Autobuso vairuotoja Natalie Barnes jau gavo kelis pagyrimus už puikiai atliekamą darbą

Milvokio grafystėje Natalie Barnes autobusų vairuotoja dirba nuo 2016 metų. Jau gavo tris pagyrimus už puikiai atliekamą darbą.

Prieš kiek laiko Natalie buvo apdovanota už pagalbą benamiui ir teigiamus pokyčius jo gyvenime.

 

Šiltai sėdintis autobuse ir pavalgęs benamis jautėsi laimingas ir mylimas

Šaltą spalio vakarą Natalie Barnes vairavo autobusą įprastu maršrutu, kai į jį įlipo pagyvenęs sušalęs vyras.  Moteris atpažino Richardą, nes buvo su juo susitikusi jau anksčiau. Vaizdo stebėjimo kameros autobuse užfiksavo jų pokalbį. Vaizdo įrašas vėliau buvo įkeltas į „YouTube“, kur Natalie taip pat sulaukė daug pagyrų.

Richardas, stovėdamas prie autobuso durų, liūdnai jai pasakė:

 • Dabar aš oficialiai benamis.
 • Kodėl, kas atsitiko? – nustebusi paklausė Natalie, pažvelgusi į jį.

Ji sužinojo, kad vyras jau savaitę buvo benamis, nes jo namas nebebuvo tinkamas gyventi.

Lauke buvo šalta, todėl Natalie pakvietė Richardą pasilikti autobuse, kad šis galėtų sušilti.

 • Aš dirbu iki 2.44 val ryto, – sako ji. – Ar norėtum likti su manimi?
 • Taip …, – atsakė vyras.

Atėjus pertraukai, moteris priėjo prie Richardo, sėdėjusio autobuso viduryje ir pasikalbėjo su juo. Ji netgi davė produktų vargšui nelaimėliui, kuris iš pradžių atsisakė, bet paskui mielai priėmė maistą. Šiltai sėdintis autobuse ir pavalgęs benamis jautėsi laimingas ir mylimas.

 • Aš nežinau, kaip jums padėkoti ir ką pasakyti, išskyrus ačiū, – sakė jis. – Aš jums kada nors atsidėkosiu.
 • Nereikia, nesijaudinkite. Aš tik noriu jums padėti, – atsakė ji.

 

Savo pavyzdžiu parodė, kaip spręsti benamių problemas

Vėliau Natalie kreipėsi į savo draugą, dirbantį visuomeninių advokatų bendrijoje, kuris pasirūpino, kad Richardui atsirastų vieta prieglaudoje. Nuo to laiko Natalie ir jis tapo gerais draugais. Vyras nuolatos skambina moteriai, norėdamas sužinoti, kaip sekasi.

„Jis mane vadina savo mažuoju angelu sargu. Man malonu pranešti, kad ir jam sekasi gerai“, – sako moteris.

Transporto įmonės, kurioje dirba Natalie, tinklalapyje paskelbtame pranešime apskrities vykdomasis direktorius Chrisas Abelis parašė: „Natalie gerumas, užuojauta ir pagarba šiam nepasiturinčiam asmeniui yra aukštos darbuotojų keleivių aptarnavimo kokybės apraiška.

Autobuso vairuotoja savo pavyzdžiu parodė, kad mes visi turime ką nors padaryti, norint spręsti benamių problemas: rūpinkimės vieni kitais, padėkime vieni kitiems ir dirbkime kartu. Aš esu labai dėkingas už Natalie kilnų darbą“.

„Man patinka, kad ji ne tik pasiūlė jam tai, ką galėjo, bet ir padarė tai taip, kad neįžeistų jo orumo ir pasididžiavimo. Visiems reikia meilės ir gerumo“, – parašė vienas vartotojas.

„Šioje įmonėje dirba geriausi vairuotojai. Jei atvirai, Milvokio grafystėje gyvena sąžiningiausi ir nuolankiausi žmonės. Aš visada girdžiu apie jų gerus ir nesavanaudiškus darbus“, – parašė kitas.

Padėti kitiems dirbant Natalie nėra naujiena, kaip sakė jos kolegos. Ji visada atneša kitiems vairuotojams, kurie negali išeiti papietauti, žemės riešutų sviesto ir duonos, kad šie susiteptų ir pasidarytų sumuštinių.

„Pasaulis, be abejo, būtų dar  geresnis, jei visi sektų jos pavyzdžiu“, – parašė dar vienas vartotojas.

„Facebook“ tekstas ir nuotraukos

 

 

 

 

3 KOMENTARAI

 1. Excellent beat ! I wish to apprentice while you amend your site, how can i subscribe for a
  blog web site? The account aided me a acceptable deal. I had been tiny bit acquainted of this your broadcast provided bright clear
  concept

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą