6 metų Bridgeris Walkeris su sesyte iki nelaimės

Vajominge, JAV gyvenantis šešerių metų  Bridgeris Walkeris išėjo pasivaikščioti su jaunesne sesyte, kai iš netoliese esančio kiemo staiga išbėgo vienerių metų vokiečių aviganis ir ėmė smarkiai loti, – praneša CNN.

 

Berniukui buvo atlikta dvi valandas trukusi operacija

Mažylė tiesiog sustingo iš baimės ir nepajudėjo iš vietos, bet broliui pavyko užstoti seserį, kai prie jų šuo puolė…

„Kelis kartus įniršęs šuo įkando berniukui į veidą ir galvą. Bridgeris vis tiek nepaleido sesytės rankos ir gindamasis nuo šuns, ėjo atatupsti, kviesdami į pagalbą ir ieškodami saugios vietos. Vėliau Bridgeris man pasakė: „Jei kas nors mirs, tebūnie tai aš“, – parašė savo  „Instagram‘o“ paskyroje berniuko teta Nikki Walker.

Bridgeriui buvo atlikta dvi valandas trukusi operacija, per kurią plastikos chirurgas susiuvo  90 siūlių berniuko sudraskytą veidą ir kitas kūno vietas. Po to berniukas sveiko namuose.

„Mes nepaprastai didžiuojamės ir mylime mūsų mažąjį Bridgerį ir norime, kad ir kiti žinotų, jog  superherojų gretas papildė dar vienas  didvyris, – savo paskyroje parašė Nikki Walker. – Mano sūnėnas yra didvyris, išgelbėjęs savo mažąją seserį. Neseniai jis grįžo namo iš ligoninės“.

Po to Nikki kreipėsi į aktorius, vaidinusius filme „Keršytojai“, kad  šie palaikytų Bridgerį geru žodžiu. Juk berniukas yra šio filmo gerbėjas. Kapitonas Amerika, kurį suvaidino aktorius Chrisas Evansas, pirmasis sužinojo apie Bridgerio žygdarbį ir nusiuntė berniukui savo vaizdo žinutę.

„Labas Bridgeri! Kapitonas Amerika čia, kaip tu? Aš perskaičiau tavo istoriją ir sužinojau, ką tu padarei. Leisk man pasakyti: tu esi tikras herojus. Tai, ką padarei, yra labai drąsus poelgis. Tavo sesytei labai pasisekė, kad turi tokį brolį“.

 

Pasaulio bokso taryba suteikė šešiamečiui  drąsuoliui garbės čempiono titulą

„Hulk“ atlikėjas Markas Ruffalo taip pat palaikė berniuką, parašydamas komentarą po Nikki žinute.

„Mielasis Bridgeri, aš ką tik perskaičiau, kas nutiko tau. Noriu tau pasakyti, kad žmonės, kurie kitų saugumą iškelia aukščiau savo, yra didvyriškiausi ir išmintingiausi žmonės, kuriuos pažįstu. Aš nuoširdžiai tave gerbiu ir žaviuosi tavo drąsa.

Tikroji drąsa – tai ne žeminti kitus žmones, ne mušti juos ar apsimesti kietu vyruku. Tikroji drąsa yra žinoti, kaip elgtis teisingai, susiklosčius sunkioms ir netikėtoms aplinkybėms. Tu esi šaunesnis už daugelį žmonių, kuriuos esu sutikęs ar pažinojau“.

Amerikiečių aktorė ir dainininkė Anne Hatway taip pat prisidėjo savo šiltais žodžiais, norėdama palaikyti šešiametį drąsuolį.

„Nesu iš keršytojų, bet atpažįstu herojus, kai juos pamatau. Galiu tik tikėtis, kad turiu bent pusę tavo drąsos, Bridgeri. Aš linkiu tau greitai atsistoti ant kojų“.

Tuo tarpu pasaulio bokso taryba suteikė šešerių metų Bridgeriui Walkeriui garbės čempiono titulą (WBC), kaip skelbiama jos „Twitterio“ paskyroje.

„Mums garbė pavadinti 6 metų Bridgerį Walkerį WBC emeritu už jo drąsų poelgį, kuris atstovauja geriausiems žmonėms. Bridgeri, tu esi didvyris“.

Nepaisant šuns užpuolimo, vaiko artimieji nepareiškė jokių pretenzijų gyvūno šeimininkams.

 

„Socialinių tinklų nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą