
Tyrimų duomenimis, apie 95 proc. merginų, vienaip ar kitaip, bando palenkti vyrą į savo pusę ar net pakišti jį po padu. Ir viskas dėl to, kad merginai vyras reikalingas tik dėl emocinių malonumų.
Pats to nesuvokdamas, atsiduria po moters padu
Kitaip tariant, su tokiu vyru tiesiog malonu būti šalia ir jaustis apsaugotai. Tačiau silpnas, nuolaidus vyras pareigingai išpildys jos troškimus ir iš merginos padarys karalienę. Štai kodėl moterys ieško silpnų vyrų arba stengiasi iš stipriųjų padaryti silpnus, rašo psychocentral.com.
Tam labai padeda visokios jų manipuliacijos, kurios jau seniai visiems yra aiškios ir suprantamos. Tačiau vos tik moteris pradeda naudoti šiuos nešvarius triukus, vyras tarsi pameta galvą. Tai veda prie to, kad vyras, pats to nesuvokdamas, atsiduria po moters padu.
Taip kažkada buvę labai stiprūs vyrai tampa moteriškais. Tai reiškia, kad kiekvienas jų pakeliui galėjo sutikti moterį, kuri manipuliuodama įskiepijo jam kitus įsitikinimus, kitas žaidimo taisykles. Ir esmė ne ta, kad ši moteris stipri ar protinga, esmė ta, kad ji darė spaudimą jo jautriausiai ir labiausiai pažeidžiamai vietai.
- Pakelia balsą
Kas šaukia ar kalba garsiau, automatiškai atrodo labiau dominuojantis. Nuo vaikystės žmonių galvose gyvuoja stereotipas – kas leidžia sau rėkti, tas pagrindinis. Tėvas, mokytojas, darbdavys – tai žmonės, kurie kažkada leido sau pakelti balsą prieš vaikus, moksleivius, pavaldinius. Vadinasi, jei aš rėkiu, tai tu privalai man paklusti.
Santykiuose su moterimis tai veikia lygiai taip pat. Kai mergina pradeda rėkti, vaikinas iškart pasijunta nepatogiai, jam nepatinka toks spaudimas, nes žino, kuo tai gali baigtis.
Beje, jei vaikinas pradėtų šaukti ant merginos, atsakydamas tuo pačiu, ji iš karto klaustų: „Kodėl tu ant manęs rėki?“. Taip mergina parodo, kad ji gali pakelti balsą, nes yra pagrindinė, o vaikinas – ne, vadinasi, turi jai paklūsti.
- Įžeidinėja
Įžeidinėjimai bet kuriuo atveju yra įvertinimas, nors ir neigiamas. Ir tik savimi pasitikintis žmogus, kuris jaučiasi pranašesnis už priešininką, gali leisti sau ką nors įvertinti, tuo labiau neigiamai. Mergina dažniausiai puikiai supranta, kad vaikinas/vyras negalės jos nubausti už įžeidimus, todėl pasinaudoja šiuo nešvariu triuku.
Atrodytų, kad vaikinas po pirmo įžeidimo turėtų nedelsdamas pastatyti merginą į jos vietą, padaryti ką nors kita, kad nepriimtų šių neigiamų vertinimų savo adresu. Bet tai tik teoriškai atrodo paprasta ir logiška. Kai, pavyzdžiui, policijos pareigūnas jus sustabdo ir kažkuo apkaltina, net ir neteisingai, vargu ar norėsite jį pastatyti į jo vietą, nes jis turi galią jūsų atžvilgiu.
Taigi, santykiuose su mergina irgi panašiai. Įžeidinėjimai gali priversti vaikiną užsiimti savęs plakimu, teisintis, net jaustis kaltam. Ir kol vaikinas galvoja, kaip apsisaugoti nuo įžeidimo ar įrodyti merginai, kad jis nėra tas, kuo jį laiko, iš tikrųjų jis nusileidžia ir pradeda žaisti pagal merginos taisykles.
- Ultimatumai
Ultimatumas paprastai būna skirtas atimti iš vaikino galimybę priimti ribinį ar jam naudingą sprendimą. Tai yra, mergina iš dviejų jam nepatogių ir nenaudingų variantų reikalauja, kad pasirinktų tą, kuris jam „patinka“ labiau. Mergina iškelia sąlygą „arba/arba“ ir reikalauja, kad vaikinas tą pačią akimirką pasirinktų taip, kaip ji nori ir tikisi.
Pavyzdžiui, vaikinas ketina eiti į susitikimą su draugais, bet mergina to nenori. Iš karto ji kelia ultimatumą: „Arba tu liksi su manimi namuose, arba gali negrįžti namo“. Jei vaikinui tenka rinktis tik iš šių dviejų variantų, dažnas renkasi pirmąjį. O tai ir yra akivaizdi manipuliacija, norint patenkinti savo interesus.
Visos šios manipuliacijos yra nešvarios, nes mergina daro neigiamą spaudimą vaikino emocinei būklei. Daugelis vyrų negali pakęsti šio spaudimo ir, jei gali, nenori to patirti. Paprastai tokiose situacijose laiko apmąstymams lieka labai mažai, todėl vyras neretai plaukia pasroviui, į kurį moteris jį stumia. Ir tada jis pradeda žaisti pagal moteriškas taisykles.