Jamie Duffy motina, praėjus kelioms valandoms po gimdymo, pabėgo su kūdikiu ir paliko ji netoli Portsmuto ligoninės

30 metų britas Jamie Duffy iš Hampšyro gimė 1988 metais. Praėjus kelioms valandoms po gimdymo, motina pabėgo su kūdikiu ir paliko ji netoli Portsmuto ligoninės. Naujagimis berniukas buvo įdėtas į maišą ir įsuptas į rankšluostį. Jį atrado paauglių grupė.

Po dviejų mėnesių berniukas buvo įvaikintas ir ilgą laiką nežinojo, kad mama ir tėtis yra ne kraujo giminaičiai, o įtėviai.

Kita istorija, kone kaip du vandens lašai panaši į pirmąją. Motina atsisakė naujagimio sūnaus, po to gailėjosi 45 metus ir  svajojo susitikti su juo.

 

Biologinė motina parašė sūnui laišką, kuriame paaiškino savo poelgio priežastis

Kai Jamie Duffy suėjo 14 metų, jo įtėvis papasakojo visą tiesą apie jo įvaikinimą ir netgi bandė surasti jo motiną. Tačiau jiems nepavyko.

Bet 32 metų Jamie galų gale pavyko susisiekti su savo biologine motina, per televizijos laidą „Long Lost Family“,  padedančią artimiesiems surasti vienas kitą.

Kaip tas daroma? Pirmiausiai iš laidos herojų paimami DNR tyrimai, o tada jų rezultatai patikrinami duomenų bazėje. Taip buvo atrasti ir Jamie biologiniai tėvai. Prieš susitikdama su sūnumi, Jamie biologinė mama parašė jam laišką, kuriame paaiškino savo poelgio priežastis.

Moteris prisipažino, kad Jamie pagimdė dar būdama paauglė ir  „neįsivaizdavo, ką toliau daryti“. Todėl ir paliko jį. Tačiau praėjus keleriems metams, kai „suaugo į protą“, bandė jį surasti, bet nesėkmingai.

„Kiekvieną dieną nuo tada, kai išsiskyrėme, man kankino ilgesys ir nežinomybė. Meilė, kurią visada jaučiau tau, yra neišmatuojama. Aš padaryčiau viską, kad galėčiau tave susigrąžinti. Tu esi mano sūnelis  ir aš labai atsiprašau, kad taip pasielgiau su tavimi. Aš taip tavęs pasiilgau. Aš labai gailiuosi, kad niekada negirdėjau tavo pirmųjų žodžių, nemačiau, kai tu žengei pirmuosius žingsnius. Buvau paauglė, kai pastojau. Aš labai bijojau ir neįsivaizdavau, ką daryti toliau. Jei tuo metu kas nors būtų man padėjęs, mūsų gyvenimas galėjo būti visiškai kitoks. Bet žinok, kad aš visada tave mylėjau ir mylėsiu. Aš taip didžiuojuosi tavimi, kuo tapai. Džiaugčiausi turėdama galimybę dar kartą asmeniškai paaiškinti tau ir apkabinti tave. Prieš palikdama, aš ilgai laikiau tave ant rankų, o išsiskyrimas buvo pati skaudžiausia mano gyvenimo akimirka. Su visa meile, tavo mamytė“.

Laidos vedėjai perskaičius laišką, Jamie pravirko tiesiai prieš kamerą ir televizijos žiūrovus. Nuoširdus motinos laiškas išspaudė ašaras ir ne vieno žiūrovo akyse.

„Klausydamas supratau, kad ji mane visada mylėjo ir kad aš buvau jos mintyse visus pastaruosius 30 metų. Dabar žinau, kad išsiskyrimas su manimi buvo skaudžiausia akimirka jos gyvenime. Ir man aišku, kad ji nenorėjo manęs palikti. Tai tikrai guodžia“.

Per pirmąjį susitikimą Jamie tris valandas bendravo su savo biologine motina ir jis liko patenkintas.

„Tai miela ponia. Pirmą kartą ją pamatyti – siurrealistinė patirtis“, – sakė vyras.

Jamie taip pat sužinojo, kad jo biologinė motina neturi daugiau vaikų.

Tiesa, Jamie susitikimas su biologiniu tėvu neįvyko, nes jis mandagiai atsisakė. Tačiau jaunas vyras  džiaugiasi, kad pagaliau rado mylinčią mamą.

Naujieji tėvai neslėpė įvaikinimo ir net pasiūlė pagalbą, ieškant biologinės motinos

Kita istorija, kone kaip du vandens lašai panaši į pirmąją. Motina atsisakė naujagimio sūnaus, po to gailėjosi 45 metus ir  svajojo susitikti su juo.

Amerikietis Bruce‘as Hollywoodas užaugo globėjų šeimoje. Jo įtėviai Edvardas ir Eleonora buvo kariškiai ir persikėlė gyventi į JAV iš Europos. Viskuo aprūpintas ir patenkintas gyvenimu Bruce‘as net nebandė ieškoti savo motinos iki 44 metų.

Naujieji tėvai neslėpė nuo jo įvaikinimo ir netgi pasiūlė pagalbą, ieškant biologinės motinos.

„Aš visada žinojau, kad esu įvaikintas, nes turiu azijietiškų bruožų, nors mano tėvas yra airis, o mama – norvegė, – pasakojo Bruce‘as leidiniui „The Washington Post“, – Ir jie man visada sakydavo: „Mes pasirinkome tave, nes tu esi ypatingas“.

Dar būdamas paauglys žinojo, kad jo motina yra japonė, Nobi Ouchi vardu, kuri 1960 metais atidavė jį įvaikinti dėl nežinomų priežasčių. Tuo metu Bruce‘o būsimieji įtėviai atliko karinę tarnybą Japonijoje kartu su Amerikos kariškiais.

Praėjus daug metų, dabar jau JAV oro pajėgų pulkininkui Bruce‘ui Hollywoodui viskas puikiai klostėsi gyvenime. Taip tęsėsi iki tol, kol jį netikėtai ištiko širdies smūgis Pentagono automobilių stovėjimo aikštelėje Vašingtone. Gulėdamas greitosios pagalbos reanimacijos automobilyje vyras pagalvojo:

– Negi taip viskas ir baigsis?..

Jau gulėdamas  ligoninės palatoje  Bruce‘as  susimąstė, kad jis niekada nematė savo biologinės motinos.

Po šio įvykio vyras pradėjo ieškoti savo biologinių tėvų. Jis norėjo, kad jie žinotų, koks nuostabus jo gyvenimas ir padėkoti už tai, kad paleido jį į pasaulį.

„Aš pragyvenau geriausią gyvenimą pasaulyje. Esu JAV pulkininkas. Turiu šeimą, nuostabių vaikų. Gyvenimas tikrai puikus. Štai ką norėčiau pasakyti savo mamai susitikęs, – teigė Bruce‘as Hollywoodas.

Jis perdavė visą žinomą informaciją apie savo biologinę motiną Japonijos ambasadai Amerikoje, bet nepavyko aptikti jokių pėdsakų. JAV ambasada Tokijuje Bruce‘ui pasakė tą patį. Nepadėjo ir privatus detektyvas, todėl vyras nuleido rankas ir daugiau nebesitikėjo kada nors pamatyti savo biologinę motiną.

Kaip neretai nutinka gyvenime, viską lėmė atsitiktinumas. Komandiruotės metu į karinę konferenciją Vokietijoje Bruce‘as susitiko su admirolu Harry‘iu Harrisu, kurio motina taip pat buvo japonė. Jie įsikalbėjo ir Hary‘is pažadėjo padėti surasti motiną.

Praėjus 10 dienų po šio susitikimo, Bruce‘o kabinete suskambo telefonas.

„Pulkininke Hollywoode, mums labai malonu jums pranešti, kad radome jūsų motiną Nobu Ouchi. Ji paskambins jums šiuo telefono numeriu per 10 minučių, tačiau ji nekalba angliškai. Sėkmės!“.

 

Jaunas kariškis nežinojo apie savo mylimos merginos nėštumą

Ir pokalbis įvyko,  nepaisant to, kad abu kalbėjo skirtingomis kalbomis ir nesuprato vienas kito. Tada prie pokalbio prisijungė vertėja ir paaiškino, kodėl jo mama taip jaudinosi.

„Rytoj jos 65-asis gimtadienis ir didžiausia dovana, apie kurią ji svajojo visą gyvenimą, yra tai, kad jūs atradote ją“, – paaiškino vertėja.

Ji pridūrė, kad jo motina niekada nebuvo ištekėjusi, nes visą laiką kartojo, kad „jos širdyje vietos yra tik vienam vyrui – savo sūnui“. Ir ji daugybę metų laukė ir tikėjo, kad kada nors jį pamatys.

Bruce‘as taip pat sužinojo, kad jo motina yra įsteigusi restoranų ir barų tinklą, kuriam ir vadovavo.

„Pabendravęs telefonu su savo biologine motina, pagalvojau: „Tai yra labiausiai neįtikėtina istorija, kokią tik esu girdėjęs, arba ši moteris yra išprotėjusi ir visa tai yra netiesa“, – sakė Bruce‘as.

Tuo tarpu „išprotėjusi“ moteris papasakojo Bruce‘ui savo istoriją. Paaiškėjo, kad jo biologinis tėvas buvo amerikiečių kareivis, kuris buvo išsiųstas namo, kol įsimylėjėliai pildė santuokos dokumentus.

Mylimasis pažadėjo Nobu paskambinti iš karto, kai tik grįš į Ameriką, bet tai padarė tik po kelių mėnesių, o paskui dingo kaip į vandenį. Jis nežinojo apie savo mylimos merginos nėštumą ir ji jam apie tai neprasitarė.

Nobu tėvas buvo paprastas žvejys, bet jis nenorėjo, kad duktė atsisakytų kūdikio, nors ir suprato, kad  negalės jo išlaikyti. Be to, tais laikais mišrios rasės vaikui sunku būtų buvę gyventi Japonijoje, todėl merginos tėvas ir nusprendė atiduoti jį įvaikinti Amerikos karių porai vardan geresnės savo anūko ateities. Žinoma, Bruce‘o biologinei motinai buvo skaudu išsiskirti su sūnumi, todėl vėliau visus 45 metus ji svajojo su juo susitikti.

Bruce‘as pasirūpino, kad jo biologinė mama  atvyktų pas jį į Vašingtoną. Ji pradėjo mokytis anglų kalbos, o jis – japonų kalbos. Tiesa, praėjus trims metams, Bruce‘o mama patyrė širdies smūgį ir mirė. Sūnus sako, kad pastarieji treji metai buvo geriausi jos gyvenime.

Socialinių tinklų nuotraukos: Bruce‘as Hollywoodas kūdikystėje, su įtėviu, žmona, dukterimi ir biologine motina, su kuria susitiko praėjus 45 metams

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą