Vincentas Butterfieldas ir Zachas Gossage'as yra bendraamžiai draugai

Vincentas Butterfieldas ir Zachas Gossage’as yra bendraamžiai ir draugai. Jie mokosi Misūrio (JAV) centrinėje pradinėje mokykloje. Prieš kelerius metus Zachui buvo diagnozuota leukemija. Liga padarė jį pažeidžiamą nuo infekcijų.

Berniuko būklei pablogėjus, jam teko atlikti nemažą chemoterapijos kursą. Dėl tos pačios priežasties, berniuko plaukai pradėjo iškristi. Zachas labai išgyveno vien nuo minties, kad plikas turi eiti į mokyklą.

Laimei, Zachas turi gerą draugą Vincentą, kuris tiksliai žinojo, ką reikia padaryti, norint palaikyti savo sergantį bičiulį. Taigi, Vincentas nusprendė nusikirpti plikai.

Kai Vincentas pirmą kartą įėjo į klasę nuskusta galva, nustebo ne tik klasės draugai, bet ir mokytojas, supratę, kad tai padarė dėl savo draugo. Paklaustas, kodėl nusprendė nusiskusti galvą, Vincentas pasakė, kad „nenori, jog Zachas jaustųsi vienintelis, neturintis plaukų“.

Ir tai dar ne viskas, ką Vincentas padarė dėl savo draugo. Sužinojęs, kad vėžio gydymas yra labai brangus, jis nusprendė surinkti pinigų Zachui.

Vincentas paprašė savo mamos numegzti kelis šalikus, kuriuos galėtų parduoti. „Jis tiesiog pasakė, man, kad būtų puiku, jei galėčiau numegzti daug šalikų ir juos parduoti“, – pasakojo Vincento motina.

Vincentas planavo parduoti 10 šalikų po 15 JAV dolerių už vienetą, bet galiausiai pardavė 20 ir surinko 200 JAV dolerių, kuriuos nedelsdamas perdavė savo draugo šeimai.

Be jokios abejonės, Vincento poelgis atspindi tikrąją draugystės dvasią. Septynerių metų vaikui, kuris visa tai padarė dėl savo draugo, tai išties kilnus  ir džiuginantis poelgis.

Vincento paklausus, kas yra draugystė, jis atsakė: „Tai yra nuostabus dalykas“. Berniuko žodžiai tik patvirtino, kad tikra draugystė yra neįkainojama.

Vincentas Butterfieldas ir Zachas Gossage’as yra bendraamžiai ir draugai

„Youtube“ tekstas ir stop kadrai

3 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą