Nusprendėme pagaliau išsiaiškinti, koks moteriškas elgesys priverčia vyrą bėgti, pametus šlepetes, o kodėl „tas pats“ vyras nenori susitikti jūsų kelyje. Archyvo nuotrauka

Kiekviena mergina svajoja šalia savęs matyti stiprų vyrą, kuriuo galima pasikliauti. Todėl jos taip nemėgsta neryžtingų vaikinų. Merginos net nenori žinoti, kodėl jis toks neryžtingas. Be to, neretai vaikinas negali įrodyti savo atsidavimo panelei, nes jo nuoširdumą  nesunku supainioti su jo su silpnumu.

 

Žinia, silpnas vyras nėra patrauklus. Jei vaikinas  pradeda dėl ko nors abejoti ir nerimauti, tuomet geriau iš karto  neturėti su juo jokių reikalų. Vaikinai turėtų žinoti, kad savo silpnumo nuo merginos nuslėpti neįmanoma.

Taip pat nieko gero nebus, jei mėginsite slėpti savo jausmus santykiuose su mergina ir apsimesti, kad viskas kontroliuojama. Geriau pasakyti, kas šiuo metu neduoda ramybės  ir jaudina. Bent jau taip būtų sąžininga.

  1. Lengvabūdiška ir be tabu

Bet kuris vyras visada atsargiai žiūri į lengvabūdiškas merginas, kurios būtent tokiu savo iššaukiančiu elgesiu patraukia kitų dėmesį. Tai labai keista, bet būtent merginą  be tabu vyras renkasi pirmiausiai. Tiesa, neilgam. Iki tol, kol jis gauna iš jos, ko reikia.

Tai ir yra jo silpnybė. Jį traukia du dalykai. Ji leidžia jam suprasti, kad kalbasi su padoria mergina.  Ir antra, ji traukia jį fiziniu lygmeniu. Juk vyrams labai svarbus fizinis intymumas. Be to, tokia mergina jau turi patirties ir tikrai žino, kaip elgtis lovoje.

  1. Atstūmimo baimė

Paprastai vaikinas laukia teigiamos merginos reakcijos į jo pasiūlymą. Tačiau jis bijo, kad tai gali jai nepatikti ir bus atstumtas. Todėl ši baimė pirmiau verčia jį įdėti bent kažkiek pastangų į santykius. Mergina mato, kaip vaikinas  neriasi iš kailio, norėdamas ją sužavėti ir pamaloninti bei palenkti į savo pusę. Jis stengiasi ne tiek dėl pačios merginos, kiek dėl to, jog bijo būti atstumtas.

Tačiau su tokiu vaikinu mergina ima nuobodžiauti jau per pirmąjį pasimatymą. Patikėkite, merginai nereikia „Versalio šokių“. Ji nori tokių santykių, kad pati neraginama norėtų šokti šalia mylimojo.

  1. Baimė parodyti tikrus motyvus

Kiekvienas vyras nori intymumo su moterimi. Tačiau kiekviena pora turi skirtingą kelią į tai. Vieni platoniškai draugauja metus ar net daugiau. Tuo tarpu kiti, apimti aistros, tam pasiruošia per porą vakarų. Ir čia nėra kažko labai smerktino.

Mergina kartais irgi to nori. Bėda ta, kad daug vaikinų santykių pradžioje apsimeta, kad seksas jiems nėra svarbus. Neva juos traukia tik vidinis merginos pasaulis. Tačiau mergina jo tikruosius norus atspėja beveik iš karto. Tuo pačiu vaikinui didelė rizika vėl likti vienam. Didelis klausimas, ar ji norės su tokiu vaikinu susitikinėti toliau.

Mes nekalbame apie tai, kad vaikinas per pirmąjį pasimatymą turėtų pakviesti merginą eiti į miegamąjį. Žinoma, kad ne. Tačiau jis neturėtų drovėtis savo troškimų ir pasikalbėti apie tai su išrinktąja. Nes merginos neretai tik dirbtinai vaizduoja atsisakymą, tokiu būdu norėdamos atsijoti  silpnus ir nepasitikinčius savimi vaikinus.

Jei jums patiko ši publikacija, jei turite ką pridėti – rašykite komentaruose!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą