Vienatvė yra dažniausia priežastis galvoti ir ilgėtis buvusiųjų. Ir kodėl mes norime, kad jie sugrįžtų. Bet jei tai vienintelė priežastis – tada nėra gerai. Archyvo nuotrauka

Beje, kai kurių tyrimų duomenimis, 70 proc. ašarų nėra tokios skausmingos, kaip manote. Mes paaiškiname, iš kur jūsų mintyse kyla buvusiojo ilgesys ir visa ši „drama“.

 

  1. Vienatvė

Vienatvė yra dažniausia priežastis galvoti ir ilgėtis buvusiųjų. Ir kodėl mes norime, kad jie sugrįžtų. Bet jei tai vienintelė priežastis, tai negerai.

Natūralu, kad pasiilgsti žmogaus, kuris buvo tavo gyvenimo dalis. Tačiau atkreipkite dėmesį: ar galvojate apie jį, kai vakare esate viena, ar  kai linksminatės? O ar prisimintumėte buvusį tą akimirką, jei horizonte pasirodytų kitas vaikinas, skiriantis tau dėmesio? Šimtu procentų ne.

  1. Nuobodulys

Be vaikino gyvenime trūksta aistros, romantikos ir veržlumo? Nėra jokios priežasties puoštis seksualiais nėriniais? Ir tada jūsų mintys ima klaidžioti į praeitį – pas buvusįjį. Bet tai atsitinka tik tada, kai neturite ką veikti ir susidaro tuštuma viduje.

Kai žmonės neturi kur nukreipti savo energijos, tada atsiranda pakankamai laiko prisiminti visus „buvusiuosius“. Taigi, nuobodulys visada užmaskuojamas kaip „nuobodu“. Todėl nepakliūkite į jos spąstus.

  1. Baimė

O jei aš nesutiksiu nieko kito? O jei nebus geriau? Panašūs klausimai kankina daugelį, kurie patyrė išsiskyrimą.

O jei žmogus jau spėjo nueiti į porą nesėkmingų pasimatymų, nevalingai kyla abejonė: galbūt pirmasis buvo ne toks jau blogas, o gal net pats geriausias variantas.

Tačiau tiesa ta, kad išsiskyrėte dėl priežasties. O naujas romanas tikrai bus – tik ne iš karto. Kalbant apie baimes, jos yra gana normalios. Tačiau nepainiokite jų su nenumaldomais jausmais.

  1. Apgailestavimas

Laikas, energija, jausmai, emocijos – visa tai į šiuos santykius investavote labai daug. Todėl dabar labai gailitės, kad taip lengvai jį paleidote. Iš tikrųjų jūs nepasiilgote jo, o gailitės išeikvotų jėgų.

Tačiau į šį reikalą pažvelkite iš kitos pusės: įgijote patirties, kuri yra svarbi norint geriau suprasti save ir išmokti gyvenimo pamoką.

  1. Įžeidumas

Bet koks santykių žlugimas ir išsiskyrimas yra vienokio ar kitokio laipsnio įžeidimas. Su laiku atleisite ir pamiršite. Dings noras „atkeršyti“, kažką įrodyti ir „visiems parodyti“. O kartu ir erzinančios mintys apie buvusį, kurias dabar painiojate su ilgesiu jam.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą