Skorpionai, kaip stiprios asmenybės, galinčios vadovauti žmonėms, prireikus, gali tapti profesionaliais psichologais. Šio ženklo atstovai turi visas šiai profesijai būtinas savybes. Archyvo nuotrauka

Zodiako rate yra 12 žvaigždynų, kurių atstovai pasižymi įvairiomis tik jiems būdingomis savybėmis. Kai kurie išsiskiria atkaklumu ir darbštumu, pasiekia aukštų laimėjimų gyvenime.

Kiti turi kūrybinių polinkių ir subtiliai jaučia grožį, džiaugiasi kiekviena nauja diena. Yra ženklų, kurie labai jaučia kitų žmonių išgyvenimus, gali išreikšti užuojautą ir, jei pageidaujama, duoti išmintingų patarimų. Anot astrologų, yra keturi Zodiako ženklai, kurie galėtų tapti diplomuotais psichologais.

 

Iš prigimties jaučia kitų žmonių išgyvenimus ir skausmą

Šių ženklų atstovai turi visas „sielų gydytojų“ savybes. Paprastai kiekvienoje draugiškoje kompanijoje yra žmogus, į kurį pirmiausia kreipiamasi, jei kas nors nutinka.

Toks draugas visada palaiko ryšį ir jūs galite jam viską atvirai pasakyti be jokio varžymosi ir gėdos.

Gebėjimas išklausyti ir duoti praktinių patarimų kartais yra svarbesnis už siūlomą finansinę pagalbą.

Vėžiai, kai jų prašoma pagalbos, stengiasi įdėmiai išklausyti žmogų, neįterpdami savų pastabų ir netardami frazės – „Bet aš būčiau tavo vietoje..“ ir „Patys kalti dėl to…“. Iš prigimties šio ženklo atstovai jaučia kitų žmonių išgyvenimus ir skausmą.

Vėžiai yra sentimentalūs ir nepažįstamų žmonių sielvartus ima giliai į širdį. Nuoširdus pokalbis su  Vėžiu daugeliui padeda nusiraminti ir užmiršti negandas. Jie atidžiai analizuoja, prisimena kiekvieną ištartą žodį ir bando rasti atsakymus į sudėtingus klausimus. Nors patys šio ženklo atstovai neskuba atsiskleisti ir  kalbėti apie savo psichologinio pobūdžio problemas, bijodami taip sutrikdyti žmones.

Mergelėms visada padeda labai išvystyta intuicija. Šio ženklo atstovai gana lengvai nuspėja į juos besikreipiančiojo nepažįstamojo problemas. Tai puikūs psichologai ir puikūs fizionomikai iš prigimties. Kaip geras psichologas, įsiklausydami į žmogaus problemą, šio ženklo atstovai užduoda  reikiamus klausimus. Taip jie įsiskverbia į problemos esmę ir lengvai randa išeitį iš esamos padėties. Sudėtingų problemų sprendimas yra vienas svarbiausių Mergelių užsiėmimų.  Mat jos gali išnarplioti bet kokią painią situaciją ir duoti patarimų, kurie tikrai padeda.

 

Pasitiki savo sugebėjimais ir savimi

Skorpionai, kaip stiprios asmenybės, galinčios vadovauti žmonėms, prireikus, gali tapti profesionaliais psichologais. Šio ženklo atstovai turi visas šiai profesijai būtinas savybes.

Bet tikrai netaps vien „petimi“, ant kurio bet kuris žmogus gali lieti ašaras.  Skorpionai pasitiki savo sugebėjimais ir savimi, jie turi pakankamai  ryžto ir entuziazmo,  kad priverstų žmones jų klausytis.

Nepaisant to, kad jų patarimai nepasižymi  švelniais paguodos žodžiais.  Viskas, ką jie patars, bus nukreipta į ryžtingas priemones ir aktyvius veiksmus. Kartais kaip tik to ir trūksta tiems, kurie patys negali susidoroti su savo problemomis.

Šaulys, kad ir kaip stebėtina daugeliui atrodytų, pasižymi psichologo savybėmis. Jie moka klausytis žmonių. Be to, šio ženklo atstovai garsėja tuo, kad savo pozityvumu ir entuziazmu uždega visus aplinkinius.

Klausydamiesi atėjusio  pas juos pasiguosti žmogaus istorijos, Šauliai  gali nepaprastai įsijausti, tarsi pripranta prie pasakotojo vaidmens ir pradeda galvoti, ką darytų jo vietoje. Nestandartinį problemos sprendimą, kurį randa Šauliai, dažniausiai tenkina visus, kurie į juos kreipiasi.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą