Jei moteris provokuoja vyrą simpatijomis, vadinasi, ji tikisi, kad jis pirmasis susisieks ir pasiūlys susitikti. Archyvo nuotrauka

Ar tai reiškia, kad ji nori grįžti, ar tiesiog domisi jo gyvenimu? O gal tai tik vyro iliuzijos, nes iš tikrųjų buvusioji net neprisimena?! Bet pirmiausiai reikia išsiaiškinti, kas turima galvoje, kalbant apie tai, jog buvusi draugė ar žmona seka ir stebi.

 

Daugeliu atvejų lūkesčiai neatitinka tikrovės

Jei buvusioji peržiūri vyro nuotraukas socialiniuose tinkluose, atkreipia dėmesį, ką jis įtraukia į savo draugų ratą, bando sužinoti per pažįstamus ar bendrus draugus, kaip buvusiajam sekasi, akivaizdu, jis rūpi moteriai. Žinoma, daug kas priklauso ir nuo to, kiek laiko praėjo nuo išsiskyrimo. Pavyzdžiui, jei vyras susitikinėjo su drauge tik mėnesį – yra viena, o jei su žmona santykiai tęsėsi kelerius metus – visai kas kita.  Tačiau pirmiausia svarbu suprasti, kas moteriai yra išsiskyrimas psichologiniu požiūriu?

Moteriai išsiskyrimas yra tik apsauginė kūno reakcija į diskomfortą. Greičiausiai santykiuose su vyru jai buvo negerai. Galbūt ji nuobodžiavo su juo  ir buvo pavargusi nuo kasdienybės, galbūt vyras nevertino jos arba jis pasikeitė, anot jos, į blogąją pusę. Bet gali būti tai net ne jos nuomonė, o ją primetė  jai psichologas, mama ar draugai. Jie tvirtino, kad ji nusipelno geriausio: puikaus vyro, ištaigingo buto, prabangaus automobilio, o jis viso to negalėjo duoti. Jie tvirtino, kad vyras yra netinkamas žmogus santykiuose, su kuriuo būnant, santykiai pradėjo trypčioti vietoje ir negauna to, ko iš tikrųjų yra verta.  Įkalbėta kitų, ji gali priimti sprendimą išsiskirti su partneriu. Bet kas bus toliau?

Pirmiausiai ji gauna tai, ko norėjo – laisvę. Ir mergina ar moteris tiki, kad naujame gyvenime turtingi, švelnūs ir rūpestingi vyrai jos laukia išskėstomis rankomis, kad visi sunkumai liks praeityje. Ir net nedideli rūpesčiai netrukdys būti laiminga. Tačiau daugeliu atvejų lūkesčiai neatitinka tikrovės. Ji šia laisve mėgausis labai trumpą laiką, o tada  užgrius daugybė kasdienių problemų,  ypač jei turi vaikų. Pinigų bus mažiau, nes anksčiau vyras padengdavo didesnę dalį jos išlaidų. Ji negalės patenkinti visų savo norų ir turės daugeliu atvejų susiveržti diržą. Jei moteris pradės eiti į pasimatymus su kitais vyrais, ji greitai supras, kad vertų jos yra labai nedaug arba visai nėra. Be to,  daugiausiai tarp jų išsiskyrę ar net  dar nespėję išsiskirti vyrai, bet mėgstantys tvirtinti:  „Neišsiskyrę, bet gyvename atskirai“. Tai bus jai kaip gurkšnis šalto vandens, kuris greitai apkars gauta laisve, nes lūkesčiai nesutapo su tikrove.

Todėl neigiamas dalykas, susijęs su išsiskyrimu, ilgainiui bus užmirštas.  Moteris ims vis dažniau  prisiminti savo buvusįjį, supras, kad santykiuose su juo nebuvo taip blogai ir gailėsis, kad išsiskyrė. Net jei ji  ir sutiktų vertą savęs vyrą, bet merginimo ir piršlybų periodas vieną dieną baigsis. Jų santykiuose išnyks aistra ir tos emocijos, kurios buvo tarp jų santykių pradžioje. Ji pradės prarasti susidomėjimą naujuoju vyru, pradės lyginti jį su turėtu ir vėl pagalvos apie tai, kad santykiuose su buvusiuoju buvo daugybė privalumų, kurių anksčiau nepastebėjo ir neįvertino.

 

Nori įsitikinti, kad su vyru viskas yra blogai ir kad jis nepasikeitė

Todėl, jei vyras paliks moterį ramybėje, nesižemins, neprašys jos nesiskirti, nebandys jos grąžinti, tada praeis tik kelios savaitės ir  buvusioji norės apsilankyti jo puslapyje socialiniuose tinkluose arba per bendrus pažįstamus sužinoti, kaip jam sekasi. Pirmoji priežastis, kodėl ji tai padarys, yra smalsumas arba, vaizdžiai kalbant, sportinis susidomėjimas.

Taigi, kuo buvusioji konkrečiai domėsis? Po išsiskyrimo ji eis į socialinius tinklus pažiūrėti jūsų paskyros. Domėsis, kaip jūs gyvenate? Kas naujo jūsų gyvenime? Ar turite naują merginą/moterį? Kai kurie galvoja, kad jei buvusioji užblokavo vyro paskyrą, ji tikrai jo neseka. Tai mitas, nes niekas jai netrukdo po kurio laiko atblokuoti, pažiūrėti ir vėl užblokuoti. Arba ji gali pereiti iš padirbtos paskyros į vyro puslapį arba iš  savo draugės paskyros. Ji taip pat gali paklausti bendrų draugų, kaip jums sekasi. Yra daugybė variantų. Tiesa, tuo metu, jai dar nekyla noras grįžti pas jus. Pirmajame etape būna tik smalsumas ir žvalgymasis. Bet tai tik pradžia. Labai dažnai paprastas smalsumas perauga į didelį susidomėjimą ir tada sužinosite, kodėl.

Jūsų buvusioji gali jus sekti, nes ji nori sustiprinti savo savivertę. Tai yra antroji priežastis. Ji išsiskyrė su jumis ir jai reikia įsitikinti, kad su jumis viskas yra blogai ir kad jūs nepasikeitėte. Kad jūs  kaip ir anksčiau mėgstate gerti alų vakarais, kad vis dar dėvite tuos pačius jau kiek nuskalbtus marškinius. Kad taip pat retai matote savo draugus ir gyvenate pagal namai-darbas- darbas- namai principą. Taigi, ji supras, kad jai sekasi geriau nei jums. Kad jos gyvenimas po išsiskyrimo tapo daug šviesesnis ir įdomesnis. Ir jei ji jūsų puslapyje  socialiniuose tinkluose matys slegiančias kitų žmonių nuotraukas ir  jūsų komentarus apie nenusisekusį gyvenimą,  tuo labiau ji bus įsitikinusi, priėmusi teisingą sprendimą palikti jus.

Tokie  komentarai jums bus ne į gerą, nes žvelgdama į visa tai ji nenorės grįžti. Tai gali sukelti tik jos gailestį, tačiau ji tikrai negalvos apie santykių atkūrimą. Užtat padidės jos savivertė, nes ji supras, kad jūs vis tiek ją mylite, kad jaučiatės blogai be jos ir kad kenčiate dėl išsiskyrimo. Bet jei atidarydama jūsų puslapį socialiniuose tinkluose ar paklaususi bendrų pažįstamų, kaip sekasi, ji supras, kad jūs nenuleidote rankų, einate pirmyn aukštai iškelta galva ir gyvenate visavertį gyvenimą, tai  gali sukelti jos pavydą: „Kaip taip, dar neseniai jis kentėjo po išsiskyrimo, o dabar yra laimingas. Tarp jo draugų atsirado naujų moterų. Ar jis visai manęs neprisimena?“ Ir tai turės neigiamos įtakos jos savimeilei. Juk ji tikėjosi pamatyti visiškai kitokį vaizdą.

Taigi, viena pagrindinių priežasčių jus stebėti bus atsiradęs pavydas ir  dar kartą pavydas. Galbūt net noras susekti jūsų naują merginą. Žinoma, jei tokią turėtumėte. Tuo tarpu buvusioji net gali pradėti projektuoti naują jūsų gyvenimo būdą,  jei užmegztumėte naujus  santykius

 

Neapsigaukite ir nepasiduokite provokacijoms

O kas būtų, jei būtumėte likęs toks, koks buvote po išsiskyrimo arba esate toks dabar. Kaip ji jaustųsi? Jei kalbėtume konkrečiai apie jūsų paskyrą socialiniuose tinkluose, tada pirmajame etape buvusioji galvotų, kad galbūt jūs tai darote specialiai, norėdamas ją paerzinti? Tarkime, jūs patalpinote nuotraukas, kaip nuvykote atsipalaiduoti prie jūros, kaip šėlote su draugais  vakarėlyje ar naktiniame klube. Bet patartina valdyti savo socialinius tinklus ne dėl jos, o todėl, kad jūs  iš tikrųjų taip gyvenate. Pamačiusi jūsų naujas gražias, gyvenimo džiaugsmu trykštančias nuotraukas, buvusioji  gali ne juokais sunerimti, pradėti galvoti apie jus ir jus… sekti.  Tada ji ir ims galvoti, kaip jus susigrąžinti. Ji  ims gailėtis išsiskyrusi. Juk ji mato jus laimingą nuotraukose, patalpintose socialiniuose tinkluose.

Be to, jei jūsų bendri pažįstami prasitars, kai ji domisi jumis, pasakys, kad jaučiatės laimingas ir jos net neprisimenate, tai tikrai ją užkabins. Išeina, kad ji prarado jus, nes situacija klostosi ne pagal scenarijų, kurio ji tikėjosi ir kuris jai atrodė palankus. Po išsiskyrimo nepuolėte į neviltį, neskandinote jos svaigaluose, o tiesiog toliau gyvenate ir galbūt   jau spėjote apgalvoti savo padarytas klaidas.

Ir jūsų buvusiosios senieji jausmai  greičiausiai vėl įsiliepsnos, norės jums paskambinti ar parašyti. Bet ne viskas taip paprasta, yra daugybė niuansų, kuriuos svarbu nepamiršti. Visų pirma neapsigaukite ir nepasiduokite jos provokacijoms ir tariamo susidomėjimo ženklais. Tarkime, kad jai gali patikti jūsų nuotrauka ar pamatyta jūsų istorija. Arba gali savo puslapyje paskelbti nuotrauką, padarytą dar jums esant kartu. Ir daugelis vyrų neatlaiko. Laikydama tai kaip aiškų suartėjimo signalą, tariamai tokiu būdu ji užsimena, kad jums laikas pereiti prie aktyvių veiksmų. Bet iš tikrųjų greičiausiai taip nėra. Ji gali peržvelgti jūsų istoriją tiesiog  iš susidomėjimo. Taip pat kaip ir jūsų nuotraukas. Todėl tokius  silpnus signalus geriau būtų ignoruoti. Patikėkite, jei ji  iš tikrųjų norėtų susisiekti, ji pati parašytų ar paskambintų. Toks moters charakteris: jei ji nori parašyti vyrui, ji tai padarys, užuot vien stebėjusi.

Bet jei moteris provokuoja vyrą simpatijomis, vadinasi, ji tikisi, kad jis pirmasis susisieks ir pasiūlys susitikti. Visa tai ji daro norėdama pirmiausiai pakelti savo savivertę ir pasitikėjimą savimi.

Daugeliui vyrų kyla klausimas – ar reikia užblokuoti buvusią merginą ar žmoną socialiniuose tinkluose? Iš tikrųjų nereikia to daryti. Galite ją užblokuoti tik tuo atveju, jei jūs labai išgyvenate dėl skyrybų. Jei ji nuolat „mirksi“ jūsų paskyroje ir tai sukelia stiprią dvasinę kančią.

 

Nemėginkite jos paveikti per artimuosius ar draugus

Visose kitose situacijose nėra prasmės blokuoti savo buvusiųjų. Suteikite joms galimybę pažiūrėti į jūsų nuotraukas ir gailėtis, kad išsiskyrė. Taip pat svarbu suprasti, kad jūs tikrai mokotės gyventi be jos, o ne bandyti jai ką nors įrodyti. Priešingu atveju, jūs vis tiek palaikysite emocinį prisirišimą prie savo buvusiosios ir jai lengviau bus paskatinti jūsų emocijas. Todėl atsikratykite nereikalingų veiksmų, pagal kuriuos lengva atspėti, kad visa tai skirta jai.

Daugelis vyrų bando paveikti savo buvusiąją, pradėdami bendrauti su jos artimaisiais ar draugėmis. Natūralu, kad ji lengvai atspėja vyro ketinimus ir rašo, kad jis paliktų ją ramybėje.

Štai jums vienas gyvenimiškas pavyzdys. Vienas vyras socialiniame tinkle paskelbė nuotrauką, kurioje jis  atrodė pritrenkiamai išvaizdžiai, stilingai  ir šypsojosi. O po šia nuotrauka parašė: „Esu dėkingas likimui už tas laimingas akimirkas, kurias išgyvenau praeityje, bet dabar gyvenu dabartimi“. Akivaizdu jo optimistinė nuotaika, tačiau tuo pačiu matyti, kad šie žodžiai skirti buvusiajai, kad jis vis tiek ją myli ir galvoja. Jis bando ją pamiršti, tačiau kol kas niekas nepadeda, todėl tokiomis fotografijomis save motyvuoja. O gal tiesiog bando ją išprovokuoti? Bet kaip jūs puikiai suprantate, jei moteriai nėra 18 metų, tai šią provokaciją lengva atspėti. Todėl pašalinkite iš socialinių tinklų nuotraukas ir įrašus, kurie jai skirti, ir nemėginkite jos paveikti per artimuosius ar draugus. Kokias išvadas darome iš šio straipsnio?

Didelė tikimybė, kad buvusioji po išsiskyrimo bandys sužinoti, kaip jums sekasi. Neįmanoma numatyti, kada tai įvyks, tačiau dažniausiai tai įvyksta per mėnesį  ar kiek vėliau po išsiskyrimo. Ir jūsų užduotis nėra pasiduoti jos provokacijoms, jei naudojatės socialiniais tinklais. Jūsų užduotis yra pašalinti iš ten nuotraukas ir būsenas, pagal kurias ji supras, kad jūs neabejingas jai. Taip pat svarbu atsiminti, kad iš pradžių ji domėsis jumis tik iš smalsumo. Didelis susidomėjimas kils vėliau, kai ji supras, kad prarado jūsų susidomėjimą, kad esate laimingas be jos. Todėl neapsigaukite dėl buvusios merginos ar žmonos provokacijų, nedarykite neapgalvotų veiksmų. Neabejojame, kad jūs galite tai sėkmingai išspręsti.

 

14 KOMENTARAI

 1. Po 3 metų santykių su savo vaikinu, mano vaikinas pradėjo eiti su kitomis merginomis ir rodyti man šaltą meilę, kelis kartus jis grasina, kad išsiskirs su manimi, jei išdrįsiu paklausti apie jo romaną su kitomis merginomis, aš buvau visiškai nuniokotas ir sumišęs, kol senas mano draugas man papasakojo apie burtų ratuką internete dr. Ilekhojie, kuris meilės kerų jėgomis padeda žmonėms spręsti jų santykius ir vedybas. Iš pradžių aš abejojau, ar toks dalykas kada nors egzistuoja, bet nusprendžiau tai suteikti bandymas. Kai susisiekiu su juo, jis man pasakė viską, ką man reikėjo padaryti, aš padariau, jis padėjo man užburti susitaikymo kerą ir per 28 valandas mano vaikinas grįžo pas mane ir pradėjo atsiprašyti, dabar jis nustojo eiti su merginomis ir jis yra su manimi visam laikui.

  SKAMBINKITE / „WHATSAPP“: +2348147400259
  PAŠTAS: (gethelp05@gmail.com

 2. Laba diena, mano vardas Emma. Esu čia tam, kad paliudyčiau apie internete sutiktą burtininką, kuris padėjo man išsaugoti mano santuoką, kuri jau žlugo. Susipažinau su juo internete ir jo vardas yra UDAMA ADA, jis man pasakė, kad nesijaudinčiau dėl savo vyro, kad turėčiau pasitikėti juo, kad mano vyras grįš pas mane per 2 dienas, ką aš padariau ir gavau daiktus, kurių jam reikėjo, kad padarytų burtą. aš, dabar aš vėl esu laiminga, nes mano vyras yra šalia manęs ir mes vėl laimingi kartu. Noriu pasakyti, kad Dievas laimina jus gausiai amen. galite susisiekti su juo (+27 65 897 8226) arba el. paštu (udamaada@gmail.com). Jis sakė, kad jis taip pat gydo bet kokias ligas, dėl kurių galite susisiekti su juo ir gauti daugiau informacijos.

 3. Praėjusiais metais mano sužadėtinis paliko mane tik todėl, kad pagavau jį apgaudinėjantį mane su kita moterimi savo namuose, nuo tada jis nustoja man skambinti, rašyti žinutes ir net ateina į namus manęs paklausti. Buvau tokia pikta ir pikta, todėl man reikėjo pagalbos pertvarkyti savo santykius. Susisiekiau su daktaru ir viską jam paaiškinau, jam paaiškinęs jis man pasakė, ką daryti ir aš tai padariau, tada jis atliko susitaikymo ritualą, kad grąžintų jį pas mane. Po 24 valandų mano vaikinas man paskambino ir pradėjo maldauti, kad priimtu jį atgal. Jei norite, kad jūsų meilužis susigrąžintų, susisiekite su Docu dabar (gethelp05@gmail.com arba whatsapp: +2348147400259)

 4. Dalinuosi šiuo liudijimu partneriams, kenčiantiems dėl savo santykių, nes yra ilgalaikis sprendimas. Mano vyras paliko mane ir mūsų 2 vaikus dėl kitos moters 3 metams. Stengiausi būti stipri tik dėl savo vaikų, bet negalėjau suvaldyti skausmų, kurie kankina mano širdį. Buvau įskaudintas ir sutrikęs. Man reikėjo pagalbos, todėl tyrinėjau internetą ir aptikau svetainę, kurioje pamačiau, kad daktaras Ilekhojie gali padėti susigrąžinti meilužius. Susisiekiau su juo ir jis padarė man susitaikymo burtą. Mano nuostabai, po lygiai 3 dienų mano vyras grįžo namo. Taip mes vėl susijungėme ir mano šeimoje buvo daug meilės, džiaugsmo ir ramybės. Taip pat galite susisiekti su gydytoju Ilekhojie dėl sprendimo. Jo el. paštas: (gethelp05@gmail.com) Whatsapp/skambinkite (+2348147400259)

 5. Mano vyras mano atžvilgiu kardinaliai pasikeitė, nebebendrauja. Jis negerbia manęs ir klaidingai kaltina mane neištikimybe dėl piktų paskalų… bet aš tiesiog NEPATEIKĖJAU daktaro Ilekhodžie, kuris man padarė susitaikymo burtus, rezultatais. Viskas vyksta taip gerai ir tiksliai taip, kaip jis sakė. Nors iki visiško progreso prireikė 3 dienų, tai buvo labai verta, nes viskas yra beveik tobula! Nesupratau, kaip jis priėmė mano situaciją ir visiškai ją apvertė, kad suteiktų man būtent tai, ko norėjau, bet aš niekada neabejoju ir būsiu visiškai dėkingas, Dieve, palaimink daktarą Ilekhojie, kad mano liūdesį pavertė laime. Dr. Ilekhojė kontaktas; Whatsapp +2348147400259 arba el. paštu {gethelp05@gmail.com}

 6. Merginos, rekomenduoju tik poną Udamą! Padarė už mane burtą. Tai tiesiog neapsakoma! kaip tau pasaka ir tiek!) rezultatas net geresnis nei tikėjausi ir gavau greičiau nei tikėjausi!) viskas tiesiog super! Bet yra vienas dalykas, jis daro tik baltą meilės burtą ir sakė, kad burtai buvo skirti tiems, kurie anksčiau buvo santykiuose, bet iš principo manau, kad niekam nereikia kerinti svetimo žmogaus.) bet koks poveikis! gaila, kad neradau anksciau, kaip issaugojau santykius vien mokedama uz reikalingus daiktus.. dabar mes su sužadėtiniu ruošiamės tuoktis) Tikiuosi, kad mano apžvalga kažkam padės rasti laimę ir sutaupykite daug pinigų!) susisiekite su juo Whatsapp (+27 65 897 8226) arba el. paštu (udamaada@gmail.com)
  Skambinkite ir whatsapp ponui Udamai..

 7. Mano vaikinas pradėjo vaikščioti su kitomis merginomis ir rodė man šaltą meilę, kelis kartus grasina, kad išsiskirs, jei išdrįsiu jo paklausti apie jo romaną su kitomis merginomis, buvau visiškai sugniuždyta ir sutrikusi, kol man nepasakė senas mano draugas. apie burtininkus internete, vardu Dr Ilekhojie, kuris meilės ir susitaikymo burtų galiomis padeda žmonėms išspręsti jų santykių ir santuokos problemas. Suabejojau, ar toks dalykas kada nors egzistuoja, bet nusprendžiau pabandyti. Kai susisiekiau su juo, jis man pasakė viską, ką turiu padaryti, ir aš tai padariau. Jis padėjo man atlikti susitaikymo burtą ir per 28 valandas mano vaikinas sugrįžo pas mane ir pradėjo atsiprašinėti, dabar nustojo vaikščioti su merginomis ir yra su manimi visam laikui. Štai jo kontaktai Whatsapp arba skambinkite +2348147400259 El. paštas: (gethelp05@gmail.com)

 8. Prarasti mylimą žmogų yra tarsi sudaužyti širdį į dvi dalis, ypač kai esi giliai įsimylėjęs tą žmogų, meilė yra esminė emocija ir turi galios daryti viską laimingai ir maloniai, bet atėjo laikas, kai mane paliko mano vyras, paliko mane dėl savo naujos padėjėjos. Jis sulaužė mūsų namus ir paliko mūsų 4 vaikus, išgyvenančius daugybę blogų emocijų. Viskas nutiko ne taip, o mano kadaise laimingi vaikai tapo nuobodūs ir tylūs, nes šalia nebuvo tėvo, kuris juos vadovautų ir apsaugotų. Po 3 savaičių internete pamačiau įrašą apie daktarą Ilekhojie ir, nors nieko nežinojau apie burtus, mano širdis spaudė mane ieškoti jo pagalbos. Jis paaiškino, kad ketina padėti susitaikymo burtui, kuris sugrąžins mano vyrą. Padaręs viską, kad jis galėtų atlikti susitaikymo burtą, mano vyras atleido savo padėjėją ir grįžo namo per 3 dienas. Ačiū, daktare Ilekhojie. Jei turite panašių problemų santykiuose ar santuokoje, susisiekite su gydytoju Whatsapp/Telegram +2348147400259 arba el. paštu: (gethelp05@gmail.com)

 9. Šiandien esu labai laiminga su savo šeima. Mano vardas Angela, gyvenu JAV, vyras paliko mane vieneriems metams ir aš jį labai myliu, nuo tada ieškau būdo, kaip jį susigrąžinti. Išbandžiau daugybę variantų, bet nepavyko, kol sutikau draugą, kuris mane supažindino su daktaru UDAMA, burtininku, kuris padėjo man susigrąžinti vyrą po 2 dienų. Su vyru šiandien gyvename laimingai kartu, nes vykdžiau puikios daktarės UDAMA nurodymus. Tas žmogus puikus, su juo galite susisiekti el. paštu: (udamaada@gmail.com). o jo tiesioginis kontaktinis numeris ir WhatsApp yra ( +27658978226 ) Dabar patarsiu rimtiems žmonėms, kurie susidūrė su tokia problema, susisiekti su juo dabar ir rasti greitą sprendimą be streso.

 10. Mano vyras ką tik pabudo ir nusprendė, kad mūsų santuoka baigėsi. Jau keletą mėnesių mums su Rogeriu nesiseka, nes jis užmezgė romaną su savo padėjėja darbe. Aš labai mylėjau savo vyrą ir nusprendžiau likti ir dirbti su mūsų santuoka. Per trumpą laiką Roger nustojo grįžti namo, o jo artimas draugas man pasakė, kad turi kitą butą, kuriame gyvena su ja. Buvau įskaudintas ir toliau ieškojau pagalbos, nes Rogeris skyrėsi nuo vyro, už kurį vedžiau prieš 10 metų. Laimei, radau daktarą Ilekhojie, kuris pažadėjo grąžinti mano vyrą man. Jis atliko susitaikymo burtą, kuris sugrąžino Rogersą ir dabar mes abu vėl džiaugiamės savo berniukais. Jei turite problemų, panašių į mano, atsiųskite Dr Ilekhojie el. paštu: (gethelp05@gmail.com) arba susisiekite su juo Whatsapp (+2348147400259)

 11. Mano vardas Motina Nojus, gyvenu ir dirbu čia, UK. Mano gyvenimas grįžo!!! Po 2 iširusios santuokos metų mano vyras paliko mane su dviem vaikais ir mano gyvenimas sugriuvo. Jaučiau, kad noriu visa tai baigti, vos nenusižudžiau, nes jis mus paliko be nieko. Visą tą laiką buvau emociškai nusilpęs ir gyvenimas atrodė beprasmis. Vieną ištikimą dieną, kai naršiau internete, aptikau keletą liudijimų apie daktarą Ilekhojie. Kai kurie žmonės tikino, kad jis parsivedė savo buvusiąją sugrįžusią, kai kurie tikino, kad atkuria gimdą ir gydo ligas žolelėmis. Mane labiau domino susitaikymas su savo vyru, kurį daktarė Ilekhojie leido per 3 dienas. Dabar mano vyras grįžo ir nuo to laiko gyvename laimingai. Ačiū. Čia palieku jo kontaktą visiems, kuriems reikia pagalbos El. paštas: (gethelp05@gmail.com) Whatsapp/Viber: (+2348147400259)

 12. Mano vyras paliko mane su dviem vaikais, jaučiausi siaubingai ir vos nenusižudžiau, nes jis mus paliko be nieko. Visą tą laiką buvau emocinga, nes vaikai manęs nuolat klausinėjo, kur yra tėtis. Ačiū daktarui Ilekhojie, kurį sutikau feisbuke, kuris grąžino mano vyrą namo ir atkūrė taiką tarp mūsų. Vieną tą ištikimą dieną naršydamas internete aptikau keletą liudijimų apie daktarą Ilekhojie ir akimirksniu pajutau poreikį kreiptis į jį pagalbos, ir dabar džiaugiuosi, kad man viskas baigėsi gerai. Mano vyras dabar yra namuose su mano vaikais ir iki šiol mano namuose niekada nebuvo tiek meilės ir džiaugsmo. Jei turite panašių problemų, susisiekite su dr. Ilekhojie El. paštu:
  (gethelp05@gmail.com) arba skambinkite (+2348147400259)

 13. Mano gyvenimas grįžo!!! Po 2 iširusios santuokos metų mano vyras paliko mane su dviem vaikais ir mano gyvenimas sugriuvo. Jaučiau, kad noriu visa tai baigti, vos nenusižudžiau, nes jis mus paliko be nieko. Visą tą laiką buvau emociškai nusilpęs ir gyvenimas atrodė beprasmis. Vieną ištikimą dieną, kai naršiau internete, aptikau keletą liudijimų apie daktarą Ilekhojie. Kai kurie žmonės tikino, kad jis parsivedė savo buvusiąją sugrįžusią, kai kurie tikino, kad atkuria gimdą ir gydo ligas žolelėmis. Mane labiau domino susitaikymas su savo vyru, kurį daktarė Ilekhojie leido per 3 dienas. Dabar mano vyras grįžo ir nuo to laiko gyvename laimingai. Ačiū. Čia visiems palieku jo kontaktą. El. paštas: (gethelp05@gmail.com) Whatsapp/Viber: (+2348147400259)

 14. Mano vardas Marie. Esu čia tam, kad paliudyčiau apie puikų ir galingą burtininką, vardu Dr.Ozalogbo. Buvau tokia sutrikusi ir sugniuždyta, kai mano vyras paliko mane dėl kitos merginos. Man jo labai reikėjo, nes aš jį labai mylėjau. Taigi aš susisiekiau su šiuo puikiu burtininku, kad padėtų internete. Jis padėjo man užkalbėti jį meilės kerais ir vos per 48 valandas mano vyras grįžo namo, verkdamas ir maldaudamas atleidimo, kad niekada nematytų jokios kitos moters, išskyrus mane, Dr. . Ir Jis taip pat atvėrė akis, kad įsivaizduotų, kiek daug meilės mes dalijamės kartu. Rašydamas šį liudijimą dabar esu pats laimingiausias žmogus. Noriu rekomenduoti šį puikų burtų ratuką visiems, kuriems tikrai reikia skubaus sprendimo dėl meilės išsiskyrimo, narcisistinio išnaudojimo, meilės ir meilės grąžinimo, skyrybų ar šeimos problemų, galite susisiekti su juo asmeniniu el. [ozalogboshrine@gmail.com] arba whatsapp jam adresu +2348162562991

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą