Ne veltui sakoma, kad tai, ką mes darome gerai ar blogai – grįžta bumerangu. Tiesa, pasielgus blogai, grįžta daug greičiau ir su kaupu.  Šis bumerango dėsnis veikia visose gyvenimo sferose, nepriklausomai nuo žmogaus įsitikinimų ir požiūrio į gyvenimą.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Svarstyklės itin atsargios ir nepatiklios asmenybės, todėl jų gyvenime visada nemažai neaiškumų ir sunkumų. Jos neskuba kreiptis į gydytojus, neskaičiuoja, kiek išleidžia pinigų, valgo netinkamą maistą. O po to stebisi, kodėl turi mažai pinigų ir yra prastos sveikatos. Tai – bumerango atsakas šio ženklo atstovams.

Nepaisant to, šis ženklas mėgsta pusiausvyrą gyvenime ir įdeda nemažai jėgų siekdamas harmonijos, tačiau gana dažnai patenka į savo emocinių išgyvenimų pinkles.

Neretai Svarstyklės prieštarauja sau. O siekdamos komforto, jos pasirašo sandorį su savo sąžine. Šio ženklo atstovams gana sunku priimti tikrovę, todėl neretai stengiasi pakeisti savo gyvenimą, įsiveldami į įvairias avantiūras, o tai neretai priveda prie liūdnų ar net lemtingų ir negrįžtamų pasekmių.

Šis ženklas – imlus, todėl jam sunku atsispirti azartui.  Jam patinka įvairūs būrimai ar žaidimai su likimu. Linkęs balansuoti ties praraja, kai iki skrydžio į bedugnę skiria tik vienas neteisingas žingsnis… Toks gyvenimas šio ženklo atstovams suteikia adrenalino – neregėto energijos pliūpsnio ir gyvenimas tada suspindi naujomis ir ryškiomis spalvomis. Bet neretai priveda ir iki aklavietės.

Тodėl nepatartina abejingai ar pro pirštus žiūrėti ir į savo sveikatą. Svarstyklėms būdinga atidėlioti vizitus pas gydytojus iki paskutinės akimirkos. Nors ir puikiai žino, kad neleidus ligai įsibėgėti, daug lengviau įveikti ją ir jos pasekmes.  Todėl patarimas labai paprastas: būdami atsargesni ir vengdami bereikalingos rizikos, jūsų gyvenimo kelias bus ganėtinai tiesus ir lygus. Nesulauksite ir karminio bumerango kirčio.

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Šio ženklo atstovai mėgsta intrigas, manipuliacijas, gali staiga nutraukti ryšius ir nebendrauti, net jei tas žmogus ar žmonės jiems nieko blogo ir nepadarė. Ne išimtis ir  Skorpiono artimieji, kuriuos be jokios sąžinės graužaties gali išbraukti iš savo gyvenimo. Todėl po to nereikėtų stebėtis, kodėl netikėtai atskriejęs bumerangas,  kirto Skorpionams per jų sėkmę, paliko problemų bei galimybę sėkmingai irtis į priekį ir siekti savo užsibrėžtų tikslų.

Neretai bumerangas atsisuka Skorpionams kitu galu ir šiems siekiant vadovauti, kontroliuoti, nurodinėti žmonėms. Todėl šio ženklo atstovams labai pravartu būtų nepamiršta auksinės taisyklės: „Visiems vis tiek neįtiksi!“. Nepaisant to, šis ženklas stengiasi būti nepakeičiamu ir nepamainomu, kol galų gale bumerangas tvoja per nugarą. Arba, geriausiu atveju, sulaukia škvalą apkalbų iš žmonių, kurie susitikus meiliai šypsosi, o po valandos gali ramiai apipilti Skorpioną purvais. Toks elgesys gali įžeisti bet kurį žmogų, tačiau šio ženklo atstovas įsižeidžia mirtinai ir nepamiršta to iki gyvenimo pabaigos.  Juk visi žino, kad Skorpionas neatleidžia nuoskaudų ir pakilęs į kovą, kaunasi iki paskutinio kraujo lašo…

O  kartais užtenka tik patylėti, nusileisti, būti kuklesniu, santūresniu ir bumerangas prašvilps pro šalį…  Juk ir žmonės būna visokie, todėl tikrai neverta užsiangažuoti ties kiekvienu. Geriau sutelkti savo dėmesį, jėgas ir pastangas bei neišsenkančią energiją prasmingiems tikslams ir gyvenimas taps gerokai šviesesnis, džiaugsmingesnis bei laimingesnis.

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šio ženklo žmonės kartai būna storžieviški, netaktiški savimylos. Susidaro įspūdis, kad jie galvoja tik apie save. Jie mėgaujasi savimi, kai juos vadina nugalėtojais, todėl yra pasiryžę viskam, kad tik užimtų pirmą vietą ar taptų kokio nors judėjimo lyderiu. Tačiau bumerangas jiems atsisuka nuolatinėmis kad ir nedidelėmis bet nemaloniomis problemomis ir viskas baigiasi trypčiojimu vietoje.

Šaulio būsena – nuolatinėse paieškose. Šio ženklo atstovai negali ir nenori sėdėti vienoje vietoje.  Todėl nuolat leidžiasi į įvairias išvykas ar keliones, linkę nuolat keisti aplinką ir vietą.  Todėl jie nesunkiai atsisveikina ir su žmonėmis ir be jokios sąžinės graužaties išbraukia juos iš savo gyvenimo. Bet Šaulio jie nepamiršta ne dėl to, kad jis – ryški  ir įvairiapusė asmenybė,  bet dėl jo padarytos ir ilgai negyjančios žaizdos nuskriaustojo širdyse.

Štai čia ir tykoja Šaulio karminis bumerangas, pasirengęs tvoti iš visų jėgų, kitų žmonių sukauptu apmaudu, nusivylimu ir neišsipildžiusiais lūkesčiais. Juk žmonės nepamiršo, kad atsisakė ar nerealizavo  jų dėl Šaulio kaltės, todėl atsiradus bent mažiausiai galimybei, „iš visos širdies“ primintų apie save šio  ženklo atstovui. Kitaip tariant, gali jam iškrėsti kiaulystę arba tyčia sujaukti jo planus.  Kita Šaulio ženklo problema, kad jis visiškai neskiria dėmesio smulkmenoms, kadangi, anot jų, būna užsiėmę daug svarbesniais dalykais. Bet štai tos praleistos smulkmenos po kiek laiko atsisuka kitu bumerango galu ir užverčia Šaulį problemomis iki kaklo.

Todėl daugiau dėmesingumo ir atidumo kitiems bei žmogiškiems jausmams ir Šaulys gali išvengti ne vieną bumerango kirtį savo gyvenime.

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Įdomu tai, kad  į Ožiaragių perdėtą rimtumą, bereikalingą išankstinį gyvenimo ir net savo mirties planavimą, bumerangas grįžta į juos neretai tragikomiškų ir kuriozinių situacijų forma, dėl kurių po to visi juokiasi. Tiesa, taip nutinka retai, bet laiku ir vietoje.

Rimtuolis Ožiaragis nemėgsta demonstruoti savo emocijų, todėl jis visada santūrus, išlaikytas, suspaudęs kumštyje laiko savo jausmus ir juos kontroliuoja.  Šio ženklo žmonės galvoja, kad  bereikalingas ar perdėtas sentimentalumas tik trukdo. O jausmams aptemdžius protą, žmogus nebegali racionaliai ir blaiviai mąstyti. Todėl šios savybės Ožiaragiui labai padeda ir moksle, ir darbe bei atveria dideles perspektyvas.

Tačiau kasdieniame gyvenime atima iš jo daug džiaugsmo ir neleidžia pajusti gyvenimo pilnatvės.  Perdėtas Ožiaragio rimtumas paprasčiausiai trukdo jam atsipalaiduoti, išsivaduoti iš savo kompleksų ir atverti savo jausmus ir neįsileisti į savo širdį meilės.

Jis galvoja, kad pradžioje atsistos ant kojų, o visa kita ateis savaime. Bet dažnai jau būna per vėlu ir už tai reikėtų pasakyti „ačiū“ karminiam bumerangui.

Todėl išvada labai paprasta: reikia imti iš gyvenimo ir likimo viską, kol jis duoda. Ir nepraleisti progos bei galimybės būti laimingam!

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Vandenis įsivaizduoja esantis herojus, kurio misija – gelbėti pasaulį nuo bėdų ir kataklizmų. Jie mano galintys primesti savo mintis kitiems žmonėms, priversti juos galvoti taip, kaip galvoja Vandenis ir įtikinti juos, kad tai vienintelė ir absoliuti tiesa. Tačiau už tai likimas bumerangu rūsčiai  baudžia šio ženklo atstovus šeimos problemomis ir nelauktomis bėdomis, kadangi juos palieka ir ištikimiausi draugai. Nepaisant to, kad ganėtinai produktyvi ir kūrybinė Vandenio asmenybė, siekianti užkariauti naujas aukštumas. Jo galvoje visada knibžda galybė idėjų. Tačiau Vandenis linkęs  neapsiriboti vien savo gyvenimu, o stengiasi aktyviai dalyvauti ir kitų jam artimų žmonių likimuose.

Vandenis užtikrintas, kad tik jis vienas žino visus atsakymus į klausimus. Tačiau  žmonėms nepatinka, kai jiems neprašant Vandenis dalija patarimus ar pamokslauja, todėl ir šalinasi šio ženklo atstovo.

Apskritai Vandenis mėgsta kištis ne į savo reikalus, su kuriais jis neturi nieko bendro arba prisiima sau visiškai nereikalingus įsipareigojimus, tuo pačiu apsunkindamas ne tik savo, bet ir kitų gyvenimą.

Todėl norint, kad Vandenis jaustųsi laimingas, pirmiausiai turi paklausti savęs, ko jam labiausiai reikia ar trūksta ir sutelkti savo minties ties jų įgyvendinimu.  Turėdamas didžiulį kūrybinį potencialą, šio ženklo atstovai gali pasiekti neregėtų aukštumų, neeikvodami savo energijos smulkmenoms. Priešingu atveju – atstatykite nugarą ir laukite atšvilpiančio bumerango.

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Žvelgiant iš vienos pusės, su šio ženklo žmonėmis viskas paprasta ir aišku – jie linkę gyventi užsidarę savo vidiniame pasaulyje. Todėl neretai Žuvų ženklo žmonėms trūksta  tikroviškumo pojūčio ir objektyvumo. Panašu, dėl tos pačios priežasties jiems nereikia ir bumerango, nes patys save nubaudžia.

Galima sakyti, kad šis Zodiako ženklas gyvena dviejuose gretimuose pasauliuose. Tai yra savo išgalvotame ir tikrovėje. Tai ir vienas iš būdų išgyventi bet kokiomis sąlygomis. Galų gale tai ir jų charakterio savybė, su kuria turi susitaikyti kiti, kaip su savaime suprantamu dalyku ir mokytis iš to.

Šio ženklo atstovai puikiai žino, kad išgalvotame pasaulyje lengva pabėgti nuo problemų ir pamiršti jas, daug lengviau išgyventi skausmą, liūdesį, praradimą, pasipriešinti ir nugalėti painiausias bei kebliausias gyvenimo situacijas.  O jei Žuvų lūkesčiai gerokai viršija realybę, kažko nepastebi, praleidžia kažką svarbaus iš akių, tokiu atveju grįžti į tikrovę jiems būna nepaprastai skausminga ir sudėtinga. Tai ir yra jų bumerangas.

Būdamas geriausias Zodiako ženklas, Žuvys neretai patenka į savo pačių paspęstus spąstus. Kitaip tariant, žmonės naudojasi jų gerumu ir nemokėjimu pasakyti „ne“ ir linkę atsisėsti jam ant sprando. Tai ir yra Žuvų karminis bumerangas!

parengta  pagal goroskop-guru

3 KOMENTARAI

 1. Thank you a bunch for sharing this with all people you
  actually recognise what you’re talking approximately!
  Bookmarked. Please also visit my site =). We
  could have a hyperlink trade agreement among us

 2. Undeniably imagine that which you stated. Your favorite justification seemed to be on the
  net the easiest thing to remember of. I say to you, I certainly get annoyed at the same
  time as folks think about concerns that they just don’t understand about.
  You controlled to hit the nail upon the highest as smartly as
  defined out the whole thing without having side-effects , people could take a signal.
  Will probably be again to get more. Thanks

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą