Caroline ir Roy susituokė 2001 metais. Po to persikėlė į Vokietiją, nes Roy ten atliko tarnybą armijoje, o po metų planavo šeimos pagausėjimo. Socialinių tinklų nuotrauka

39 metų Caroline Darlington ir jos 48 metų vyras Roy iš Warringtono (JK) metų metus nesėkmingai bandė susilaukti vaiko. Galų gale jie susitaikė su tuo, kad jų šeimoje yra tik vienas vaikas – jų įvaikintas sūnus, kuriam dabar 6 metai.

 

Prireikė dvejų metų, kad  galėtų susilaukti savo pirmojo biologinio naujagimio

Caroline yra namų šeimininkė – daug metų kentėjusi dėl kankinančios endometriozės ir cistos, bet vis dėlto nenoriai nusprendė pašalinti paskutinę kiaušidę. Tačiau per paskutinę apžiūrą, atlikus ultragarsinį tyrimą, siekiant patikrinti gimdos būklę prieš operaciją, paaiškėjo, kad Caroline buvo 16 savaičių nėščia su savo pirmuoju vaiku.

Ir to niekada nebūtų buvę, jei dėl pandemijos nebūtų pakankamai atidėjusi kiaušidžių operacijos, kad ji galėtų pastoti.

Porai prireikė dvejų metų, kad  galėtų susilaukti savo pirmojo biologinio naujagimio. Svarbiausia, džiaugiasi, kad jų maža šeima padidėjo. Jų sūnus Jorge Albertas Darlingtonas gimė kovo 29 dieną ir  svėrė apie 5 kg.

„Man buvo atliktas ultragarsinis tyrimas, o slaugytoja man pasakė:„ Jūsų kiaušidės atrodo normaliai, bet iš tikrųjų esate nėščia“, – pasakojo laiminga mama.- Mano pilvas buvo kiek padidėjęs, bet aš tiesiog maniau, kad tai cista. Tai buvo šokas! Pamenu, galvojau: „Dieve mano, ką pasakys mano vyras!“.

Žinoma, ši naujiena vyrą irgi labai pradžiugino. „Galų gale mūsų vaikas yra stebuklas, jei ne pandemija, jis niekada nebūtų išvydęs šį pasaulį“, – sakė jis.

Caroline ir Roy susituokė 2001 metais. Po to persikėlė į Vokietiją, nes Roy ten atliko tarnybą armijoje, o po metų planavo šeimos pagausėjimo.

„Aš visada norėjau turėti vaikų, nuo vaikystės mėgau žaisti su lėlėmis, – sakė Caroline. –

Aš mokiausi slaugytojos specialybės, todėl visada buvau arti vaikų“.

Moteriai buvo diagnozuotas policistinių kiaušidžių sindromas – būklė, kai kiaušidės gali reguliariai neišleisti kiaušinių. Caroline buvo tiriama dvejus metus ir buvo gydoma įvairiais būdais, tačiau niekada negalėjo pastoti.

 

Netekę vilties, pradėjo įsivaikinimo procesą

Hammersmito ligoninėje pora bandė atlikti kursą, tačiau tą dieną, kai ji atliko nėštumo testą, ji pradėjo kraujuoti.

„Tai buvo baisus laikas, – prisimena ji. – Aš tiesiog buvau beviltiškos būsenos. Mes tikrai tikėjomės, kad tai pavyks“.

Po daug kančių ir vargo pora grįžo į Jungtinę Karalystę ir nusprendė susitaikyti su nevaisingumu. 2015 metais jie įsivaikino 10 mėnesių berniuką.

„Žiūrėjau keletą įvaikinimo programų per televiziją ir paprašiau savo vyro jas pažiūrėti, – prisimena moteris. – Kai jis tai padarė, po to pasakė:„ Kodėl gi nepabandžius.  Taip mes pradėjome įsivaikinimo procesą!“.

2016 metais Caroline patyrė kiaušidžių cistos plyšimą. Tada jai buvo diagnozuota endometriozė – būklė, kai audinys, panašus į gimdos gleivinę, pradeda augti kitur, pavyzdžiui, kiaušidėse. Manoma, kad daugiau nei 10 proc. pasaulio moterų kenčia nuo šios ligos.

Kadangi ji ir toliau jautė stiprų skausmą, nusprendė pašalinti antrąją kiaušidę ir pradėjo pasiruošimą  operacijai, kuri buvo numatyta 2020 metais.

Ir kai praėjusių metų rugsėjį moteris atnaujino priešoperacinį pasirengimą, buvo nustatyta, kad ji yra 16 savaičių nėščia. Ji labai norėjo Roy pasakyti šią naujieną asmeniškai, bet kai grįžo namo, jis jau viską žinojo. Sako, supratęs iš žmonos džiaugsmingo balso telefonu.

Jorge gimė Warringtono bendrojoje ligoninėje, toje pačioje ligoninėje, kur ir jo mamai turėjo chirurginiu būdu pašalinti kiaušides.

„Esame dėkingi  likimui už mūsų palaiminimą ir pranešame žmonėms, kad jie niekada neturėtų prarasti vilties! – sakė Caroline.

Socialinių tinklų nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą