„Tarp mūsų ne vien motinos ir dukters santykiai. Mes ne tik geriausios draugės, bet ji yra mano didžiausia gyvenimo meilė“, – pasakoja savo interviu 50 metų Sunhe apie savo santykius su 30 metų dukra Angelica realybės šou „sMothered“, kuri rodoma ir Lietuvoje per TLC televizijos kanalą. Negana to, moterys miega vienoje lovoje, kartu maudosi vonioje.

 

Tai visiško abipusio pasitikėjimo išraiška

Sunhe neslepia, kad nuo mažumės laikė „pririšusi“ prie savęs dukrą Angelicą ir nepaleido jos nė per žingsnį. Todėl jos kartu ir miega vienoje lovoje, kartais maudosi paeiliui tame pačiame vonios vandenyje. Suprantama, šis motinos dukters tendemas turi ir savo bendrą paskyrą „Instagram“, kur ir publikuojamos jų intriguojančio gyvenimo nuotraukos.

Bet, panašu, kad jų priklausomybei vienai nuo kitos iškilo pavojus ir gali pasiekti kritinį tašką, kai Angelicos vaikinas pasakė norintis, kad ji gyventų su juo atskirai nuo motinos.

„Žmonės, žiūrėdami iš šalies, gali pagalvoti, kad mūsų santykiai yra keisti ir nesuprantami, priklausomi ir kad mes per daug artimos“, – sakė Angelica. „Hm… gal kurie nors momentai galėtų būti… ir ne keisti, o tiesiog kitokie, tačiau gerąja prasme“, – svarstė ir Angelicos motina.  Tačiau 50 metų moteris patikino, kad ji jaučiasi labai laiminga ir be vyro, kai šalia yra jos mylima duktė Angelica. Nepaisant to, duktė vis dėlto norėtų susikurti savo gyvenimą su patinkančiu vaikinu, bet motina prieštarauja.

50 metų Sunhe ir jos 30 metų duktė Angelica gyvena kartu Las Vegase.  Sunhe – visažistė. Moteriai atrodo visai normalu, kad jai išsimaudžius vonioje, į tą patį vandenį  įšoka ir pasineria ir jos duktė Angelica.  „Tai visiško abipusio pasitikėjimo išraiška“, – paaiškino Sunhe tokio elgesio priežastis. Abi moterys taip pat miega kartu ir vienoje lovoje, nors turi atskirus ir erdvius kambarius.

Tačiau Angelica, kuri atsisakė ką nors papasakoti apie savo profesiją leidiniui „The Post“, įsitikinusi, kad jos ir motinos tarpusavio santykiuose nėra nieko keisto. „Žmonės nori atkasti kažko neteisingo, iškreipto ir nepriimtino santykiuose, kai nesupranta to, – sakė Angelica. – Bet mudvi su mama esame neperskiriamos draugės ir aš nematau tame nieko blogo“.

 

Visada sutaria ir atranda išeitį iš kebliausios padėties

Suprantama,  moterys nemėgsta išsiskirti net trumpam. Kai Angelica mokėsi koledže Virdžinijoje, Sunhe persikėlė gyventi į Džordžijos valstiją. Arčiau dukters. Sugaišdavo šešias valandas, kas dvi savaites, norėdama pamatyti savo dukterį, apkabinti ją ir priglausti prie savęs. „Aš visada labai išgyvenau dėl Angelicos, kad kas nors nenutiktų jai“, – sakė Sunhe.

Nors motina ir duktė neįsivaizduoja savo gyvenimo viena be kitos, bet Sunhe skiria romantišką vakarą patikusiam ir rodančiam jai dėmesį vyrui tik su dukters palaiminimu. Panašiai elgiasi ir motina, kuri lydi Angelicą į pasimatymus su jos draugu Jasonu, su kuriuo draugauja jau pora metų. Bet, akivaizdu, Jasonas nėra patenkintas. Be Sunhe priežiūros vaikinui retai tenka pasilikti dviese su mylima mergina. Tačiau Angelicos motina primygtinai laikosi savo nuomonės: „Jei ji negali būti kartu su dukterimi esant Jasonui, tai geriau, kad jie išsiskirtų“.

„Mudvi visada  sutariame ir atrandame išeitį iš kebliausios padėties, – džiaugiasi 50 metų Sunhe, kurios draugas gyvena vos ne kitame Amerikos krašte – Nebraskoje. – Jei Angelicai nepatiktų  mano draugas ir atvirkščiai, mes linkusios nutraukti santykius“.

 

Motinos ir dukters meilė – tai daugiau nei vieno gyvenimo istorija dviem

Pamačius kaip realybės šou „sMothered“ motina ir duktė pliuškenasi kartu vonioje, žiūrovams atvipo žandikauliai. Realybės šou herojės sulaukė daug piktų ir sarkastiškų komentarų. Tačiau Sunhe ir Angelicai tai nė motais. Sako, tai jų šeimos tradicinis ritualas ir jo nežada atsisakyti.

Daugumai žiūrovų šios dvi damos atrodo nesveikai artimos. Bet, anot laidos kūrėjų, viskas priklauso nuo to, iš kurios pusės pažiūrėsi į šiuos dalykus. Mat viskas priklauso nuo to, kaip laida bus sumontuota. Todėl savaime peršasi klausimas: gal laidos prodiuseriai negerbia korėjietiškų tradicijų ir kultūros, kurių stropiai laikosi iš to krašto kilusi Sunhe ir jos duktė.

Žvelgiant iš pirmo žvilgsnio, motinos Sunhe ir dukters Angelicos meilė – tai daugiau nei vieno gyvenimo istorija dviem. Jei mama dalinasi vandeniu su dukterimi, tai reiškia pasitikėjimą. Tai įprastas Korėjoje ritualas. Todėl nieko blogo, jai mama išlipa iš vonios, o duktė tuojau pat gula į tą patį vandenį.

Tačiau žiūrovų tai neįtikina. Jie nesuvokia to, todėl ir savo neigiamą reakciją lieja socialiniuose tinkluose. Jie niekaip negali suprasti, todėl klausia realybės šou herojų, kaip galima maudytis nešvariame vandenyje, kuriame jua maudėsi kitas žmogus.

 

Laidos kūrėjai nepagarbiai  žiūri į tautos tradicijas dėl didesnių reitingų?..

Тačiau tiems, kurie nematė ir negirdėjo, kas vyksta relaybės šou „sMothered“, kur abi moterys maudėsi tame pačiame vonios vandenyje, verta paaiškinti, kad Japonijoje, Korėjoje ir kai kuriose kitose Azijos šalyse iki šiol gyvuoja ritualas: pradžioje nusimaudo po dušu, o paskui kartu pasineria , atsipalaiduoja ir atsigaivina jau vonios vandenyje. Pavyzdžiui, Japonijoje šeimos maudymasis kartu – gana paplitęs reiškinys. Tiesa, bet žmonės gula į vonios vandenį jau pabuvoję po dušu.

Panašu, kad Sunhe ir Angelica tiesiog sąmoningai nutylėjo šią ritualo dalį, norėdamos sukelti audringą žiūrovų reakciją.

Arba galėjo būti ir kitas variantas: pradžioje motina ir duktė nusimaudė po dušu, tačiau realybės šou kūrėjai sumontavo juostą taip, kad atrodytų, jog išprakaitavusios per dieną, po to maudėsi kartu tame pačiame vandenyje. Negi laidos kūrėjai nepagarbiai  ir pro pirštus žiūri į Korėjos tautos kultūrą ir tradicijas dėl sensacingų scenų ir didesnių reitingų?..

Aišku viena, kad jų bendras tikslas buvo sukelti neigiamą žiūrovų reakciją, kurie nežino  ir nėra nieko girdėję apie tokias Korėjos tradicijas ir kad tai yra visai normalu.

Šou laidoje  buvo paklausta Angelicos ir Sunhe, kaip jos reaguoja sulaukusios neigiamų žiūrovų atsiliepimų. Tačiau duktė ir motina laidoje „sMothered“ paaiškino, kad bet kokia nuomonė – nesvarbu – gera ar bloga yra gerai. „Bet kokia reklama yra gera reklama ir mes išklausome bet kokią nuomonę“, – sakė Angelica.  Moterys sakė patenkintos per televiziją rodoma laida apie jas. Motina neslepia, kad beprotiškai myli savo suaugusią dukterį. Juodvi nešioja net vienodus žiedus. Anot jų, tai  meilės, ištikimybės ir atsidavimo įrodymas.

 

50 metų moteris tvirtino jaučianti, kada dukteriai prasidės menstruacijos

Sunhe pasakojo, kad buvo be galo laiminga sužinojusi, kad pagimdė dukterį.  Ji iš karto suprato, kad duktė bus geriausia draugė per visą jųdviejų gyvenimą. Moteris tvirtino, kad jos duktė Angelica visada norėjo atrodyti kaip ir ji. Būdama 10 metų jau mėgo avėti mamos aukštakulnius  ir vaikščioti su jais po namus, kol pavargdavo.

50 metų moteris tvirtino jaučianti, kada dukteriai prasidės menstruacijų ciklas. Bet mama taip pat jaučia, kai duktė liūdi ir jaučiasi vieniša, kai niekas jos nekviečia į pasimatymus ir dėl to taip pat išgyvena. Suprantama, dėl to duktė iki šiol  taip ir nesukūrė šeimos, kadangi motinai ji – vienintelė ir didžiausia gyvenimo meilė ir kaip apsėsta, nė už ką nenori jos paleisti.  Nepaisant to, Angelica nori, kad jos gyvenime atsirastų vyras.

Štai ir kitą vakarą paeiliui išsimaudžiusios vonioje, motina atsigula į lovą, o dukė Angelica dažo jai kojų nagus. Ir pasakoja motinai, kad ruošiasi eiti į pasimatymą, į kurį pakvietė jos vaikinas Jasonas.  Motina paprastai eina kartu. Tačiau šį kartą Angelica sako, kad šiandien bus tik jiedu.  Aišku, motinai tai labai nepatinka.

Аngelica ir Jasonas pasakoja realybės šou „sMothered“ žiūrovams, kad jiedu susitikinėja jau pora metų. Tačiau Sunhe skundžiasi, kad kai Angelica išeina iš namų be jos, jai tampa skaudu, išpila šaltas prakaitas ir ji pradeda nerimauti.  Sunhe sako, kad jai apskritai nereikėtų vyro, jei Angelica paliktų savo draugą ir daugiau laiko leistų su motina! Tada ji galėtų „ištekėti“ už jos. Bet moteris vis dėlto prisipažįsta, kad turi artimą ir seną draugą, gyvenantį Nebraskos valstijoje. Gyvena toli, retai matosi ir tai jai patinka.

 

Motina įsitikinusi, kad jos sugeba atspėti viena kitos mintis

Jasonas kviečia Angelicą vykti pažiūrėti lenktynių su vežimėliais. Žinoma, bet pirmiausiai Angelica turi atsiklausti mamos. Po to vyras atsargiai klausia, gal Angelica norėtų persikelti gyventi pas jį. Vyras garsiai svajoja, kaip jiedu  mėgausis romantiškais vakarais džakuzi vonioje, įrengtoje stogo  terasoje. Savo ruožtu Angelica klausia jo, ar galės ten būti ir mama. Vargšas Jasonas. Angelica priversta atsiklausti motinos dėl kiekvieno savo žingsnio.  Tačiau Sunhe tvirtina, kad yra dalykų, kuriuos turi išklausyti ir Jasonas bei pateikia  jam kai kurias sąlygas. Pavyzdžiui, kad Jasonas vis dar neišsiskyręs, nors ir negyvena kartu su žmona.

Tuo tarpu Аngelica prisipažino ilgai saugojusi vieną paslaptį nuo savo mamos – kad prarado nekaltybę.  Nors motina įsitikinusi, kad jos sugeba atspėti viena kitos mintis. Tačiau Angelica neslepia, kad jai būna nepatogu, kai mama pradeda atvirai pasakoti apie savo seksualinį gyvenimą.

Vis dėlto Angelica planuoja persikelti pas savo vaikiną. Tačiau Jasonas abejoja, ar jam pavyks pasidalinti meile Angelicai su jos motina. Sunhe neslepia užauginusi dukterį viena, gal būt dėl to ir ta meilė tokia didelė ir stipri. Juk visą laiką gyveno dviese.

Moteris pasakojo, kad Angelicos tėvas paliko jas, kai mergytei buvo vos šeši mėnesiai ir daugiau jų namuose nebuvo  nei vienoo vyro. Sunhe tvirtino, kad jai nereikalingas vyras, kol ji turi Angelicą – savo giminingą sielą. Tačiau Angelica leidžia suprasti motinai, kad ji norėtų persikelti gyventi pas savo draugą ir už jo ištekėti.

parengta pagal nypost.com, soapdirt.com, bustle.com

Nuotraukos: Instagram, YouTube stopkadrai

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą