Tie vaikinai, kuriuos „išdūrė“ – dažniausiai ir rodė didžiausią savo palankumą, buvo nuolaidus, stengėsi įtikti merginai ir panašiai. Archyvo nuotrauka

Kaip manote, ar yra bent vienas stebuklingas žodis, kurį išgirdusi gali įsimylėti bet kuri mergina? Mes jums pasakysime – jis egzistuoja, bet pradėsime šiek tiek iš tolo.

 

Skirtingai įsivaizduoja savo svajonių merginą

Įsivaizduokite situaciją. Restorane susitikote su trimis savo klasės draugais, kurių nematėte kelerius metus. Pradėjote su jais pokalbį, kurio metu jų paklausėte:

  • Kaip atrodo tavo svajonių mergina, su kuria norėtum užmegzti santykius?

Pirmasis sako: „Noriu, kad ji maloni, švelni, graži, simpatiška.

Antras sako: „Norėčiau, kad ji būtų romantiška, jautri, rūpintųsi savo išvaizda, paklaustų, kaip man sekasi. Kad būtų romantiški vakarai“.

Trečias sako: „Kad ji būtų patikima, nebijotų prisiimti atsakomybės. Taip pat, kad ji būtų teisingas  žmogus, į kurį žiūrėčiau – ir norėčiau jam paklusti“.

Kai baigėsi ši diskusija, iš karto uždavėte jiems tokį klausimą:

  • Papasakokite apie savo merginą, kurią savo gyvenime mylėjote labiausiai? Ar tiesiog bijojote ją prarasti, ar labai ilgai negalėjote pamiršti, kai išsiskyrėte?

Pirmas  atsako: „Turėjau merginą, su kuria jau planavome  vedybas, bet  tada ji mane paliko. Šį išsiskyrimą išgyvenau labai ilgai“.

Antras sako: „Taip, turėjau merginą, kuri, man nežinant, nuėjo „į kairę“. Žinoma, aš tai išgyvenu labai ilgai. Jai net atleidau, nes labai ją mylėjau. Apskritai, mūsų santykiai buvo daugiau nei tik meilė“.

Trečias atsakė: „Turiu prisipažinti, kad per savo kvailą galvą praradau mylimą merginą ir dabar dėl to labai gailiuosi“.

 

Išvada paprasta, bet labai netikėta

Nors jų atsakymai buvo skirtingi, tačiau  galima padaryti šias išvadas:

  1. Mergina nežino, ko nori.
  2. Renkamės pagal instinktą, o ne pagal galvą.
  3. Mūsų smegenys mums sako viena, bet mūsų instinktai rėkia ir reikalauja kito.
  4. Mes sakome viena, o darome kitą.

Ir ar tai reiškia, kad merginos yra melagės ir visos tokios blogos? Aišku, kad ne! Bent jau dabar nešiokitės melo detektorių, prijunkite – parodys, kad mergina nemeluoja ir sako tiesą. Ar žinote kodėl? Nes ji nuoširdžiai tiki tuo, ką sako! O vyrai, bandydami sužavėti merginą, meluoja jai.

O dabar pereikime prie pagrindinės šio straipsnio idėjos.

Taigi, koks yra šis žodis,  kurį išgirdusi gali įsimylėti bet kuri mergina? Šis žodis yra „ne“.

Kai vaikinas pradeda rodyti labai didelį dėmesį merginai ar net bėgioti paskui ją, jis nieko negauna. O kai jis jos atsisako, jis gauna viską.

Kai vyras sako „ne“, jis demonstruoja savo ribas, kurias gins iki paskutiniųjų ir niekam jų neužleis.

Išvada paprasta: merginos įsimyli tuos vyrus, kurie dažniau jų atsisakydavo nei susitardavo.

O tie vaikinai, kuriuos „išdūrė“ – dažniausiai ir rodė didžiausią savo palankumą, buvo nuolaidus, stengėsi įtikti merginai ir panašiai.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą