Remdamasi savo pastebėjimais, dr. Jameson parašė mokslinį darbą, kuriame išskyrė tris pagrindinius klausimus, kuriuos įsimylėjėliai turėtų užduoti sau prieš pradėdami bendrą gyvenimą. Archyvo nuotrauka

Santykiuose  kai kurie merginos veiksmai yra paprasčiausiai nepriimtini priešingai lyčiai. Bet jei vyras su tuo susitaiko, tai jam nieko gero neduoda, o dažniausiai tik kenkia jo emocinei būklei, taip pat savo vertės jausmui santykiuose. Santykiuose tarp partnerių viskas turėtų būti arba gerai, arba visai niekaip. Jei kyla nesutarimų, tai anksčiau ar vėliau jie turės lemiamos įtakos santykių harmonijai. O nuolatiniai kivirčai dažniausiai baigiasi išsiskyrimu, rašo joinonelove.org.

Verta pabrėžti, kad dėl žemiau aprašytų veiksmų nėra išimtinė moters kaltė. Juk su mumis dažniausiai elgiamasi taip, kaip leidžiame su savimi elgtis. Jei žmogus yra žeminamas, vadinasi, jis leidžiasi būti žeminamas.

 

  1. Jos draugai

Tikriausiai neverta aiškinti, kodėl iš tikrųjų negali būti draugystės tarp vyro ir moters. Juk visi žmonės, kurie moka logiškai samprotauti, labai gerai supranta, kas yra kas.

Jei mergina turi draugų, bet kokiu atveju tai turės neigiamos įtakos jos partnerio emocinei būklei. O situacijų, kai ji su jais leis vakarus, kur nors išvažiuos ir panašiai, nepavadinsi kitaip, kaip mylimojo pažeminimu.

Juk nė viena mergina niekada nesusitaiko su tuo, kad jos mylimasis leis laiką su kitomis moterimis, net jei ir vadins jas geriausiomis draugėmis. Tačiau kodėl vyrai taip dažnai sutinka, kad mergina gali turėti draugų, su kuriais leidžia laiką?

Deja, daugeliu atvejų nepavyks įtikinti merginos, kad ji neturėtų draugauti su kitais vaikinais. Jei ji pati nuoširdžiai patikėtų, kad tai negerai, vadinasi, jau seniai būtų nutraukusi šį bendravimą.

  1. Priklausyti nuo jos sprendimų

Vyrą be galo žemina sėdėti ir laukti  merginos/moters pritarimo ar sprendimo kokiu nors klausimu. Pavyzdžiui, neretai nutinka taip, kad po vyro pasiūlymo tuoktis mergina gali pareikšti, kad turi pagalvoti. Ar suprantate šio veiksmo absurdiškumą? Tai yra, jis yra šimtu procentų pasirengęs susieti savo gyvenimą su ja, o ji vis dar galvoja. Net jei po ilgų apmąstymų ji sutinka, tada, išskyrus pažeminimą, to negalima pavadinti kitaip.

Tas pats pasakytina ir apie atvejus, kai mergina verčia vyrą laukti, pavyzdžiui, ji dažnai vėluoja į susitikimus arba verčia jį laukti, kol  ji susitvarkys savo asmeninius reikalus.

Visa tai žemina dar ir todėl, kad vyras šiuo atveju elgiasi kaip šalis, kurios interesus galima visiškai ignoruoti, nebijant jokių pasekmių.

  1. Jaustis kaltu

Daugelis moterų yra įpratusios, kad vyras visada gali prisiimti kaltę net ir tais atvejais, kai jis nėra kaltas. Tai yra, ji gali elgtis neteisingai, o jis vis tiek jos atsiprašys. Pavyzdžiui, už  pasakytą jai pastabą.

Pripažinti kaltę reiškia ne tik tarytum gailėtis dėl bet kokio poelgio, kai jūs nebendraujate su partneriu, apsimesdama įsižeidusi. Bet taip pat tai reiškia, kad jums jūsų nuostatos ar ambicijos yra brangesnės nei jūsų partneris. Tai yra, moteriai šiuo atveju jos pačios principai yra vertingesni nei santykių ar visos šeimos interesai.

Tokiais atvejais vyrui geriau iš viso niekada neatsiprašyti dėl savo elgesio, net kai jis gali būti kaltas. Tačiau bet kokiu atveju, jei santykiai pasiekė šį etapą, tada, vyras  bus nuolat žeminamas ir  negalės  moteriai niekuo įtikti.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą