Moteris susipažino su  jaunu vyru, maloniai bendravo, atsirado abipusė simpatija, netrukus ir aistra. Bet tada paaiškėja viena nemaloni detalė – jis vedęs. Tokiomis akimirkomis labai sunku priimti teisingą sprendimą. Panašu, kad moteris supranta, bet negali, nes jis labai traukia ją.

Bet toks moralinis pasirinkimas niekada neatsiras protingos moters gyvenime, nes ji puikiai supranta, kad palaikyti santykius su vedusiu vyru yra tik laiko švaistymas ir nieko daugiau.

Yra ir daugiau priežasčių, kodėl neverta užmegzti tokių santykių.

1.Jis visada meluos

Iš tikrųjų jau nuo pat pradžių vedęs vyras meluoja. Tai reiškia, kad ateityje niekas nesikeis. Jei jis būtų sąžiningas žmogus ir padorus vyras, jis niekada neleistų sau turėti meilužės.

Taip pat yra didelė tikimybė, kad  jau anksčiau  tas vyras turėjo santykių „kairėje“ ir taip pat visą laiką buvo priverstas išsisukinėti ir meluoti. Net neverta aiškinti protingai moteriai, kad ji neturi visiškai ateities su tokiu žmogumi.

  1. Yra pavojus pastoti

Paprastai, jei jaunas vyras yra vedęs, jis stengiasi atidžiai kontroliuoti situaciją. Jam nereikia vaikų iš meilužės, bet gali pasitaikyti ir netyčia įvairių atvejų. Būtina suprasti, kad pastojus, vedęs vyras atkakliai reikalaus aborto.

Ir greičiausiai moteris turės prisiimti kaltę dėl to, kad pastojo, kad nesisaugojo. Negana to, dar gali būti apkaltinta, kad tyčia, sąmoningai pastojo, norėdama išvesti jį iš šeimos. Juk labai sunku bus nuslėpti neplanuotą vaiką nuo kitos moters. Anksčiau ar vėliau situacija paaiškės, bet vyras nenorės prarasti savo šeimos. Viskas baigsis tuo, kad moteris taps didžiausia vedusio vyro prieše.

  1. Visą laiką būsite antrame plane

Tai ypač pasakytina apie tuos vedusius vyrus, kurie turi vaikų. Vedęs vyras skubės namo iš trumpalaikio pasimatymo su meiluže, nes jam reikia nuvežti vaiką į sporto ar muzikos mokyklą. Ir taip bus visada.

Protinga moteris puikiai supranta, kad ji visada bus atsarginė. Visas šeimos šventes vedęs vyras praleis su žmona ir vaikais, o ne su ja. Kas norėtų būti tokiu priedu? Jei moteris tikrai protinga, tuomet ji pirmenybę teiks laisvam vyrui.

  1. Didėja amžinos vienatvės rizika

Paprastai vedusiems stipriosios lyties atstovams, anksčiau ar vėliau, atsibunda sąžinė. O jei ne, tada po tam tikro laiko jis tiesiog susiranda sau naują pramogą.

Susitikimai su tokiu partneriu visada bus riboti.  Jaunystės metai prabėga labai greitai ir protinga moteris tai puikiai supranta.

  1. Net jei mylimasis palieka žmoną, jis negali pagerinti kitos moters gyvenimo

Yra žinoma daug atvejų, kai moteris bandė suvilioti svetimą vyrą. Bet tai retai baigiasi kažkuo geru. Taip, jis gali palikti šeimą, bet tai nieko nereiškia.

Iš pradžių bus daug džiaugsmo, vestuvės ir vaikai, bet tada vyras su nauja savo žmona elgsis taip pat, kaip ir su savo ankstesne moterimi. Ir tai tęsis ratu. Protinga moteris turėtų suprasti, kad tokio tipo vyras paprasčiausiai negali pasikeisti. Su juo tikrai nepavyks rasti laimės.

1 KOMENTARAS

  1. What a wonderful and a straight forward spell caster that has brought back joy and happiness into my life!!! Am giving this testimony because am so happy, I want to thank Dr ODION for the great thing He has done in my life , He brought happiness back into my life, I never believed in spell casters until my life fell apart when my lover of 4 years decided to call it quit almost when we wanted to get married. I was so emotional breakdown to the extent i could not do anything reasonable again, after 2 months in pain before an old friend of mine introduced me to a spell online called Dr ODION, this was after I have been scammed by various fake spell casters. I was introduced to Dr ODION a true Spell Caster. In less than 24 hours i saw wonders, my lover came back to me and my life got back just like a completed puzzle, and after 1 month later we got married and it was just like a dream to me because i thought i had lost her forever. Thank you Dr ODION for helping me but most of all, Your Honesty and Fast Accurate Results. EMAIL HIM FOR HELP: (drodion60@yandex.com) or through his WhatsApp number +2349060503921 here are THE THINGS Dr ODION CAN ALSO CURE.. GONORRHEA, HIV/AIDS, LOW SPERM COUNT, MENOPAUSE DISEASE, PREGNANCY PROBLEM, SHORT SIGHTEDNESS PROBLEM, Stroke.contact him today and get your problem solve..

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą