16 metų moksleivės Olivios Brockhoff teigimu, eksperimento esmė yra pasakyti žmonėms, kad jie visi yra gražūs, nepriklausomai nuo jų išvaizdos

Vienos JAV vidurinės mokyklos moksleivė, 16 metų Olivia Brockhoff paskelbė vaizdo įrašą, kurį ji pavadino „socialiniu eksperimentu, skleidžiant teigiamas emocijas“, – rašo „Inside Edition“.

 

Neslepia nusižiūrėjusi idėją internete

16 metų moksleivės Olivios Brockhoff  teigimu, eksperimento esmė yra pasakyti žmonėms, kad jie visi yra gražūs, nepriklausomai nuo jų išvaizdos. 16-metė moksleivė neslepia nusižiūrėjusi idėją internete, kur ir pamatė panašų vaizdo įrašą. Filmavimui mergina pasirinko savo mokyklos mokytojus ir bendraamžius bei užfiksavo jų reakcijas, pasakius tik vieną sakinį.

„Aš filmuoju gražius žmones, todėl, manau, kad ir tu esi gražus“, – visiems vienodai pasako Olivia ir įamžina jų reakcijas.

Viename vaizdo įraše, mergina, išgirdusi šiuos žodžius, kukliai nusišypso ir, prisidengdama burną ranka, sako: „O, Dieve, Olivia, ačiū“. Kitame – juodaodis paauglys, išgirdęs šiuos žodžius, taip susigraudina, kad vos neapsipila ašaromis. Dar kiti plačiai nusišypso ar tiesiog pradeda juoktis. Jie – laimingi.

Olivia sako, ją nustebino kai kurių bendraamžių reakcija, išgirdus malonius žodžius.

„Kai kurie vos neapsiverkė. Kiti sakė: „Dabar visą dieną būsiu geros nuotaikos“. Mane labiausiai stebina tai, kad kai kurie žmonės nėra įpratę girdėti komplimentų. Mano mokytojams tai patiko. Jie sakė, kad ši idėja yra nuostabi“, – pasakojo Olivia žurnalistams.

 

Norint, kad jus mylėtų, neprivalote būti populiarūs

Bet labiausiai Olivia nustebino mergina, kuri užsidengė veidą rankomis ir nusisukusi pasakė: „O, ačiū, tu privertei mane verkti džiaugsmo ašaromis“.

Olivia sako, kad ji ir toliau skleis teigiamas emocijas internete.

„Šie vaizdo įrašai apie tai, kad nereikia slėpti savo jausmų. Priešingai – verta kuo daugiau malonių žodžių sakyti kitiems. Norint, kad jus mylėtų, neprivalote būti populiarūs, neprivalote būti ypatingi. Svarbu nepamiršti pasakyti vienas kitam gerų žodžių“, – teigė 16 metų mergina.

Pranešama, kad šie Olivios nufilmuoti vaizdo įrašai daugeliui vartotojų padarė didelį įspūdį.

„Mums reikia daugiau tokių įrašų, skleidžiančių vien teigiamas emocijas, kai aplink tiek daug pykčio ir žiaurių patyčių. Atkreipkite dėmesį, kaip iš karto pasikeičia žmogus, išgirdęs įkvepiantį komplimentą savo atžvilgiu“ , – parašė Olivia Brockhoff savo feisbuko paskyroje.

„Facebook“ nuotr., “Youtube” vaizdo įrašas

1 KOMENTARAS

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą