Matthewas savo merginai Melissai išsiuntė keistą trumpąją žinutę, sakydamas, kad vyksta kažkas „beprotiško“. "Facebook" nuotrauka

Matthewas Weaveris gimė ir užaugo Simio slėnyje, Los Andželo priemiestyje. Vaikinas buvo vienas iš keturių vaikų šeimoje. Jis mėgo keliauti ir tikėjosi apkeliauti pasaulį, bet, matyt, to padaryti nepavyks. Niekas nenumatė bėdų, kai netikėtai 2018 metais Matthewas paslaptingomis aplinkybėmis dingo, rašo medium.com.

 

Po šių žodžių ryšys su vaikinu dingo ir niekas daugiau jo nematė

Žodžiu, likus kelioms dienoms iki dingimo, 21 metų Matthewas išsiskyrė su savo mergina Vanessa ir ką tik persikraustė į naują butą Los Andželo priemiestyje, Grand Hillso rajone.

2018 metais rugpjūčio 9 d. Matthewas nuėjo į vakarėlį  jau su savo nauja mergina Melissa. Jie linksminosi visą naktį, vartojo alkoholį ir galbūt vartojo narkotikus. Liudytojai matė, kad apie 5 val. ryto Matthewas išleido merginą namo.

Kaimynai dar matė, kaip Matthewas važinėjo automobiliu po apylinkes ir savo „Snapchat“ profilyje paskelbė keletą nuotraukų. Apie 11.50 val. Matthewas savo merginai Melissai išsiuntė keistą trumpąją žinutę, sakydamas, kad vyksta kažkas „beprotiško“. Jis taip pat parašė: „Noriu su tavimi pasikalbėti, kol turiu galimybę“. Po šių žodžių ryšys su vaikinu dingo ir niekas daugiau jo nematė.

Kitą dieną vietos policijos departamentas sulaukė skambučio, kad Los Andželo priemiestyje kažkas išgirdo vyrą ir moterį šaukiančius pagalbos. Tačiau policija apžiūrėjusi teritoriją nieko nerado, o aptiko paliktą ir numestą Matthewo Weaverio automobilį.

Policijai susisiekus su automobilio savininku, paaiškėjo, kad tai vaikino tėvas. Kalbant su juo paaiškėjo, kad  tėvas nebuvo susisiekęs su sūnumi ilgiau nei parą.

Šeima savo pastangomis desperatiškai bandė surasti Mattą, deja, nieko neišėjo. Nors prie paieškų prisijungė Kalabaso miesto policija, kur buvo rastas dingusio vaikino automobilis. Policija net pasirūpino, kad būtų panaudotas sraigtasparnis ieškant vaikino iš paukščio skrydžio. Bet, deja, nebuvo jokių rezultatų.

O praėjus pusei metų po Matthewo Weaverio dingimo, 2019-ųjų sausį, vienas turistas vaikino automobilio raktelius rado vos už 25 metrų nuo jo automobilio radimo vietos.

Vėliau toje pačioje vietoje Matthewo tėvas rado suplėšytų baltų marškinėlių su kraujo dėmėmis gabalus. Policija išsiuntė marškinėlius DNR tyrimui.

Weaverų šeima pasamdė vyrą su dronu, kad šis skristų virš teritorijos ir apžiūrėtų vietovę iš paukščio skrydžio. Kadangi visa teritorija buvo apaugusi krūmais ir pilna uolų, tai vaikščioti pėsčiomis buvo paprasčiausiai neįmanoma.

Vėliau šeima šias nuotraukas paskelbė savo svetainėje, skirtoje Mattui surasti, kad žmonės galėtų jas apžiūrėti ir suteikti kokią nors vertingą informaciją. Ir vos po kelių dienų vienas žmogus, žiūrėjęs nuotraukas internete, vienoje jų aptiko kažką panašaus į raudoną kepurėlę.

 

Vaikinas buvo ką tik išsiskyręs su savo mergina

Tada šeima leidosi ieškoti paslaptingo daikto ir rado  Matthewo raudoną beisbolo kepuraitę. Ir tada vaikino artimieji  bei savanoriai pradėjo atidžiai tyrinėti vietovę, deja,  bet vėlgi nieko nerado.

Kas  galėjo atsitikti Matthewui Weaveriui? Viena populiariausių versijų yra ta, kad Matthewas nusižudė. Mat vaikinas buvo ką tik išsiskyręs su savo mergina,  kurią mylėjo ir su kuria ilgus metus palaikė tvirtus santykius.

Po išsiskyrimo Matthewas pradėjo dažnai gerti ir netgi tapo priklausomas nuo narkotikų, galėjusių paskatinti jo mintis apie savižudybę. Bet net jei taip ir buvo, kodėl visi vaikino daiktai buvo rasti, o jo nebuvo?

Daugelis artimų Matto draugų sakė, kad jis niekada neturėjo minčių apie savižudybę. Priešingai – jis  turėjo didelių gyvenimo planų. Jis taip pat ką tik persikraustė į naują butą ir susirado naują darbą, norėjo pradėti gyvenimą nuo nulio.

Ar Matthewas bandė  ką nors  pasakyti ar įspėti savo naują draugę Melissą šiomis paslaptingomis žinutėmis? Jei visi daiktai ir vaikino automobilis buvo rasti, o pats vaikinas  nerastas  jau trejus  metus, tai galbūt jo kūnas buvo tiesiog paslėptas arba tiesiog pagrobtas?..

Jau trejus  metus neaišku, kas tą vasaros dieną atsitiko Matthewui Weaveriui ir ką jis norėjo šiomis žinutėmis pasakyti savo merginai Melissai?

Reddit.com, „Facebook“ nuotraukos

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą