Grigorijus Prutovas ir Ana Stalmachovič - laiminga pora

Grigorijus Prutovas ir Ana Stalmachovič nustebino savo meilės istorija, kurią jie papasakojo  prieš kelerius metus „Pirmame kanale“, pokalbių laidoje „Tegul kalba“. Visiškai sveika mergina iš Kazachstano nusprendė savo gyvenimą susieti su žmogumi, prikaustyto prie neįgaliojo vežimėlio.

 

Galvojo, kad niekada nesužinos, ką reiškia būti mylimam

Iki 10 metų Griša augo paprastas ir normalus vaikas. Kartais jis skundėsi nugaros skausmais ryte. Niekas tada net neįtarė, kad berniukui išsivystys raumenų atrofija – nepagydoma genetinė liga. Raumenys pamažu plonėjo ir nebevykdė savo funkcijų, kaulai deformavosi, o kūnas pradėjo išsausėti. Iki 20 metų Grigorijus svėrė tik apie 20 kg ir buvo prikaustytas prie neįgaliojo vežimėlio.

„Mamai buvo patarta: atsisakyk jo, jis neišgyvens ir penkerių metų, – sakė Grigorijus. – Bet mano tėvai manęs nepaliko. Aš lankiau įprastą mokyklą, o po to mokiausi namuose“.

Nepaisant blogų prognozių, vaikinas subrendo, mokėsi ir iki šiol dirba žiniatinklio programuotoju bei SEO specialistu. Jis taip pat kuria pagal užsakymus svetaines ir jas reklamuoja.

Vienintelis dalykas,  užtemdęs jo gyvenimą, buvo vienatvė. Jis gyveno su motina, todėl internetas jaunam vyrui tapo langu į pasaulį. Būtent ten 24-erių Grigorijus sutiko savo būsimą žmoną Aną, 27-erių metų Kazachstano, Irtišsko apylinkės gyventoją.

„Galvojau, kad niekada nesužinosiu, ką reiškia būti mylimam, koks tas jausmas, kai kažkas nori tavęs, kai kas nors pavydi ar didžiuojasi tavimi, – dalijosi prisiminimais Griša. – Galvojau, kad niekada nesužinosiu, ką reiškia apkabinti mylimą žmogų, saugoti jį, šokti su juo, dovanoti gėlių“.

Tuo tarpu mergina, gyvenanti tolimajame Kazachstane taip pat ieškojo savo antrosios puselės ir netyčia  pateko į svetainę, skirtą žmonėms su negalia. Tuo metu Ana draugavo su išvaizdžiu vaikinu, bet jųdviejų santykiai nesiklostė. Užtat merginą pavergė geros, mielos ir supratingos Grigorijaus akys. Jie pradėjo susirašinėti. Netrukus tarp jų užsimezgė artimas emocinis ryšys. Eilėraščiai, daug ką pasakančios gyvenimiškos mintys, jauno vyro humoro jausmas – visa tai buvo labai artima merginos širdžiai. Ana suprato, atradusi sielai artimą žmogų.

 

Daugelis netikėjo šios poros meile

Matydamas Anos ketinimų rimtumą, neįgalus vyras atsiuntė jai visą savo nuotrauką, kad suprastų, koks jis sergantis. Tačiau tai merginos neišgąsdino ir ji nusprendė su juo susitikti, įveikusi daugiau kaip  3000 kilometrų nuo Kazachstano iki Belgorodo, kur ir gyvena Grigorijus. Susitikimas tik dar labiau sustiprino jų jausmus ir įsimylėjėliai netrukus atšoko vestuves.

Daugelis netikėjo šios poros meile ir kaišiojo pagalius į jų santykių ratus. Bet praėjo jau keleri metai, o jie, kitų nuostabai, ne tik kad kartu, bet net ir nesiruošia skirtis.

„Kai myli žmogų, nebepastebi jokių jo fizinių trūkumų. Ir tai savaime suprantamas dalykas. Vežiodama jį neįgaliojo vežimėlyje per slenksčius, šaligatvių atitvarus, nejaučiu jokių sunkumų“, – pasakojo Ana savo interviu leidiniui „Today.kz “.

„Mes esame laimingi, nes turime vienas kitą, esame tikri dėl savo jausmų nuoširdumo, nes neįmanoma to suklastoti. Mes esame kartu 24 valandas per parą. Bet mes negalime laikyti save visiškai laiminga pora. Nes tas žmogus, kurį myli visa širdimi, sunkiai serga ir nėra galimybių jį išgydyti. Kiekviena moteris nori, kad ji galėtų didžiuotis vyru, o ne spoksotų į jį gatvėje iš nuostabos pravėrę burnas. Nors visa tai ir atrodo smulkmenos, bet jos neleidžia mums jaustis visiškai laiminga pora“, – atviravo Ana.

„Bet mes tikrai džiaugiamės savo nuoširdžią ir abipuse meile, kuri, nepaisant visų sunkumų, tik dar labiau sustiprėjo“, – pridūrė Grigorijus.

Nuo vestuvių dienos praėjo daugiau kaip šešeri metai. Šeimoje gimė sūnus. Dabar pora svajoja apie dukterį Nastenką. Ana stengiasi nekreipti dėmesio į blogos valios žmonių požiūrį ir žodžius.

„Noriu džiaugtis meile, kad esame kartu. Esu laiminga, kad sutikau šį vyrą“, – sakė Ana.

„Instagram“ nuotraukos

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą