Parapsichologijoje egzistuoja keli skirtingi būdai, padedantys  užmegzti ryšį ir bendrauti su mirusiais. Spiritizmo šalininkai teigia, kad mirusiam žmogui lengviausia susisiekti  su savo artimuoju jam miegant. Mat miegantis žmogus nepriklauso fiziniam pasauliui, bet įsiskverbia į subtilų astralinį pasaulį, kur jį ir pasiekia mirusiųjų dvasios.

 

Sapnuojant mirusįjį, paprastai reiškia, kad jo siela nėra rami po gyvenimo

18-ojo sezono „Ekstrasensų mūšio“ nugalėtojas, mediumas Konstantinas Gecatis sako,  kad dvasios dažniausiai  aplanko, kai jų artimuosius, esančius gyvųjų pasaulyje, ištinka bėdos, nelaimės ir stengiasi nuraminti juos. O jei žmogus, netekęs artimojo, labai išgyvena, lieja ašaras ir negali pamiršti mirusiojo, tiksliau, nepajėgia paleisti jį, tada miręs žmogus taip pat neranda ramybės.

„Jei susapnavote kurį nors savo artimą mirusį žmogų ar giminaitį, apie kurį jūs net negalvojote, pabandykite informuoti savo giminaičius ir nuraminti juos, nes priešingu atveju jūs  galite sapnuoti jį dažnai. Be to, jei susapnavote mirusį, o po to praėjus kiek laiko vėl susapnavote, pergalvokite, gal kažką esate  negero padarę ar pasielgę jo atžvilgiu, jam esant gyvam. Tada išvalykite ir savo sąžinę prieš mirusįjį“, – aiškino mediumas, užmezgantis kontaktus su anapusiniu pasauliu. Anot ekstrasenso, galbūt netyčia padarėte kažką neteisingo per savo gyvenimą. Nes sapnuojant mirusį žmogų, paprastai reiškia, kad jo siela nėra rami po gyvenimo: blaškosi, neranda sau vietos, mėgina sugrįžti į savo namus, kuriuos gyveno daug metų arba į kurio nors giminaičio namus. „Reikia išdalinti saldainius prisiminimui apie jį, aplankyti jo kapą ir uždegti žvakelę. Po to žmogaus siela turėtų nurimti“, – mokė Konstantinas Gecatis.

Kaip gali elgtis mirusieji, jei nenorėsite jų išgirsti?  Mediumas sakė, kad dar jam dalyvaujant „Ekstrasensų mūšyje“, įvyko vienas gana keistas atvejis Ukrainoje. Žuvus sūnui, po kelių savaičių, gerokai po vidurnakčio jo motinos Valentinos M. mobiliajame telefone suskambėjo  dainininkės Taisijos Povali atliekama „Daina apie mamą“,  kurios moteris niekada neturėjo įsirašiusi. Bet kol žuvusio vyro motina pakilo iš lovos ir pasiekė kavos stalelį, melodija nutrūko. Telefone nebuvo  nurodyta nei vieno praleisto skambučio. Nustebusi moteris vis dėlto pradėjo ieškoti šio melodijos telefone, bet nerado. Valentina praverkė iki ryto, o kitą naktį telefonas vėl suskambėjo. Nuo to laiko žuvęs Valentinos sūnus „skambino“  dar kelis kartus ne tik naktį, bet ir  dieną, keliems liudytojams girdint.

Konstantinas Gecatis tvirtina,  kad teoriškai mirusieji turi galimybę skambinti gyviesiems. Pagal šią teoriją visa emocijų atsarga, kurios žmogus neturėjo laiko  ar galimybių išnaudoti gyvenime, po mirties paverčiamas tam tikru energiniu impulsu ir gali pasireikšti materialiame pasaulyje. Elektromagnetinis impulsas veikia ne tik mobiliajame telefone, bet ir gali sukelti bet kokio elektros įrenginio veikimo sutrikimus. Pavyzdžiui, gali pradėti mirksėti žibintai, savaime užgesti šviesa, pats įsijungti ir išsijungti televizorius, mikrobangų krosnelė.

 

Mirę žmonės iš anapusinio pasaulio dažnai ateina naktį prie savo nuotraukos

Anot jo, viena ukrainiečių šeima dievagojosi, kad jų miręs sūnus Jaroslavas, praėjus 40 dienų po jo mirties, paskambino į lauko duris skambučiu, kuris neveikė. Tuo metu namuose buvo penki liudytojai. Šeima negalėjo ramiai užmigti keletą mėnesių, nes miręs sūnus periodiškai primindavo apie save. Pavyzdžiui, naktį, nei iš šio, nei iš to, spontaniškai atsidarydavo sandariai uždarytos durys, suskambėdavo neveikiantis skambutis, ne vienas šeimos narys sapnuodavo mirusįjį.

Po to, kai miręs sūnus  Jaroslavas pirmą kartą prisisapnavo tėvui, praėjo keli mėnesiai. Motina taip pat negalėjo pamiršti savo sūnaus. Kiekvieną naktį moteris verkė, įsikniaubusi į pagalvę, o po to visa šeima  imdavo drebėti, išgirdusi keistus garsus, tarsi kažkas vaikščiotų po namus. Išduodavo tai  ir varstomos durys, ir žingsniai, ir grindų girgždėjimas, o kartais net tylus verksmas.

Tėvai įsitikinę, kad tai tikrai jų sūnaus siela klaidžiojo, nes ryte, po tokių naktų, jie turėjo kelis kartus pataisyti  persikreipusį sūnaus portretą ant sienos.

„Ekstrasensų mūšio“ nugalėtojas, mediumas Konstantinas Gecatis tvirtina, kad bet kuri fotografija dvasioms  – tai paprasčiausias būdas pranešti, kad jis yra gyvųjų pasaulyje. Todėl bent retsykiais peržiūrėkite senus nuotraukų albumus. Geltonos arba riebalinės dėmės ant veido, įskilęs rėmų  stiklas, užsilenkęs nuotraukos kampas, nuolat pasikreipianti nuotrauka ant sienos – visi šie požymiai rodo, kad mirusysis gali grįžti į gyvųjų pasaulį ir jam reikia jūsų pagalbos. Labiausiai tikėtina, kad tai reiškia, jog jo ankstesni silpnesni pranešimai nebuvo suvokiami arba buvo neteisingai interpretuojami. Bet tik tokiais atvejais verta užmegzti ryšį su mirusiuoju.

Su dvasiomis bendraujantis mediumas teigia, kad mirę žmonės iš anapusinio pasaulio dažnai ateina naktį prie savo nuotraukos, ilgai ir įdėmiai žiūri į ją, o paskui išeina. Konstantinas Gecatis dar besirungiant „Ekstrasensų mūšyje“ įrodė turintis neįprastą dovaną – galintis susisiekti su tais, kurie jau mirė. Dėl to jam reikia tik mirusiojo  nuotraukos ir smėlio žiupsnelio nuo jo kapo. Konstantinas kviečia dvasias per  nedidelę statulėlę – simbolinį skorpiono vaizdą.

Konstantinas tvirtina esantis laidininkas tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulio.  Ekstrasensas sako, kad seanso metu jis pasineria į transo būseną, susiranda anapusiniame pasaulyje jam reikalingą žmogų ir pradeda su juo bendrauti.

Anot jo, norint pabandyti savarankiškai susisiekti su mirusiais žmonėmis, galima  pasinaudoti ir spiritiniais ritualais.  Vis dėlto ekstrasensas  pataria to nedaryti, nes pasikvietus mirusįjį į namus, po to gali nebeišeiti.  Ir prasidės įvairūs nemalonūs „siurprizai“.

„Aišku, skeptikai gali netikėti, tačiau liudytojų parodymai rodo, kad gyvenimas po mirties vis dar egzistuoja ir  ten jus prisimena, galvoja ir, prireikus, atskuba į pagalbą ir  padeda jums“, – teigė Konstantinas Gecatis.

3 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą