Viską būtų padaręs pats, be priminimų, bet... nėra nuotaikos, skauda nugarą ir dar krūva kitų pasiteisinimų – tikro tinginio ženklas. Geriau jis žiūrės futbolo rungtynes per televizorių atsigulęs ant sofos nei pajudins pirštą, kad padėtų ką nors. Archyvo nuotrauka

Kaip bebūtų gaila, bet yra nemažai vyrų, kurie per daug kalba, bet daro per mažai. Jiems nieko nereiškia daug ką pažadėti, puikiai žinodami, kad niekada to neišpildys. Tokiam žmogui nieko nereiškia sujaukti visus planus dėl „visiškai nenumatytų aplinkybių“, nejausdamas jokios gėdos.

Arba žadėjo paskambinti, bet jau savaitę galvoji, kodėl jūsų naujasis pažįstamas tyli?

Arba pažadėjo  nueiti kartu į kiną, bet paskutinę akimirką pranešė, kad  turi padėti draugams? Tačiau jis tai daro nuolat… O gal nerimaujate dėl nebaigto remonto, nors jūsų naujasis draugas prisiekė pats baigti dažyti grindis?

Daugeliui merginų skausmingai pažįstamos situacijos. Vyras davė žodį panelei, bet galiausiai nieko nedaro… Kodėl jis taip elgiasi? Tam  turi mažiausiai 16 priežasčių.

 

 1. Turi neatidėliotinų reikalų arba būna labai užsiėmęs

Tam yra daug priežasčių, o akivaizdžiausia yra tai, kad jis tikrai užsiėmęs. Vyro smegenys nėra tokios daugiafunkcinės kaip moteriškos lyties atstovių.

Jei žodžio įvykdymas reikalauja tam tikro laiko, pažadas gali „paskęsti“ kitų skubių reikalų liūne.  Todėl nedvejodamos retkarčiais švelniai priminkite apie neišneštą šiukšlių maišą, kapsiantį vandenį iš čiaupo, apsilankymą pas tėvus ir net šeimos šventes.

Tačiau pasitaiko  nemažai ir tokių atvejų, kai vyras nė nesiruošė tesėti savo pažadų, tikėdamasis, kad viskas savaime susitvarkys, ar mergina paprasčiausiai pamirš.

 1. Nevertina jos

Jei vyras nesilaiko merginai/moteriai duoto žodžio, tai ji jam nėra vertinga. Deja, damoms tokios situacijos nėra neįprastos. Nusiimkite rožinius akinius. Tai reiškia, kad jūsų partneris į santykius nežiūri rimtai, manydamas, kad romanas tuoj baigsis.

 1. Pučia miglą į akis

Santykių pradžioje vyras savo išrinktajai gali pažadėti aukso kalnus. Jis taip elgiasi norėdamas, kad visi jo pavydėtų, o mergina didžiuotųsi tokiu ambicingu herojumi. O pažadą ištesėti… Na, nepavyko, negalėjo.

 1. Svajotojas

Jis gali tik fantazuoti apie tai. Tai yra, savo mintimis toks vyras dėl širdies draugės gali padaryti bet ką!  Bet iš tikrųjų šis „svajingas mačo“ nuolat kelia sau neįmanomus tikslus, kurių, žinoma, niekada ir neįgyvendina.

 1. Piterio Peno sindromas

Šis terminas reiškia vyrišką infantilumą (tačiau ir moterišką). Berniukas užaugo, gali turėti lytinių santykių, bet nenori prisiimti suaugusio žmogaus atsakomybės. Tai dažniausiai būna mamos sūnelis. Be to, „mama“ (tai yra jo mergina) greičiausiai susitaikys su tuo ir viską padarys pati. Ir atleis Piteriui Penui, nes jis yra gražus ir vertas besąlyginės meilės.

 1. Meilė atvėso

Antras neakivaizdus faktas, į kurį daugelis merginų užmerkia akis. Kai vaikinas domisi mergina, jis padarys viską, kas įmanoma ir neįmanoma, kad laikytųsi duoto žodžio. Kitaip jis nebūtų davęs! Tada jie siekia ne tik nudžiuginti merginą, bet ir padėti jai kasdieniame gyvenime.

Kai tik meilė atvėsta, neretai pažadai pavirsta vien tuščiais žodžiais.

 1. Patogi mergina

Kai kurie vaikinai jau iš pradžių ieško patogios merginos, net nejausdami jai meilės. Skauda, ​​gėda, bet tiesa. Dažnai vyrai naudojasi patogiomis merginomis, kurios santykiuose daro viską, nieko nereikalaudamos.  Gamina, skalbia, valo, neatsisako sekso, ir galvos neskauda. Dirba jo asmeniniu psichoanalitiku, o kartais ir sekretore bei vairuotoju vienu metu. Bet kam taip nertis iš kailio dėl vyro, kuris jūsų net nevertina?

 1. Manipuliatorius

Galbūt jūs  ir nesate jam patogi mergina,  tačiau piktybiški manipuliatoriai gali tokią sukurti iš bet kurios dailiosios lyties atstovės. Svarbiausia, jie tada jaučiasi patogiai ir mažiau atsakingi!  „Pasidaryk pati!“, – galvoja jis. Ir tai labai patogu. Visus darbus galiausiai atlieka moteris, ir jis jai už tai nieko neskolingas.

O po to net nepastebėsite, kaip visus klausimus pradedate spręsti pačios, net nepaklausiusios savo mylimojo.

 1. Dėl sekso

Kitas smūgis – kai vyras laiko merginą sekso žaisliuku, kuri tenkina jo fantazijas ir fiziologines užgaidas ir… viskas! Taip, vyrai aiškiai atskiria santykius dėl sekso ir dėl kažko rimtesnio. Iš tikrųjų pirmojo tipo santykiams nereikia jokių pažadų.

Nebent jis gali pasakyti, kad atvyks lygiai septintą vakaro, ir atvyks, tikrai, laiku… dėl sekso.

Tai yra dėl grynai  savo fiziologinių poreikių patenkinimo. Deja, realybė tokia:  vien dėl sekso vyrai daug nesivargina.

 1. Tikras tinginys

Viską būtų padaręs pats, be priminimų, bet… nėra nuotaikos, skauda nugarą ir dar krūva kitų pasiteisinimų – tikro tinginio ženklas. Geriau jis žiūrės futbolo rungtynes per televizorių atsigulęs ant sofos nei pajudins pirštą, kad padėtų ką nors.

 1. Septyni penktadieniai per savaitę

Pasaulyje yra vyrų, kurie turi septynis penktadienius per savaitę. Bandote su juo planuoti laiką kartu, bet viskas su juo visada kardinaliai pasikeičia. Partneris norėjo kažko kito, o paskui trečio, o dar geriau – kažko iš viršutinės lentynos! Su šiuo tipo vyru turite pamiršti pažadų tesėjimą.

 1. Draugai svarbesni nei mylimoji

Vyrui draugai – atrama gyvenime, patikima siena, tai žmonės,  su kuriais galima ir per ugnį, ir per vandenį.  Todėl neretai jis nesugeba rasti pusiausvyros santykiuose su draugais ir su mylimąja. Taigi, nenustebkite, jei jis  teiks pirmenybę draugams, kad išspręstų jų problemas, nepasydamas jums duoto žodžio.

 1. Konfliktas

Taip, daugelis vyrų mano, kad pažado nereikėtų tesėti, jei staiga susipykote. Štai, susitaikyk, tada kalbėsime kitaip. O gal ir ne, nes traukinys  vis tiek jau nuvažiavo, bet visada galima duoti kitą žodį ir jo… netesėti.

 1. Jie nelabai nori kur ir eiti

Tokie žmonės tikrai nori savo draugijos, nes nuostabu jaustis kažkam reikalingam. Tačiau patys  nerodo iniciatyvos ir dalyvavimas procese jiems visiškai neteikia malonumo. Todėl nuolat iš anksto kažką pažada, nors jiems visiškai neįdomu kur nors dalyvauti.

Kyla logiškas klausimas: kodėl iš karto neatsisakius? Mat jie mano, kad atsisakyti – nemandagu. O jei vis tiek atsisakysi, tada visi nuspręs, kad jam nuobodu.

 1. Juokingi pasiteisinimai

Vaikinai tikrai nori, kad jūs tikėtumėte, jog jie gali ateiti ar ką nors padaryti, bet tada jie labai greitai persigalvoja, sukurdami neįtikėtinas istorijas, kad atsikratytų kaltės.

Dažnai jų pasiteisinimai susiję su artimais giminaičiais. Jiems atrodo, kad tai yra visiškai naudingas variantas, nes negalima pamiršti artimųjų.

 1. Niekada nekalba žiūrėdami į akis

Socialiniai tinklai labai palengvino tokių vaikinų gyvenimą. Jiems daug lengviau atšaukti visus su jumis susijusius planus naudojant momentinius pasiuntinius, nei pasakyti apie tai asmeniškai.

Kurį laiką jie stengiasi vengti asmeninių susitikimų su jumis, kad nekiltų bereikalingų klausimų. Ir tada jie vėl atsiranda jūsų gyvenime, tarsi nieko nebūtų nutikę.

Tačiau neturėtumėte  kiekviename vaikine matyti pažadų dalintoją. Tikrai užsiėmę žmonės iš anksto įspės jus, kad negalės susitikti ir leisti laiką su jumis. Ne pažadukas jums pasakys apie savo planų pasikeitimą numatyto susitikimo dieną ar net  įspės iš anksto.

Visada atminkite, kad laikas yra vertingas išteklius. Jei švaistote kieno nors laiką, jis tiesiog nustos jį į jus investuoti.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą