Anksčiau ar vėliau, bet draugaujant ateina akimirka, kai reikia nuspręsti – turėti intymių santykių ar dar palaukti. Merginai tada tektų padaryti bent kelių dienų pertrauką, nes ji turi pagalvoti ir nuspręsti. Tačiau vaikinas ne visada supranta natūralų jos poreikį. Ir užuot išsiaiškinęs priežastis, jis labai įsižeidžia merginai atsisakius. Žinoma, tokiais atvejais daug kas priklauso ir nuo Zodiako ženklo, po kuriuo jis gimė.

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Šio ženklo vaikinai paprastai labai nustemba, kai mergina kuriam nors iš jų pasako „ne“.  Tačiau Avinas nelinkęs gilintis į žmogiškuosius  jausmus ir emocijas, jo vidinį pasaulį, retai klauso ir savo vidinio balso ar intuicijos. Todėl greičiausiai paklaus merginos tiesiai šviesiai: „Kaip suprasti? Kodėl?“. Ir jei Avinas tuojau pat nesulauks atsakymo, tai gali sprogti kaip vandenilinė bomba. Mat draugaujant, jis vertina atvirumą ir sąžiningumą. Todėl bet kokie slapukavimai kaip mat išmuša jį iš pusiausvyros. Jam reikalingi argumentai ir motyvacija. Todėl mergina gali ramia sąžine iškloti, kodėl nenori  turėti su juo artimesnių ryšių. Arba norės, bet tai gali įvykti tik praėjus kažkiek laiko. Kaip ten bebūtų, bet šio ženklo atstovai sugeba būti romantiški ir gražiai elgtis su patinkančia mergina: negaili jai komplimentų ir saldainių.

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Šio ženklo atstovas kaip mat įsižeistų išgirdęs, kad mergina visai nenori su juo mylėtis, kaip kad jis buvo įsitikinęs ir nė kiek neabejojo. Mat Jaučiui fizinis artumas kone pirmoje vietoje. Jis negali gyventi be švelnių merginos prisilietimų ir glamonių. Bet sulaukęs neigiamo atsakymo, iš pradžių tylėtų, kaip vandens į burną prisisėmęs, o po to imtų varstyti kiaurai savo įsižeidusiu žvilgsniu.  Jautis visa savo esybe leis suprasti, kaip stipriai mergina jį įskaudino. Todėl jei ji nesugalvos pateisinamos priežasties, tai vaikinas gali ir palikti ją.

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Šio ženklo atstovams bene lengviausia atsakyti. Jie paprastai dėl to labai ir neišgyvena, kadangi jų jausmai dažnai būna paviršutiniški. Nors seksualinio potraukio ir netrūksta. „Ne šiandien, tai rytoj bus seksas“, – galvoja Dvyniai. Arba: „Ne su tavimi, tai su kita“.  Pastaroji mintis tik dar labiau įkaitina juos, todėl atsisakiusi mergina gali net neabejoti tuo.  Taip pat nereikia tikėtis, kad jis labai supyks ar mergina užsitrauks jo rūstybę. Juo labiau nepadės ir pažadai ar net mėginimas manipuliuoti juo.

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Šio ženklo atstovai labai skausmingai išgyvena bet kokius nesklandumus santykiuose. Todėl merginai atsisakius mylėtis su Vėžiu, kaip mat jis pradės kapstytis savyje, ieškoti priežasčių, klaidų,  pasiteisinimų bei prašovimų pro šalį. Bet po kiek laiko jis gali ir persigalvoti, mintims pasisukus visai kitu kampu. Tad Vėžys pradeda sukti galvą ir kruopščiai stebėti merginos elgesį, net įtarti ją esant neištikimą bei įvertinti savo galimybes ir pozicijas. Prireikus, gali mėginti papirkti ją dovanėle, pasiūlyti nueiti į kavinę ar kito teatrą. Nepasisekus, bet norėdamas sulaukti jos palankumo, gali  ir dar kartą pamėginti.

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Šio ženklo vaikinams geriau net nemėginti pasakyti „ne“ apskritai. Tai dideli savimylos, kurių ambicijos liejasi per kraštus. Jei kas nors nepatiktų, gali pradėti svaidytis įžeidžiamais žodžiais, garsiai rėkti ir reikalauti pasiaiškinti. Jiems sunku suprasti, kodėl mergina nenori jo. Aišku, Liūto ženklo atstovai net neabejoja savo sugebėjimais intymioje gyvenimo sferoje. Todėl merginai teks atremti ne vieną jo rimtą emocinį protrūkį, būdingą šiam ugningam ženklui. Ir dar neaišku, kuo viskas gal baigtis…

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Paprastai šio ženklo atstovai moka atrasti bendrą kalbą su priešingos lyties atstovėmis. Bet merginai atsisakius su juo mylėtis, kiek laiko jis niekaip negalėtų to suvokti ir priimti. Tačiau praėjus kiek laiko, pradėtų kapstytis po jos vidinį pasaulį ir ieškoti priežasčių.  Mat Svarstyklės išsiskiria iš kitų Zodiako ženklų savo psichologiniais gebėjimais. O po to vaikinas labai greitai padarys atitinkamas išvadas. Tai yra diplomatiškai išlaikys  merginos pasiūlytą partrauką arba žengs pora žingsnių į priekį – pasiūlys romantišką pasimatymą arba priešingai – nutraukti santykius. Bet gali išprovokuoti ir pavydo jausmą.

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Kategoriškai nepatariama atsakyti Skorpionui intymiai suartėti. Bet kokia forma atsisakius su juo mylėtis, šio ženklo atstovui tai būtų skaudus kirtis žemiau juosmens. Ir jei kai kurių kitų Zodiako ženklų atstovai pradeda ieškoti trūkumų savyje, tai šio ženklo vaikinai tampa tikrais terminatoriais. Jie atakuoja merginas iš visų pusių: psichologiškai, fiziškai, materialiai.  Skorpiono tikslas – leisti merginai suprasti, kad su juo tas numeris nepraeis. Skorpionas gali pataikyti į skaudžiausias vietas, ir tuo pačiu nubausti už tai, kad ji nepakluso „valdovui“. Keršyti tai jis tikrai moka.

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šis atkaklus ir seksualus „žvėris“ nėra piktas iš prigimties. Todėl merginai atsisakius, ko gero pirmiausiai Šaulys norėtų išsiaiškinti priežastis, paprotinti merginą. Tačiau nesulaukęs svarių argumentų, gali patraukti ir per dantį jos merdėjantį seksualinį potraukį, pasišaipyti ar sarkastiškai pokštauti. Todėl, kol jis neįsibėgėjo, labai svarbu laiku nuraminti ir pasakyti, kad tai kol kas, o vėliau žiūrėsim. Priešingu atveju, Šaulys gali pradėti žvalgytis į kitas ir daugiau nebekreips į tą merginą jokio dėmesio.

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Šio ženklo vaikinai iš tų, kurie mėgsta imti iš karto ir jėga. Juk jiems patinka būti lyderiais ir parodyti iniciatyvą ne tik draugaujant, bet ir kalbant apie artimesnius santykius. Be to, jie rūpestingi ir pakankamai rimti sutvėrimai. Todėl merginai atsisakius turėti intymių santykių su Ožiaragiu, gali kaip reikiant jį įskaudinti. Šio ženklo vaikinas apskritai pradės abejot, ar ji patikima ir ištikima jo draugė. Ir vis dėlto gali mėginti prisikalbinti …jėga. Bet jei ir tada nepavyktų, draugystė gali ir nutrūkti.  Ožiaragis galėtų atleisti merginai tik tuo atveju, jei tai būtų tik šiaip sau draugystė, be didelių emocijų. Nes jam svarbiau emocijos, o ne fizinis artumas.

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Šio ženklo vaikinai gali gana lengvai išgyventi ir susilaikymo periodą, kadangi jiems visada būna svarbiau asmenybė, o ne lytiniai santykiai. Todėl merginai atsisakius, jam tai būtų eilinė patirtis ir susitaikymas. Beje, ne vienas iš jų slapta net džiaugtųsi tokiu draugės sprendimu, kadangi jam tai būtų naujas tikslas ir galimybės.

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Šio ženklo atstovai nepaprastai jautriai reaguoja į tuos dalykus.  Mat jų jausmingumas ir emocijos gali pasiekti įkaitusio plieno temperatūrą, o poreikis – nenumaldomas. Bet šio ženklo vaikinai tikrai nepradės maištauti ir kelti skandalą, kaip Ugnies ženklo atstovai, tačiau visa savo povyza leis suprasti, kad stipriai įsižeidė. Tačiau dėl to ilgai ir neišgyvens.  Žuvims svarbiau patinkančios merginos dvasinis, o ne fizinis artumas. Todėl tie vaikinai niekur neprapuola ir ramiai  bei ištvermingai išlaiko priverstinį susilaikymo periodą.  Beje, per tą laiką jie gali pavartyti ir  „Kamasutros“ knygą.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą