Ne visi turi lyderio savybių. Vieni gimsta turėdamas būtinų gebėjimų rinkinį, o kiti yra priversti to mokytis visą gyvenimą. Dangaus kūnai tik šešis Zodiako ženklus dosniai apdovanojo lyderystės polinkiais. Bet kiekvienas jų savo  įgimtus įgūdžius panaudoja skirtingais būdais.

 

Liūtas – garbėtroška lyderis

Ko gero Liūtas yra pirmasis Zodiako ženklas, susijęs su vadovavimu ir galia. Po Liūto Zodiako ženklu gimė daugybė pasaulyje garsių lyderių ir valdovų. Be to, dauguma jų valdžią gavo paveldėdami.

Kad ir kas nutiktų su Liūtu, visada tvyro karališka aura. Jį skatina didelis noras išgarsėti, pelnyti visų dėmesį ir pagarbą. Dažnai pats likimas iškelia laimingąjį Liūtą ant pjedestalo. Jam svarbu ne tik būti lyderiu, bet ir visais įmanomais būdais pademonstruoti savo aukštą poziciją. Jis yra pasirengęs viską padaryti vardan pripažinimo ir garbinimo. Liūtas taip pat linkęs dalytis idėjomis, originaliais planais ir strategijomis. Toks vadovas visada pasirengęs „apdalinti“ visus aplinkinius galinga energija ir jam būdingu bebaimiškumu. Bet nesulaukęs  iš aplinkinių norimo atsidavimo ir garbinimo, Liūtas tiesiog pradeda kentėti ir išgyventi.

 

Avinas – pernelyg aktyvus lyderis

Ne mažiau stiprus Zodiako ženklas, turintis dominuojančių savybių, yra Avinas. Galima sakyti, šio ženklo atstovas turi visą vadovavimo sugebėjimų bagažą. Avinas jaučia ir net turi poreikį vadovauti savo ištikimiems gyvenimo palydovams. Šio ženklo žmonės kupini nežabotos energijos ir iniciatyvos. Jie paprastai nemato nė menkiausių kliūčių, užtat turi didžiulių ambicijų atkakliai siekdami savo tikslų. Ko gero ne vienas Avinas išsiskiria iš kitų savo grandioziniais užmojais ir ambicijomis. Šio ženklo atstovas  yra įsitikinęs, kad tik jis turi būti pirmas visame kame ir gali padaryti viską geriau nei kiti.

Dėl savo nenugalimos valios jėgos Avino ženklo lyderis sugeba meistriškai pajungti aplinkinius. Tokiam drąsiam žmogui  net ir kova „dėl vietos po saule“ greičiau malonus nei sunkus procesas. Bėda ta, kad kartais šio ženklo atstovai nueina per toli, elgiasi pernelyg impulsyviai ir tai atstumia net ištikimiausius partnerius.

 

Ožiaragis – darbštuolis lyderis

Kone kiekvienas Ožiaragis yra užprogramuotas būti sėkmingu žmogumi gyvenime. Šiuos Žemės stichijos  ženklo atstovus planetos apdovanojo apdairumu, atsakingumu ir kantrybe. Kai kiti pasiduoda, šie žmonės ramiai ir užtikrintai eina toliau pirmyn. Nesėkmės jų nesustabdo.

Bet Ožiaragio ženklo lyderis nesiekia rizikuoti ir dalyvauti abejotinose veiklose. Jis kvalifikuotai vertina perspektyvas ir nenukrypsta nuo nusistatytos strategijos. Kita unikali šio žvaigždyno atstovų savybė yra savikontrolė. Todėl kiti linkę pasitikėti Ožiaragiais, nes mato jų nepalaužiamą patikimumą ir atsakomybę.

 

Svarstyklės – diplomatinės lyderės

Nors planetos Svarstyklėms ir nesuteikė Avino bebaimiškumo bei pasitikėjimo savimi, Liūto arogancijos ir pasididžiavimo, Ožiaragio tvirtumo ir kantrybės, bet šio ženklo atstovų stiprybė pralenkia visus kitus charakterio savybes kartu sudėjus. Svarstyklių lyderiai yra socialinio bendravimo virtuozai. Jie lengvai išsprendžia arba apeina bet kokius konfliktus, greitai užkariauja žmones ir meistriškai daro įtaką jų nuomonei.

Jei jums reikia sukurti patikimą partnerystę, tada Svarstyklių ženklo atstovui tai pavyks pirmam. Sugebėjimas išklausyti ir atvirumas yra nepakeičiamos šio ženklo atstovo lyderio savybės, kurių jam niekada nepristinga.

Be to, Svarstyklių lyderis sugeba pagrįstai ir nešališkai valdyti žmonių grupę. Tuo pačiu metu meistriškai palaikyti darnius santykius komandoje.

 

Vėžys – reiklus lyderis

Gali atrodyti netikėta, kad Vėžiai, turėdami pažeidžiamą prigimtį, atsidūrė tarp ženklų, linkusių į lyderystę. Bet šis įspūdis apgauna. Vandens ženklo atstovai nėra tokie paprasti, kaip atrodo. Vėžiai turi nuostabų sugebėjimą manipuliuoti žmonėmis. Jie niekada nekonkuruoja atvirai. Konfliktai nėra jų stiprioji pusė. Tačiau padedant vikriems manevrams, jie gali ne tik daug ką pasiekti, bet ir laimėti. Kurį laiką romantiškai nusiteikęs ir žavus Vėžys gali veikti kaip „pilkas kardinolas“, o po to jau atvirai gauti norimą pripažinimą ir galią.

Be to, šio ženklo atstovai moka sutelkti dėmesį į konkretų tikslą ir netingi nuolat mokytis ar dirbti. O tai padeda lavinti ir lyderystės įgūdžius. Galų gale Saulės planetos daroma įtaka, verčia šio ženklo atstovus būti reikliais ne tik sau, bet ir aplinkiniams.

 

Šaulys – optimistiškas lyderis

Šauliai savo vadovavimo savybes neretai parodo tiesiogiai per atvirą konfrontaciją. Jie neieško įmantrių būdų, o veikia tiesiogiai, nebijodami konkurencijos. Diplomatija nėra stipriausia Šaulio pusė. Kam derėtis ir mėginti išsisukti, kai gali būti ryžtingas ir smogti tiesiai į priešininko tarpuakį! Vadovauti atviroje erdvėje, drąsiai platinti instrukcijas, patarimus ir rekomendacijas – to ir siekia šio ženklo atstovai. Žvaigždės Šaulį apdovanojo neišsenkančiu entuziazmu. Bet kai tik jie pradeda  nuobodžiauti, iš karto ieško kitų užsiėmimų, veiklos sferų ar tiesiog nuotykių.

Šaulio lyderis yra beribis idėjų generatorius! Daugybė išradimų buvo sukurti vadovaujant šio ženklo atstovams. Šaulys mėgsta rizikuoti ir meilės sferoje. Jis nenuilstamai tiki teigiamais rezultatais, o sėkmė jiems dažnai būna palanki. Kiekvienas Šaulys yra tikras, kad gali pasiekti bet kokias aukštumas, tik reikia bent šiek tiek pasistengti. Pinigai jiems nėra tokie svarbūs kaip dominavimo ir sėkmės pripažinimas.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą