Prasidėjus naujai koronaviruso pandemijai, Daisy rado dar vieną būdą užsidirbti pinigų. Mergaitė nupiešė paveikslą su ramunių vaivorykšte, taip pagerbdama gydytojus ir kitus sveikatos priežiūros specialistus, kurie gelbėja sunkiai sergančiųjų gyvybes

Daisy Watt, iš Misono miesto Anglijoje, yra gamtos dailininkė ir humanitarė. Mergaitę vadina „mažąja Monet“,  dėl jos kūrybos panašumo su šiuo genialiu dailininku. Daisy jau spėjo padaryti pelningą karjerą pardavinėdama savo nuostabius gėlių paveikslus. Tačiau nors žmonės ir moka už jos kūrinius, bet mergaitė nepasilieka sau nė cento.

 

Mama pasiūlė dukrai sukurti panašų kūrinį aukcionui

Daisy buvo 6 metai, kai jos talentas pirmą kartą patraukė mamos Karen dėmesį. Tada abiem Daisy seneliams Arthurui ir Polly buvo diagnozuotas vėžys. Maža mergaitė nusprendė jiems padovanoti paveikslą, kad pakeltų nuotaiką.

„Nors ji visada buvo išties kūrybinga, tačiau kurdama tą paveikslą seneliams supratome, kad ji turi kažką ypatingo“, – sakė Karen.

Mama taip pamilo savo dukters darbus, kad ji pasiūlė Daisy sukurti panašų kūrinį aukcionui – labdarai vietinėje galerijoje. Ir Daisy sėkmingai įgyvendino šią idėją! Jos paveikslas, vaizduojantis kovą su vėžiu,  su tamsių ir šviesių atspalvių gėlėmis, 2017 metais buvo parduotas už  beveik 13 tūkst. JAV dolerių. Visos  gautos pajamos buvo skirtos ne pelno organizacijoms „Firefly“ ir „Cancer Research“. Paveikslas buvo toks populiarus, kad pirkėjai iš Kanados ir Honkongo įsigijo 100 jo kopijų – specialių spaudinių!

 

Apdovanota  dviem Aukščiausiojo dovanomis: meniniu talentu ir neįtikėtinu dosnumu

Nuo tada Daisy pardavė dešimtis savo kūrinių originalų ir spaudinių, ir uždirbo daugiau nei 65 tūkst. JAV dolerius! Bet iki šiol liko ištikima savo dovanojančiai prigimčiai: ji labdarai paaukojo kiekvieną centą.

Dar daugiau, prasidėjus naujai koronaviruso pandemijai, Daisy rado dar vieną būdą užsidirbti pinigų. Mergaitė nupiešė paveikslą su ramunių vaivorykšte, taip pagerbdama gydytojus ir kitus sveikatos priežiūros specialistus, kurie gelbėja sunkiai sergančiųjų gyvybes. Po to  perdavė jį Nacionalinės sveikatos tarnybai, kuri surinko daugiau nei 2 tūkst. JAV dol. pardavinėdama magnetukus ir korteles su šio paveikslo vaizdu!

Nors Daisy  ir jautėsi šiek tiek nepatogiai dėl jai skiriamo didžiulio dėmesio, bet  tėvai didžiuojasi savo dukra.

„Tikiuosi, kai ji bus vyresnė, supras, kokį ypatingą dalyką ji padarė, – sakė Karen. – Kiekvienas jos surinktas centas yra skirtas labdarai ir tai daro labai didelį poveikį žmonių gyvenimui“.

Akivaizdu, kad Daisy buvo apdovanota  dviem Aukščiausiojo dovanomis: meniniu talentu ir neįtikėtinu dosnumu. Daugiau Daisy darbų galite pasižiūrėti jos  „Facebook‘o“ paskyroje.

„Facebook“ nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą