Blogi žmonės linkę daryti blogus darbus, bet tai nereiškia, kad jie neturi vilties pasitaisyti ir elgtis gerai bei teisingai. Timothy  ir Angel Vickai gyvena su vaikais Seafordo mieste, Delavero valstijoje. Sutuoktinių  jauniausiam sūnui Timmy‘iui  tik penkeri metai, tačiau jis jau yra įveikęs daug sunkumų savo jauname amžiuje.

 

Maloniai pasiūlė šį darbą atlikti nemokamai

Penkerių metų Timmy‘as turi jutimo procesų sutrikimų. Negana to, praėjusių metų spalio mėnesį gydytojai jo smegenyse aptiko naviką. Nors navikas, laimei, nėra piktybinis, bet jam pašalinti reikalinga nepigi ir sudėtinga operacija. Šeima stengėsi surinkti lėšų Timmy‘io operacijai ir tuo pačiu palaikyti jo nuotaiką.

Vickų šeimyna yra didžiuliai profesionalių imtynių gerbėjai ir savo pomėgį vadina „didžiausiu šeimos reikalu“.  Šeimos galva Timothy savo šį pomėgį perkėlė į internetą, kur  prekiauja WWE čempionų titulo diržais. Todėl šeima nusprendė  užsakyti partiją tokių diržų, o pardavus juos, surinktus pinigus skirti sūnaus operacijai.

Timothy ir Angel susisiekė su šiuos diržus kuriančiu dizaineriu Sergio Moreira, gyvenančiu Vašingtono valstijoje, kuris maloniai pasiūlė šį darbą atlikti nemokamai, kai išgirdo apie tai, ką išgyvena Timmy‘is ir kam bus panaudoti pinigai už parduotus diržus. „Jie bus taip arti originalo diržo, kurį dažnai mato per televizorių, už bet kurį kitą šio diržo kopiją, kurį galėtų nusipirkti turguje“, – aiškino Sergio.

Deja, likimas turėjo kitų planų dėl šio puošnaus WWE čempionų titulo diržo. „FedEx“ pakuotė saugiai atkeliavo iš Delavero ir, kaip planuota, buvo pristatyta į  prie Sergio namų durų prieangio. Tačiau vėliau, peržiūrėjus stebėjimo kameras, paaiškėjo, kad atvyko du „verandos piratai“ ir pavogė WWE čempionų titulo diržą vidury baltos dienos.

 

Vietos žiniasklaida taip pat neliko abejinga šiam įvykiui

Prie dizainerio Sergio Moreira namų įrengtos stebėjimo kameros užfiksavo vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip dvi moterys, einančios šaligatviu, netikėtai pasuko prie dizainerio namų ir pavogė dvi „FedEx“ pakuotes nuo jo durų.

„Jos elgėsi taip, lyg būtų prieš tai dariusios tai milijoną kartų, o tai mane ypač nuliūdino pagalvojus, kiek kitų žmonių nukentėjo nuo šių ilgapirščių. Mano širdis plyšo pusiau pagalvojus, kad jos net  neįsivaizdavo, iš ko vagiama!“- parašė Angel Vick feisbuke, išgirdusi apie vagystę.

Angel įkėlė vagystės vaizdo įrašą į „Facebook‘ą“ ir paprašė visuomenės pagalbos, atpažįstant šias dvi moteris. Vietos žiniasklaida taip pat neliko abejinga šiam įvykiui. Visuomenė pasipiktino, kad šie du žmonės apskritai kažką pavogė, bet pavogti iš sergančio vaiko  – tai peržengė bet kokias ribas. „Noriu, kad žmonės žinotų, jog vagilės norėjo pasipelnyti iš penkerių metų berniuko nelaimės, kuris nekantriai laukė, kada šis daiktas grįš pas jį. Jūs jį apvogėte ir sudaužėte vaiko širdį“, –  kreipėsi į vagiles dizaineris Sergio Moreira, pasakodamas šią istoriją vietos radijo stočiai „Kiro7“.

Panašu, kad vagilės išgirdo. Nes praėjus kelioms dienoms po vagystės, abi moterys grįžo į Sergio Moreiros namus nešinos abiem paketais, kuriuos jos pavogė iš jo. Jos taip pat atsinešė keturių puslapių ranka parašytą atsiprašymo laišką. Nuleidusios žemyn galvas, abi moterys atsiprašė ir paaiškino, kad jos yra benamės ir priklausomos nuo narkotikų, tačiau niekada neketino savo savanaudiškais veiksmais  pakenkti kitiems žmonėms.

 

Tikisi, kad atleidimas padės pasveikti

„Mes labai apgailestaujame, kad paėmėme jūsų daiktus. Niekada per milijoną metų nebūtume pavogusios iš sergančio penkerių metų berniuko ir mums gėda dėl to, ką padarėme“, – rašoma rašte.

“Jos teigė, kad yra benamės narkomanės ir manė, kad galės užsidirbti keletą papildomų dolerių iš to, ką rado dėžėse, – pasakoja Sergio. – Mačiau jų veidus, moterys buvo labai liūdnos ir net apsiverkė“.

Sergio pagailo moterų, jis apkabino jas ir pasakė, kad nepateiks kaltinimų dėl vagystės, o padės ieškoti joms pagalbos dėl priklausomybės atsikratymo. „Nematau jokio kito kelio, kaip tik padėti moterims, nes daugelis gyvenime susiduria su panašiais reikalais, bet pavyksta sėkmingai išbristi“, – sakė jis.

Sergio pasistengė sukurti diržus taip, kad jie atrodytų kuo tikroviškiau, o mažasis Timmy‘is pagaliau gavo nuostabų vilties simbolį, kuris jam buvo gyvybės ir mirties klausimas.

Tačiau tai nebuvo vienintelis ryškus šios istorijos taškas. Paaiškėjo, kad būtent tas jautrus įvykis privertė  abi moteris pakeisti savo gyvenimą būdą. „Mes niekada nenorėjome pavogti vaiko vilties, bet įsitikinusios, kaip atrodo bevertis  ir beprasmiškas mūsų gyvenimas, nusprendėme „apsivalyti“ ir pradėti gyventi kitaip“, – sakė viena moterų. Jos džiaugiasi sulaukusios reikalingo palaikymo ir tikisi, kad atleidimas padės joms pasveikti.

„Facebook“ tekstas ir nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą