7 metų Timothy Maddersas yra mažas berniukas, bet su didele širdimi

Praėjo kiek laiko, kai prasidėjo naujoji koronaviruso pandemija ir ji daro vis didesnę įtaką milijonams žmonių visame pasaulyje.

Nuo kovo mėnesio Anglijos karalienė Elizabeth II taip pat slepiasi nuo pandemijos kartu su princu Philipu Vindzoro pilyje. Laimei,  kad jos nepamiršta ne tik artimieji, bet atrado būdą parodyti dėmesį 94 metų karalienei ir nepažįstamas 7 metų berniukas,  – rašoma bbc.com.

***

7 metų Timothy Maddersas iš Anglijos, Ekseso Bilerikio miestelio yra mažas berniukas, bet su didele širdimi. Pasak jo mamos Jo, sūnelis visada galvoja apie kitus.

Taigi, berniukas sukūrė dėlionę laimės tema ir nusprendė išsiųsti ją karalienei, kad praskaidrintų jos dienas!

Prie dėlionės berniukas pridėjo ir malonų laišką: „Užsidarę galite pasijusti liūdni ir vieniši, todėl pamaniau, kad galėčiau jums atrasti tinkamų žodžių, kurie pradžiugins jus“.

7 – mečio Timothy  gestas neliko nepastebėtas! Berniukas buvo sužavėtas, kai gavo asmeninį laišką nuo  Jos Didenybės sekretorės Philippos de Pass, kuri  parašė jam padėką karalienės vardu.

„Jūsų dėmesingumas labai vertinamas, o karalienė tikisi, kad ir jūs esate saugūs bei gerai jaučiatės dabartinėje situacijoje“, – rašo ji. – Aš iš tikrųjų noriu jums padėkoti už laišką, kurį parašėte mums“.

„Tai buvo labai geras laiškas. Jis buvo labai svarbus ir mane nudžiugino, kad ir karalienei patiko“, – sakė moteris savo interviu BBC,  kalbėdama apie šį nuoširdų berniuką.

Įdomu tai, kad  berniuko gerumas tuo nesibaigė! Nors iš pradžių jis sukūrė dėlionę karalienei, bet po to paprašė savo mamos padaryti kopijas sunkiai besiverčiantiems žmonėms. Mažas berniukas nori, kad ir kiti turėtų dėl ko šypsotis!

 

„Facebook“ nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą