Kiekvienas žmogus daro klaidų, būdingų savo Zodiako ženklui. Nes žvaigždės ir planetos kiekvieną žmogų veikia savaip, o astrologai gali padėti Zodiako žvaigždynų atstovams ištaisyti daugybę klaidų. Jie supranta santykių palaikymo svarbą, todėl pateikia jums Zodiako ženklų klaidų horoskopą. Sužinokite, kaip žvaigždės ir planetos veikia jūsų elgesį, kad pašalintumėte nemalonias akimirkas asmeniniame gyvenime ir neįskaudintumėte  širdžiai artimų žmonių.

 

Avinas

Šio ugningo žvaigždyno atstovai išsiskiria švelnumu ir nuoširdžiai myli savo partnerius. Pagrindinis jų trūkumas yra per dideli reikalavimai ir noras neribotą laiką tikrinti partnerio jausmus. Neretai Avino ženklo žmonės galvoja, kad jiems per mažai dovanojami nuoširdūs jausmai, todėl gali įžeisti savo artimuosius, be jokio reikalo kabinėdamiesi prie jų. Aštrialiežuviai ir nevaržomi šio žvaigždyno atstovai santykius gali sugriauti būtent savo nepasitikėjimu ir reikalavimu juos  besąlygiškai mylėti, kad nekiltų jokių abejonių.

 

Jautis

Jaučiai yra pripratę prie pamatuoto gyvenimo būdo ir nesiekia keisti jo. Dažniausiai jie būna namų žmonės, todėl gali  net įžeisti savo artimą žmogų nenoru leisti laisvalaikį už įprastų namų sienų. Žinoma, jų meilė komfortui ir mokėjimas jį susikurti žavi, tačiau laikui bėgant rutina gali sukelti nesutarimų. Pagrindinė šio ženklo atstovų klaida – nesugebėjimas eiti į kompromisus ir bent retkarčiais paaukoti savo meilę vienatvei dėl pasimatymo restorane ar tiesiog pasivaikščiojimo kurioje nors naujoje vietoje.

 

Dvyniai

Dvyniams būdingas charakterio nepastovumas. Jie negali pasigirti stabilumu, todėl galima tikėtis iš jų ir išdavystės, jei kyla rimtų nesutarimų su partneriu. Vis dėlto Dvynių didžiausia klaida yra jų nepastovumas. Ir blaškymasis. Dvynių širdies draugui dažnai sunku suprasti, kas slypi nerimstančio šio Zodiako ženklo atstovo galvoje ir dėl ko kyla vis daugiau kivirčų. Dvyniai dažnai įsižeidžia ir, užuot kalbėję ir išsiaiškinę priežastis, stato neperžengiamą sieną, užsidarydami nuo mylimo žmogaus.

 

Vėžys

Vėžiai dažnai atsisako suteikti laisvę savo partneriui ir nesuvokia, kad tampa įkyrūs. Kai kurie šio Zodiako žvaigždyno atstovai geba santykius paversti dusinančiu glėbiu. Vargu ar partneriui patiks gauti begalę žinučių su klausimais ir reikalavimais paaiškinti, kur jis yra ir su kuo. Dar viena Vėžių klaida santykiuose gali būti vadinama besaikiu svajojimu.  Kartais patys to nesuprasdami,  jie idealizuoja partnerį, o paskui verčia gyventi pagal šį scenarijų.

 

Liūtas

Liūtai nėra linkę atsiverti net artimiausiems žmonėms. Šio ženklo atstovai išdidūs ir užsispyrę, todėl įpratę problemas spręsti vieni, į nepatogią padėtį pastatydami savo partnerius. Dažnai jie nepastebi, kad įskaudina artimuosius, užsidaro nuo jų ir neleidžia jiems padėti. Tokia elgesio klaida Liūtams gali kainuoti santykius, jei jie neišmoks dalintis savo mintimis ir jausmais su tuo, kurį pasirinko savo širdies draugu.

 

Mergelė

Mergelės gali nuvilti partnerius savo perfekcionizmu, besiribojančiu su beprotybe. Šio ženklo atstovai yra pasiruošę terorizuoti net pačius artimiausius, versdami gyventi pagal savo principus ir nepriimdami jokių pasiteisinimų. Daiktas, kurį antroji pusė padėjo ne į vietą, Mergelei gali sukelti pykčio priepuolis. O kuo daugiau poroje kyla skandalų, tuo sunkiau išlaikyti abipusę meilę. Mergelėms taip pat neįmanoma paaiškinti, kad kiekvienas žmogus turi teisę į savo požiūrį. Jei antroji pusė per aštriai išreikš nesutikimą su Mergelės nuomone, santykiai gali prieiti prie logiškos išvados.

 

Svarstyklės

Svarstyklėms trukdo jų meilė pusiausvyrai ir lėtumas spręsti. Šio ženklo atstovai nemėgsta, kai jiems suteikiama galimybė rinktis, ir gali elgtis negražiai. Jiems sunku išsirinkti vietą pasimatymui, jie abejoja, ar apskritai verta išeiti iš namų, o suskubti bus itin nelaimingi. Skausmingas sprendimų priėmimas, net jei jis susijęs su atsakomybe už savo vestuves, kelia pavojų santykiams ir verčia Svarstyklių partnerius nutraukti ryšius.

 

Skorpionas

Skorpionai gali jausti stiprius jausmus, jei yra tikrai įsimylėję savo partnerį. Jie daug laiko ir dėmesio skiria savo sielos draugui, tačiau atidžiai saugo savo asmeninę erdvę, neprisileidžia mylimojo per arti. Susitinkantiems su šiuo žvaigždyno atstovu svarbu atminti, kad laimėti Skorpiono meilę nėra lengva. Jei esate pasirengę šturmuoti šią „tvirtovę“, pasiruoškite skirti tam  daug laiko ir pastangų.

 

Šaulys

Šauliams dažnai tenka kentėti dėl pomėgio nuotykiams. Jie sugeba apgauti partnerį, net jei žino apie visus santykius griaunančius veiksnius. Šaulio noras paįvairinti gyvenimą ir įnešti į jį daug ryškiaspalvių akimirkų, gali iškrėsti žiaurų pokštą. Tai žinodamas, Šaulys gali būti pasirengęs ir išdavystei, kai tik jam taps nuobodu. Todėl šio Zodiako ženklo atstovų partneriams belieka mylimąjį prilaikyti šalia, siūlant jiems naujų laisvalaikio galimybių.

 

Ožiaragis

Ožiaragiams dažnai sunku išreikšti visus jausmus, kuriuos jie jaučia mylimam žmogui. Toks charakterio bruožas lemia elgesio klaidas, o partnerius žeidžia Ožiaragių bejausmė reakcija  ir šaltumas. Norint suprasti šio ženklo atstovų jausmus,  jų antrosioms pusėms reikia įdėti daug pastangų, nes Ožiaragiams  labai svarbu tinkama atmosfera. Ne visi gali pakęsti  ir susitaikyti su Ožiaragių šaltumu, todėl šio žvaigždyno atstovai turėtų išmokti atviriau reikšti emocijas.

 

Vandenis

Tipiški Vandeniai daro tą pačią klaidą santykiuose: yra pernelyg uždari ir neįsileidžia partnerių į savo asmeninę erdvę. Šio ženklo atstovų artumą galima supainioti su bejausmiu nenoru dalytis savo išgyvenimais ir problemomis, dėl ko kyla kivirčai ir skandalai. Vandeniams svarbu išmokti pasitikėti mylimu žmogumi ir suteikti galimybę savo antrosioms pusėms dalyvauti jų gyvenime.

 

Žuvys

Pagrindine  Žuvų  klaida santykiuose astrologai laiko nesugebėjimą tvarkyti finansų. Šio ženklo atstovai yra svajingi ir gali gyventi savo fantazijų pasaulyje, nė neįtardami, kiek kainuoja jų mėgstami dalykai. Jie yra tarsi maži vaikai, kurie parduotuvėje įpratę atsiskaityti „saldainių popieriukais“, nesuvokdami išleistų pinigų sumos. Partneriams neretai tenka mokyti šio ženklo atstovus finansinio raštingumo, antraip, santykiams iškils grėsmė.  Jie gali paprasčiausiai nutrūkti ar žlugti.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą