Tiesą sakant, geriausia yra pasinaudoti proga ir pabandyti suprasti, kokios moteriškos savybės traukia vyrą. Juk tuo, kuo jis žavisi kitoje moteryje, jam dažnai reikia įkvėpimo. Ir jis mielai tai gautų iš jūsų. Archyvo nuotrauka

Kai kam gali atrodyti, kad tai retorinis klausimas. Bet iš tikrųjų tai labai giliai svarbi tema, kurią supratusi, bet kuri moteris gali pakeisti savo šeimos gyvenimą į gerąją pusę, net jei vyro išdavystės problema jai, laimei, neaktuali, rašo psychologytoday.com.

 

Retai jo instinktai privers jį rizikuoti santykiais

Ar vyro domėjimasis kitomis moterimis yra nuosprendis santykiams ar priežastis stengtis?

Ar yra kokia nors bendra priežastis, kodėl vyrai apgaudinėja? Kaip bebūtų keista, taip. Nors dažnai tai svarstoma primityviąja prasme, tikint, kad atsakymas akivaizdus: vyras ieško nuotykių. Daugelis mano, kad poligamija yra vyriškos prigimties pagrindas, o įvairovės ieškojimas lemia vyro elgesį santykiuose. Tačiau taip nėra. Gyvūnų instinktai daro įtaką mūsų veiksmams, tačiau, žinoma, tai nėra vienintelis dalykas, kuriuo žmogus vadovaujasi. Normalu, kad dauguma vyrų ir moterų kontroliuoja save.

Jei vyras yra patenkintas savo santuoka, retai jo instinktai privers jį rizikuoti santykiais. Išskyrus kraštutinius atvejus, kai žmogus negali susivaldyti ir nuolat žiūri „į šoną“.

Vyras retai apgaudinėja emociškai, tiesiog nori gauti kūnišką malonumą. Dažniausiai jį skatina taip elgtis kas nors kita. Galbūt tai nuskambės netikėtai, tačiau naujoje moteryje ieško dvasinių savybių, kurių kažkodėl  neturi jo žmona.

Norėdami teisingai suprasti, kaip tai vyksta, prisiminkime, kaip iš esmės klostosi santykiai.

Pagrindinė moters funkcija santykiuose – ne sriuba ir valymas, kaip gali atrodyti, ir net ne vaikų gimdymas ir auginimas, o pirmiausia savo vyro įkvėpimas. Būtent moteris suteikia energijos, kuri skatina jį dirbti, atlikti žygdarbius, tobulėti ir judėti toliau. Iš šios energijos jis gali dirbti šeimos labui, saugoti savo moterį ir vaikus, realizuoti save profesionaliai ir dvasiškai.

Paprastai romano pradžioje dėl to nekyla jokių problemų. Tiek vyras, tiek moteris demonstruoja geriausias savo savybes ir viskas veikia tarsi savaime. Tačiau užsimezgusiuose santykiuose vyras ilgainiui ima pasiilgti svarbiausio dalyko – įkvėpimo. Ir tada jis gali pradėti – ne, nebūtinai apgaudinėti, bet domėtis kitomis moterimis.

Ką žmona turi suprasti? Kad vyras ieško naujos mūzos kitoje moteryje. Iš pradžių jis ją rado (ir surado, kitaip nebūtų vedęs!) savo žmonoje, bet dėl ​​kažkokių priežasčių tai nustojo veikti.

Visai nebūtina, kad jis ieškotų seksualinių santykių  „kairėje“. Tai gali būti tiesiog susidomėjimas, malonus bendravimas.

Žmonos, sužinojusios apie tokį susidomėjimą, instinktyvi reakcija – bandyti sumenkinti tą, kurioje ji savo ir vyro akyse mato varžovę. Ir tai galima suprasti – taip lengviau jaustis geriausiai. Bet, kaip galima spėti, tai nieko nepakeis. Kaip geriausia elgtis tokiu atveju?

Tiesą sakant, geriausia yra pasinaudoti proga ir pabandyti suprasti, kokios moteriškos savybės traukia vyrą. Juk tuo, kuo jis žavisi kitoje moteryje, jam dažnai reikia įkvėpimo. Ir jis mielai tai gautų iš jūsų. Galbūt net bandė apie tai kalbėti, bet moterys dažnai tokius pokalbius suvokia kaip kritiką ir įsižeidžia. Nors, tiesą sakant, vyrai ne visada apie tai kalba pakankamai taktiškai.

Tokiais atvejais pravartu būtų ramiai atsisėsti ir paanalizuoti, užduodant sau klausimus ar net ant popieriaus užrašant nuoširdžiausius atsakymus: „ Kas mano vyrą traukia kitose moteryse? Kokios savybės? Ką jos turi, o ko aš neturiu? Kas jį įkvepia jose?

Galbūt ši moteris daug dėmesio skiria savo išvaizdai ir rengiasi itin apgalvotai, pabrėždama savo moteriškumą? Ir tada visi aplink nevalingai ja žavisi. Arba žino, kaip būti jaudinančiai silpnai,  leisdama vyrams jaustis stipresniems? O gal ji moka klausytis nepertraukdama, parodydama savo susidomėjimą ir pagarbą vyrams? Tai gali būti skirtingi dalykai, kartais akivaizdžiausi, o kartais  ir netikėti.

Radus atsakymus į klausimus, svarbu nepulti į kraštutinumus. Vienas jų – skubėti perdaryti save, jei tik vyras patenkintas, kita – išdidžiai pademonstruoti sau ir net vyrui, kad esate tokia, kokia esate. Abu nėra labai konstruktyvūs. Tiesa, kaip visada, yra kažkur per vidurį.

 

Išpuoselėta ir patraukli moteris natūraliai džiugina vyro akis

Tai, kad vyras kartą jus vedė, greičiausiai reiškia, kad jūs bent tuo metu jį įkvėpėte. Būtent jūs buvote (ir, greičiausiai, tebėra) ta moteris, kuri suteikia jam jėgų ir energijos. Galų gale, ir domina  labiausiai. Tai reiškia, kad tas pačias savybes, kurias gerai paieškojusi radote ir savo varžovėje, turite ir jūs. Bet galbūt jūs nekreipėte į tai dėmesio, laikydama jas  nesvarbiomis. Arba laiko trūkumas verčia juos ignoruoti.

Pavyzdžiui, dažnai daugelis vyrų norėtų matyti savo žmonas pasipuošusias ne tik tada, kai jos eina į darbą ar į svečius. Išpuoselėta ir patraukli moteris natūraliai džiugina vyro akis, tačiau daugelis šeimos gyvenime to nepaiso. Arba jis norėtų jaustis stiprus, galintis išspręsti jūsų problemas, bet jūs neturite laiko, o gal ir noro klausti, todėl viską darote pati…

Svarbu suprasti ką kita: situacijoje, kai vyras pradeda domėtis kitomis moterimis, nereikėtų bandyti jo perauklėti ar skaityti moralus. Pradėti reikia nuo savęs. Norint vėl sudominti kuo nors vyrą, reikia išsiugdyti (o gal tiesiog prisiminti) moteriškas savybes – tas, kurios jam yra svarbios.

O kaip ta, kuri patraukė vedusio vyro dėmesį?

Tokia moteris, deja, atsiduria nepalankiausioje padėtyje. Ypač jei ji užmezga seksualinius santykius su vyru. Jei moteris dažniausiai vyrui suteikia energijos, kurią jis eikvoja jų abiejų labui, saugodamas šeimą ir namus, tai tapdama meiluže, moteris nieko negauna. Ji tiesiog suteikia energijos kažkieno šeimai, nieko negaudama mainais, ir alindama save.

Ji turi suprasti, kad vyras greičiausiai nepaliks žmonos, ko moterys dažnai tikisi. Paprastai žmonoje jam viskas tinka. Jis vertina ją, jų santykius ir namus, o su kitomis moterimis tiesiog „gauna“ tai, ko trūksta.

Ką dar reikia žinoti?

Paprastai vyras pradeda dairytis į kitas moteris, ieškodamas įkvėpimo. Tačiau kai kurie vyrai „eina į kairę“ dėl kitų priežasčių.

Galbūt jis yra stipriai veikiamas instinktų arba nesivargina jų tramdyti. Galbūt jis nori parodyti  esantis sekso galiūnas arba ieško dėmesio. Arba jo moraliniai principai tokie, kad išdavystėje jis nemato nieko blogo. Bet kokiu atveju tai yra visiškai kita istorija. Ir jei moteris suprato, kad jos vyras vadovaujasi vienu iš aukščiau išvardintų dalykų, ji turi pati priimti aiškų sprendimą – ar ji pasirengusi priimti tokį elgesį. Nes tokie vyrai, jei gali pasikeisti, tai retais atvejais ir labai sunkiai. Jūs neturėtumėte to tikėtis arba bent jau turite turėti didelę kantrybę, tvirtą charakterį ir būti savarankiška, kad galėtumėte atlaikyti tokius santykius neprarandant savęs.

Santykiai šeimoje, kaip ir bet kurie kiti, yra tai, dėl ko reikia nuolat dirbti, nelaukiant nerimą keliančių signalų, tokių kaip jūsų vyro susidomėjimas gražia kolege ir juo labiau jo išdavystė. Deja, nebūna taip, kaip meilės romanuose ir filmuose, kad darnūs santykiai užsimezga ir išlieka tarsi savaime visam laikui be abiejų partnerių pastangų. Todėl moters užduotis yra suprasti, kas būtent joje įkvepia vyrą, ir tobulinti „mūzos įgūdžius“. Patikėkite, tai maloni patirtis, nes vyrus dažniausiai įkvepia tai, kas patinka pačioms moterims – nors jie ne visada pasiruošę sau tai pripažinti.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą