Moteris, gaminanti būtent tai, kas patinka vyrui, yra neįkainojama. Jei žmona klausia, ko vyras nori rytdienai ar vakarienei, tiek visada jis džiaugsis, kadangi žino, jog padarys tai, ko prašė. Archyvo nuotrauka

Daugelis moterų mano, kad vyrui svarbu tik tai, kad ji pasakytų „aš noriu tavęs“, tačiau tai nėra visiškai tiesa. Žinoma, mūsų „pagrindiniai“ norai yra svarbūs, tačiau be jų yra daugybė dalykų, kurie įkvepia vyrus.

Šiame trumpame straipsnyje suformulavome penkias vyrui tikrai svarbias frazes.

 

  1. Žaviuosi tuo, kaip tu…

Išmanai apie automobilius, uždirbi pinigus, padedi namuose, randi laiko vaikams ir taip toliau.

Nesvarbu, kuo būtent moteris žavisi, svarbu, kad ji nuoširdžiai kalbėtų apie šias emocijas vyrui ir parodytų, kas jai patinka. Linkusi nutylėti moteris, visada sukelia vyro nusivylimą ir sumišimą, todėl praeina noras ir stengtis padaryti ką nors gero. Ir atvirkščiai – nuoširdžiai besidžiaugiantis vyras, sulaukęs jūsų palaikymo ar pritarimo, ir jus įkraus teigiamomis emocijomis bei palaikys jus sunkiomis akimirkomis.

  1. Man patinka protingi vyrai

Intelektas vyrui yra labai svarbus tiek darbe, tiek santykiuose, nes tai liudija apie jo sugebėjimą spręsti problemas ir greitai rasti optimalias išeitis sunkiausiose situacijose.

Natūralu, kad vyrai yra susirūpinę dėl savo protingumo (tačiau apie tai retai kalbame), o kai moteris žavisi savo partnerio intelektu, tai yra jam kaip balzamas ant širdies.

  1. Sutinku

Žinoma, gerai, jei moteris su viskuo sutinka. Bet net jei ji kartkartėmis  ir nesutinka su kuo nors, bet pritaria vyrui nesiginčydama ir be prieštaravimų, tai jam tai reikš beveik viską, jei ne viską. Nesvarbu, ar tai bus miegamasis, ar pasivaikščiojimas, ar kelionė, ar auklėjimas, ar atsakymas į prašymus greitai užbaigti apsipirkimą.

Žinoma, tai nereiškia, kad reikia besąlygiškai su viskuo sutikti,  bet jei neturėsite įpročio tiesiog paprieštarauti ir paliksite paskutinį žodį  jam, jis atsidėkos jums su kaupu.

  1. Ką tau paruošti valgį?

Moteris, gaminanti būtent tai, kas patinka vyrui, yra neįkainojama. Jei žmona klausia, ko vyras nori rytdienai ar vakarienei, tiek visada  jis džiaugsis, kadangi žino, jog padarys tai, ko prašė.

  1. Aš tikiu tavimi

Žodžiai „aš tikiu tavimi“ arba „aš tavimi pasitikiu“ yra svarbiausi žodžiai bet kuriam vyrui. Moteris, kuri tiki savo vyru, partneriu, įkvepia ir suteikia daug energijos. Ir atvirkščiai, jei moteris nepasitiki vyru, tai jį labai atstumia ir nuvilia.

Bet yra  vienas svarbus punktas: vyras neturėtų kaltinti moters, jei ji nepasitiki juo. Vadinasi,  daug žadate, bet mažai darote.  Todėl pirmiau įsitikinkite, kad moteris tiki jumis ir apie tai kalba.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą