Ricky'is ir Alhanna Butleriai su savo mylimu šuneliu

Anglijos miestelyje  Donkasteryje  gyvenantys sutuoktiniai  Ricky‘is ir Alhanna Butleriai laukė šeimos pagausėjimo. Alhannai besilaukiant kūdikio, poros mylimas šuo Keola pradėjo elgtis keistai. Iš pradžių būsimieji tėveliai negalėjo suprasti, kas nutiko su jų mylimu augintiniu.

 

Po kiek laiko moteriai pradėjo skaudėti juosmuo, bet gydantis gydytojas ją nuramino, sakydamas, kad tai viskas dėl nėštumui būdingo šalutinio poveikio.

„Kai gydytojas išsiuntė mane namo, pasakęs, kad nieko rimto nevyksta, šuo taip spoksojo į mane, kad net išsigandau. Nufotografavau Keolą ir įdėjau jos nuotrauką į „Facebook“ su žaisminga antrašte apie filmą „Hachiko: šuns istorija“, kur šuo daro tą patį. Tačiau mano nuostabai, draugai patarė man rimčiau pažvelgti į tą situaciją“, – pasakojo Alhanna.

Dienos ėjo, bet šuo nedavė ramybės kūdikio besilaukiančiai moteriai. Keola stumtelėjo Alhanną ir pradėjo loti. Moters vyras Ricky‘is pastebėjo, kad šuo būdavo labai nusiminęs ir tada, kai šeimininkė išeidavo į darbą. Anot vyro, anksčiau Keola taip niekada nesielgė.

Galiausiai moteris nusprendė pasitikėti keturkoju draugu ir nuvyko į ligoninę. Tą pačią dieną moteris buvo paguldyta į intensyvios priežiūros skyrių. Paaiškėjo, kad infekcija stipriai paveikė Alhannos inkstus, o skausmas ir spaudė apatinę nugaros dalį.

„Mano atvejis buvo vienas labiausiai apleistų ir sunkiausių, su kuriais ką tik susidūrė ligoninės gydytojai, – „Facebook“ parašė Alhanna. – Be to, atrado retą patologiją, dėl kurios gydymas antibiotikais man buvo draudžiamas. Visoje Anglijoje buvo užregistruoti tik du panašios patologijos atvejai, kuris vienas jų – mano! Dar kiek ir aš būčiau mirusi. Greičiausiai ir mano sūnus!“

Moteris supranta ir džiaugiasi, kad išgyveno tik protingo šuns dėka. Alhanna pagimdė sveiką kūdikį. Berniukui suteikė Linkolno vardą. Dabar jis ir Keola yra geriausi draugai.

 

 

„Facebook“ tekstas ir nuotraukos

 

 

3 KOMENTARAI

  1. This design is spectacular! You obviously know
    how to keep a reader entertained. Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog (well, almost…HaHa!) Fantastic job.
    I really loved what you had to say, and more than that, how you presented it.

    Too cool!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą