireiks ištvermės – tai nurodo „Vyriausiosios kunigaikštienės“ korta. Skubėjimas neduos norimų rezultatų, todėl norint priimti teisingus sprendimus verta pristabdyti tempą ir  labiau įsiklausyti į intuiciją.

„Žvaigždės“ korta atsakinga už harmoniją ir norų išsipildymą. Kortos patarimas – nenusukti nuo pasirinkto kelio ir ramiai užsiimti esama veikla. Dvyniams palankus laikotarpis, kai problemos ir bėdos lieka už nugaros.

Savaitė baigiasi „Įsimylėjėlių“ korta, kuri rodo, kad teks rinktis iš dviejų įvykių, susijusių su veikla ir asmeniniu gyvenimu. Iš pirmo žvilgsnio jie gali atrodyti lygiaverčiai, tačiau Dvyniams reikia atidžiai pasverti privalumus ir trūkumus, kad nesuklystų.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Korta „Teisingumas“ skatina Vėžius elgtis ne tik pagal sąžinę, bet ir nepažeisti taisyklių. Pagal šią kortą, viskas klostysis gerai, jei būsite atidūs, apdairūs ir neskubėsite priimti sunkių sprendimų.

Teigiama korta „Saulė“ byloja apie kliūčių nebuvimą kelyje, o tai reiškia, kad Vėžiai gali drąsiai įgyvendinti idėjas, aktyviai dirbti savo gerovei ir ieškoti naujų tobulėjimo būdų.

Tačiau rugsėjo pradžioje šio ženklo žmonių laukia staigūs pokyčiai. Korta  „Fortūnos ratas“ sako, kad gyvenimas pasikeis, o nauji įvykiai tikrai atneš nemažai džiaugsmingų ir laimingų akimirkų. Vėžiams svarbu atsiminti pagrindinį dalyką: dviprasmiškose situacijose neskubėkite daryti išvadų ir nepervertinkite savo jėgų.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Savaitės pradžioje  iškritusi „Pakabinto žmogaus“ korta – tai įspėjimas, kad Liūtai turi būti atsargūs. Korta perspėja, kad kai kurios bylos gali užstrigti, o tai reiškia, kad reikės nukreipti dėmesį į dabar jums aktualiausius ir labiausiai rūpimus klausimus.

Pagal „Kvailio“ kortą, Liūtams svarbu nepamiršti atsakomybės. Aplaidus požiūris į tai, kas vyksta gyvenime, gali sukelti neigiamų padarinių ir klaidų, kurių ištaisymas pareikalaus daug laiko ir pastangų.

Korta „Mirtis“ sufleruoja, kad Liūtų gyvenimas labai pasikeis, o pokyčiai bus į gerąją pusę. Norint tai padaryti, svarbu atsiminti, kad praeitį reikia palikti už nugaros ir nebandyti prikelti įvykių, kurie jau atliko savo vaidmenį.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Pagal „Kvailio“ kortą Mergelės neturi gaišti laiko: veikti reikia čia ir dabar, kad nepraleistų malonių progų. Svarbiausia nepamiršti atsakomybės ir protingai įvertinti savo galimybes.

Savaitės viduryje iškritusi „Mirties“ korta simbolizuoja, kad Mergelės turi būti pasiruošusios tam, jog gyvenimas pasikeis. Atėjo laikas priimti svarbų sprendimą ir atsikratyti visko, kas trukdo ryžtingai ir energingai žengti pirmyn.

„Imperatorienės“ korta žada padėti užmegzti santykius ir geras perspektyvas verslo aplinkoje. Mergelės turėtų įsiklausyti į savo intuiciją, kad pritrauktų teigiamų pokyčių ir neužstrigtų.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

„Mago“ korta nurodo, kad Svarstyklėms teks imtis iniciatyvos. Korta ragina nebijoti savo idėjų ir drąsiai imtis planuojamo verslo. Inovacijos ir noras pakeisti gyvenimą į gerąją pusę baigsis naujomis pergalėmis ir laimėjimais.

Korta „Saulė“ sako, kad visi keliai atviri, vadinasi, Svarstyklės gali tobulėti ir realizuoti save bet kuria kryptimi. Kortos patarimas – mėgaukitės šiandiena ir kiekvieną rytą pradėkite pozityviai.

Savaitė baigiasi „Mėnulio“ korta, pagal kurią turėtų iš esmės pasikeisti Svarstyklių gyvenimas. Korta įspėja, kad šio ženklo atstovams taps prieinama anksčiau uždaryta informacija, kurią reikia protingai išnaudoti.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

„Pakabinto žmogaus“ korta žada Skorpionams išbandymus, kuriuos reikia įveikti garbingai. Savaitės pradžioje nereikėtų pasikliauti atsitiktinumu – reikia paimti likimą į savo rankas ir išmintingai jį kontroliuoti bei valdyti.

Savaitės viduryje iškritusi „Velnio“ korta taip pat įspėja Skorpionus apie galimas problemas. Jų bus galima išvengti, jei nepasiduosite akimirkos užgaidoms ir nesudarysite sandorių su sąžine.

Savaitė baigiasi korta „Įsimylėjėliai“, pagal kurią pats metas priimti svarbius sprendimus savo asmeninio gyvenimo sferoje. Dėmesingumo ir išminties dėka Skorpionai galės pasirinkti teisingą kelią ir greitai pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Rugpjūčio pabaiga bus teigiama. Korta „Taika“ informuoja Šaulį, kad kelyje nėra jokių kliūčių, kurios galėtų trukdyti įgyvendinti planą.

Korta „Fortūnos ratas“ numato didžiulius pokyčius, kurie gali jus ir kaip reikiant panervinti. Laimėti  savo gyvenimo „aukso puodą“ ir neprarasti sėkmės bus lengviau, jei leisite įvykiams tekėti savo vaga ir nepulsite ką nors keisti, iškilus dviprasmiškoms situacijoms.

Korta „Imperatorius“ užbaigia savaitę, pagal kurią Šauliai galės įgyti finansinę nepriklausomybę ir užsitarnauti puikią reputaciją. Svarbu elgtis išmintingai ir nekelti savęs aukščiau aplinkos.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragiai savaitės pradžioje turi būti atsakingi ir atsargūs. „Velnio“ korta įspėja apie valios išbandymus, kuriuos reikia išlaikyti garbingai, kad nesugadintumėte savo reputacijos ir netaptumėte savo trumparegystės įkaitais.

Ožiaragiai neturėtų pamiršti ir savo vidinio balso. Korta „Vyriausioji kunigaikštienė“ ragina neskubėti ir neklausyti kitų patarimų, kurie gali tik išmušti iš pusiausvyros. Kitaip tariant, laikas priimti atsakingus sprendimus, kurie netoleruoja skubėjimo.

Savaitė baigiama „Bokšto“ korta, kuri simbolizuoja neišvengiamus pokyčius. Įvykiai bus netikėti, tačiau Ožiaragiams nerimauti nereikėtų. Naujas gyvenimo etapas bus kupinas teigiamų įvykių, jei nebijosite žengti žingsnio į ateitį.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Korta  „Velnias“ perspėja Vandenį, kad atsidavimas pagundoms iki pozityvių įvykių nenuves, todėl savaitę reikia pradėti atsisakius akimirkos užgaidų. Budrumas ir pagrįsti sprendimai padės išvengti nemalonumų.

„Imperatorienės“ korta byloja apie laimingus pokyčius ir sėkmę kone visose gyvenimo  srityse.  Įvykiai klostysis lėtai, todėl Vandeniams prireiks ištvermės ir gebėjimo saugoti paslaptis.

Savaitė baigiasi „Hierofanto“ korta, pagal kurią Vandeniui reikia susidėlioti prioritetus, kad rugsėjį pradėtų sėkmingai. Atsikračius abejonių ir iliuzijų, šio ženklo atstovams turėtų pasisekti pasirinkta kryptimi.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Savaitę pradeda korta „Jėga“, skatinanti Žuvis nedvejoti ir veikti aktyviai. Sėkmė bus tų, kurie siekia tobulėti ir atveria naujas galimybes.

„Hierofanto“ korta – tai aktyvaus darbo, kuriant sėkmingą ateitį, ženklas. Žuvims svarbu pakloti tvirtus pamatus, kad išvengtų klaidų.

„Pakabinto žmogaus“ korta kalba apie laikiną krizę, kai Žuvims svarbu pakeisti planus, kurių nepavyks užbaigti  iš pirmo karto. Perjungę dėmesį į antraeiles užduotis sutaupysite laiko ir suteiksite galimybę pailsėti nuo rutinos.

Taro kortų išdėstymas  kai kuriems Zodiako ženklams gali atrodyti nepalankus, tačiau nepamirškite, kad patarimai yra patariamojo pobūdžio. Kiekvienas gali pakeisti gyvenimą į gerąją pusę ir išvengti bėdų priėmus teisingus sprendimus.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą