Kas daro žmogų laimingu? O gal žmonės gimsta laimingi? Kodėl vieniems labiau sekasi nei kitiems? Sėkmė, sėkmingumas, pasisekimas – vadinkite tai, kaip norite, bet, kaip suprantate, tai vienas ir pats. Jūs galite įgyti reikiamų įgūdžių ir labai daug dirbti, kad galėtumėte pasakyti, jog jums sekasi ar pasisekė. Arba galite augti, tobulėti ir tapti sėkmingu žmogumi.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Laukia sėkmė  –  konkuruojant su kitais.

Sėkmingumas – vertinant kitus.

Jūs galite būti sėkmingi  greičio ir  konkurencingose varžybose. Bet kritinis jūsų laukiantis veiksnys – klaidingai žengtas žingsnis. Tai reiškia, jei neapgalvotai ir paskubomis priimsite sprendimą (ir tai yra viena jūsų charakterio savybių), tada nebūsite pasiruošę keistis arba pasiekti tai, ką esate užsibrėžę sau. O jūsų sėkmės tikimybė gali išnykti.

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Laukia sėkmė – finansinėje veikloje.

Sėkmingumas – bendradarbiaujant su kitais ar užmezgant partnerystės ryšius.

Jūs tikrai turite visas sėkmės galimybes. Sėkmė gali ateiti jums per pinigus ir kitas materialines gėrybes. Jūsų sėkmės raktas – tas, kad nusipelnote gerų dalykų, nes linkę skleisti gėrį ir dalintis juo  su kitais.

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)  

Labiausiai tikėtina sėkmė – pardavimuose.

Sėkmingumas – bendraujant su kitais bei palaikant naudingą  ir reikalingą pokalbį.

Jūsų sėkmė ateis tada, kai jos visai nelauksite. Ir tai gali pasireikšti per jūsų žinias, turimus teorinius išteklius ar informaciją, kurią kiti jums perduos. Su jais apsiginklavus, žinosite, kada, kur, ką ir, svarbiausia, kodėl ką nors reikia padaryti ar keisti. Daugiau klausykite savo vidinio balso ir sėkmė lydės jus visur ir visada.

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)  

Didžiausia laukiama sėkmė – ugdant ir auklėjant jaunąją kartą.

Sėkmingumas – siekiant laimėjimų.

Jus sėkmė aplanko tada, kai esate ištikimas savo užsibrėžtam tikslui ir nė per žingsnį neatsitraukiate nuo jo. Gyvenimas apdovanos jus su kaupu būtent ugdant kitus savo išmintingais patarimais. Taip pat ir tie, kurie pasitiki jumis. Jei elgsitės su kitais taip pat, kaip ir su savo artimais žmonėmis, sėkmė žygiuos su jumis koja kojon per gyvenimą.

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)  

Laukiama sėkmė – kuriant naujus planus ir projektus.

Sėkmingumas – kai atsilieps į pateiktus prašymus.

Stebėtina, bet jūsų sėkmė ateis patekus į savo laimės spąstus – kuriant ką nors naujo ir iš savo širdies. Nesvarbu, ar tai bus meno kūrinys, muzika, šokis, poezija, kinas, meno kūriniai, ar tiesiog tai bus abipusė meilė. Likimas turėtų jus dosniai apdovanoti. Tai jūsų sėkmės raktas.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Laukiama sėkmė- aktyviai dalyvaujant kurios nors organizacijos veikloje ar ką nors organizuojant.

Sėkmingumas – plačiai pateikiant savo požiūrį dėl svarbiausių gyvenimo sričių.

Jūsų sėkmė ateina ir įsitvirtins, jei dirbate „savo“ sistemoje, kurią labiausiai išmanote ir galite savo patirtį perduoti kitiems. Organizuojant ir analizuojant dalykus, galite tikėtis ne tik sėkmės, bet apskritai komfortiško gyvenimo. Būtent tada sutelkite savo dėmesį į pagrindinį dalyką –  tada ir  užklups kaip niekada sėkmingos jums galimybės!

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)  

Laukiama sėkmė – partnerystėje.

Sėkmingumas –  apžvelgiant ir įvertinant savo poreikius.

Sėkmė atkeliauja  pirmiausiai į jūsų asmeninį gyvenimą, kai jūs ir jūsų partneris galėsite būti labai laimingi. Bet, jei judu labiau darbuositės kitų labui ir negailėsite dėmesio jiems, galite ir prarasti vienas kitą, tapdami komanda. Todėl pirmiausiai nepamirškite savo asmenybės, tada sėkmė nesitrauks iš jūsų aplinkos.

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)  

Laukiama sėkmė – intymiuose santykiuose.

Sėkmingumas – jūsų paprastumas, bendraujant su kitais.

Jūsų sėkmė lydės jus, jei palaikysite su kitais santykius nuoširdžiai ir atvirai. Todėl niekada neslapukaukite.  Nes jūs labiau pritrauksite sėkmę, jei atversite savo vidinį pasaulį. Nebijokite, tegul visi žino, kas iš tikrųjų esate. Atminkite, kad jūsų sėkmė didesnė, nei galėtumėte įsivaizduoti.

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)  

Laukiama sėkmė – harmoningi santykiai.

Sėkmingumas – mokantis ir įgyjant išsilavinimą.

Astrologijos knygose rašoma, kad esate vienas sėkmingiausių Zodiako ženklų, bet pirmiausia turite pradėti nuo savęs. Tai yra išsivalyti ir susitvarkyti savo vidų nuo bereikalingų minčių ir poelgių.  Tik tikėdami ir pasitikėdami savimi, pasieksite savo tikslą. Be to, savo didingais idealais įkvepiate kitus bei tuo pačiu suteikiate jiems sėkmės galimybių.

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)  

Laukiama sėkmė – siekiant užsibrėžto tikslo.

Sėkmingumas – atskleidžiant savo jausmus.

Jus turėtų aplankyti sėkmė ne tik siekiant savo tikslų, bet ir įgyvendinant projektus. Jūsų sėkmės raktas  – neatsisakyti ir nemesti pradėtų darbų. Kiekvienas žingsnis į sėkmę suteiks jums pasitenkinimo. Bet pradžioje leiskite ir kitiems padėti jums, o po to jums atsiskleis naujos ir didelės galimybės.

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Laukiama sėkmė – sutelkus dėmesį į vieną konkretų ir labai svarbų dalyką.

Sėkmingumas – atsidūrus dėmesio centre.

Sėkmė tikrai neaplenks jūsų, jei visada ištiesite pagalbos ranką kitiems bei pasiūlysite jiems idėjų, kaip pakeisti ar pagerinti gyvenimo sąlygas. Nesvarbu, ar jos būtų asmeninės, ar socialiai orientuotos.

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Laukiama sėkmė – užjaučiant kitus ar reiškiant atgailą.

Sėkmingumas –  dalinantis.

Sėkmė  eina paskui jus ir beveik jau lipa ant kulnų. Viskas, ką jums reikia padaryti – tai užsimerkti ir atidžiai klausytis savo vidinio balso bei ką kužda intuicija. Sėkmė stipriai apglėbs jūsų pečius, kai būsite gailestingi kitiems, atgailausite ar imsitės kilnių ir prasmingų darbų.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą