Moterys labai skiriasi nuo vyrų, nes jų emocinis diapazonas yra daug mažiau išreikštas. Todėl norint tiksliai suprasti, kad esate jam svarbi, galite tai išsiaiškinti pagal jo poelgius. Šiame straipsnyje aiškiai pateikti ir apibūdinti dešimt dalykų, kurie įrodo, kad jis bijo jus prarasti.

 

  1. Jis užsimena apie vedybas

Tuo viskas pasakyta. Jei vyras dar nesusituokus  pavadino jus savo žmona arba nori tai padaryti – štai neginčijamas įrodymas. Vadinasi, vyras vertina judviejų santykius ir mato savo ateitį su jumis.

  1. Atsižvelgia į jūsų norus ir jausmus

Kai kalbate apie moteriškai svarbius dalykus , nesvarbu, ar tai būtų prašymas praleisti daugiau laiko kartu, ar apsipirkti, jis elgiasi taip, kaip jūs prašote. Tai reiškia, kad vyras palaiko su jumis rimtus santykius, jei linkęs patenkinti jūsų norus.

  1. Jis klauso jūsų

Reikia pripažinti, kad ne kiekvienas vyras iš principo sugeba išklausyti moterį. Stipriosios lyties atstovams sunku atlaikyti per moterį plūstančias emocijas. Todėl vertėtų moterims to nepamiršti ir juo labiau nepiktnaudžiauti. Tačiau, jei jums reikia palaikymo, kalbėkite apie tai tiesiai šviesiai. Jei vyras atidžiai klausosi, vadinasi, esate jam svarbi.

  1. Jis aprūpina jus

Žinoma, pagal savo galimybes. Vyras stengiasi, kad moteriai nieko netrūktų, bet apie tai nekalba. O atsakomybės už jus prisiėmimas yra rimtas žingsnis, parodantis, kad jam svarbi būtent jūs.

  1. Monogamija

Jūs esate santykiuose tik vienas su kitu.

  1. Jis rūpinasi jumis

Kai  vyras rūpinasi moterimi, tai parodo jo atsakomybę, norą suteikti saugumo pojūtį ir tai yra visada nuostabu! Tiesa, būtent moters užduotis – leisti vyrui tokiu būti, o ne pačiai bėgti priešais traukinį!

  1. Prireikus vyras padeda

Kai reikia skubiai pasiimti vaiką iš vaikų darželio arba staiga pradūrė jūsų automobilio padangą, moteriai paprašius į pagalbą atskuba vyras. Svarbu gražiai paprašyti, o ne reikalauti ir  atsižvelgti į realias vyro galimybes padėti.

  1. Vyras susisiekia kiekvieną dieną

Atrodo, kad tame nėra nieko ypatingo – juk grįžta namo kiekvieną dieną ar paskambina. Tiesą sakant, ne visi taip elgiasi. Todėl vertinkite tai, ką turite!

  1. Vyras nori vaikų

Aiškiai iliustruoja faktą, kad vyras nori jus matyti šalia savęs dar daugelį metų.

  1. Vyras jumis žavisi, mėgaujasi bendravimu

Šis momentas taip pat dažniausiai priklauso nuo moters, kokia ji gali būti gera, švelni, moteriškai silpna santykiuose, priimti vyro pagalbą ir rūpestį. Tai menas. O jei atvirai, vyras nieko neprivalo daryti ir jis nieko jums neskolingas!

Jei neatpažinote savo santykių pagal pateiktus pavyzdžius, nenusiminkite! Visi žmonės yra individualūs ir kiekvienas pasireiškia savaip. Tai daugiausia lemia auklėjimas, vyro šeimoje buvę santykiai ir žmogaus psichologinė branda. Bet prieš darant bet kurias išvadas, įsitikinkite, kad savęs nevertinate žemai! Arba kad jūs nesate „vyriškas“ moters tipas, nusprendusi atstoti vyrą santykiuose.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą