Puikus būdas praskaidrinti merginos nuotaiką – nudžiuginti ją staigmena

Kiekvienas žmogus kartais linkęs patekti į nevilties būseną ir jaustis nereikalingas. Bet net ir susirašinėjant galite lengvai išvesti žmogų iš šios būsenos. Todėl, jei planuojate tokiu būdu padaryti ką nors gražaus merginai, bus naudinga žinoti, kaip nudžiuginti ją.

 

Nesidalykite savo problemomis

Prieš imdamiesi  aktyvių veiksmų, vaikinas turėtų atsižvelgti į patarimus, kad nesusidarytų neigiamas susirašinėjimo fonas. Priešingu atveju net viena netyčia parašyta frazė gali sugadinti visą bendravimą ir nemaloniai paveikti abi puses.

Negalima kritikuoti merginos būsenos. Ji dar labiau susierzins, jei pašnekovė pradės užsiminti apie jos dirginimą ir pyktį. Negalima kamantinėti. Jei mergina liūdi ir nenori atskleisti blogos nuotaikos priežasties, neturėtumėte jos kankinti. Kad neapsiašarotų ir negalvotų apie liūdesį, mergina dažniausiai nori tylėti, todėl nereikia bandyti grąžinti jos į šią būseną. Nesidalykite savo problemomis. Vaikino mėginimas palaikyti merginą pasakojant savo problemas, būtų aiški klaida. Kai kurios merginos nuspręs, kad jūs bandote padaryti jos problemą smulkmena savo pačių fone ir dar labiau įsižeis. Jokiu būdu net neužsiminkite apie  priešmenstruacinį sindromą (PMS), net jei ir jaučiate, kad jis gali būti jos prastos nuotaikos kaltininkas. Tai skaudžiausia tema, kuria vyras gali paliesti bendraudamas. Jei nuspręsite paminėti kurias  nors neigiamas merginos charakterio savybes, ji gali taip pat labai įsižeisti, net jei atspėjote tikrąją blogos nuotaikos priežastį.

Net jei pašnekovei nepatinka jūsų klausimai, bet pajutote jos nuotaiką, mergina bus tik dėkinga. Priešingu atveju, ji gali nuspręsti, kad esate nejautrus žmogus ir nenorės toliau su jumis bendrauti net SMS.

Ne visada vyras turi galimybę būti šalia mylimosios ir nuraminti ją apkabinimais ir švelniais žodžiais. Tam reikalui ir yra išmanusis telefonas ar internetas, kuriuos pasitelkus galite nudžiuginti merginą susirašinėjant. Kaip tą padaryti? Svarbu leisti merginai tiesiog išsikalbėti. Tuo pačiu turite pabandyti kruopščiai išsiaiškinti, kas nutiko merginai, kas ją nuliūdino. Būtų naudinga ką nors patarti ir tuo pačiu nuraminti savo mylimąją. O jei pasidalins savo bėdomis, jos nuotaika tikrai pagerės. Bet mergina papasakos viską, kas jai nutiko tik tuo atveju, jei ji pasitiki vaikinu. Be to, paprasčiau  tai padaryti  susirašinėjant, nes vyras nematys jos ašarų. Padrąsinkite ją ir būtinai pasakykite, kad gyvenimas tęsis ir viskas bus gerai.

 

Verta pasakyti, kad blogos dienos tikrai baigsis, o ateitis bus šviesi

Bet jei netyčia įžeistumėte merginą, svarbu laiku paprašyti jos atleidimo. Net ir nedidelis pasipiktinimas gali sustiprinti merginos prastą nuotaiką, todėl pripažinkite jos teisumą – net jei esate tikras, kad tai ne jūsų kaltė. Atsiprašymai tikrai nudžiugins merginą. Ir negailėkite komplimentų. Žodžiai gali lengvai priversti merginą jaustis gerai. Todėl rašykite jai dažniau, kad ji yra graži, žavi, nepaprasta. Būtinai praneškite jai, kad ji jums reikalinga ir jūs ją vertinate. Kokius dar komplimentus verta pasakyti merginai? Kad ji yra šviesi kaip saulė, kad ji savo išvaizda džiugina visus, kas tik ją pamato! Kad ji yra nepaprastai švelni o jūs, būdamas šalia jos, jaučiatės lyg rojuje. Tokia graži mergina, kaip ji, naktį spindi ryškiomis žvaigždėmis! Kad jos grožis matomas net toli už horizonto! Svarbu, kad neperlenktumėte lazdos

Taip pat nepamirškite pasakyti, kad jos blogos dienos tikrai baigsis, o ateitis bus šviesi. Po kelių dienų problemos atrodys kaip eilinė smulkmena. Pravartu pakalbėti ir apie netolimos ateities planus, kaip tai bus malonu. Net jei fiziškai  ir negalite apkabinti merginos, visada galite jai susirašinėjant pasakyti, kaip apkabintumėte ją ir sušildytumėte, jei ten būtumėte.

Verta pasikalbėti su mergina ir abstrakčiomis temomis, kad ji greičiau prasiblaškytų. Taip pat galite  aptarti naują filmą ar papasakoti apie jums nutikusį juokingą įvykį. Pradėjusi apie tai diskutuoti, mergina tikrai atitrūks nuo blogos nuotaikos ir bus jums dėkinga. Ir vėliau jos problemos jai nebeatrodys tokios rimtos.

Beveik kiekvienoje svetainėje yra funkcija siųsti virtualias dovanas. Merginai bus malonu sulaukti tokio dėmesio ženklo. Puikus būdas praskaidrinti merginos nuotaiką – nudžiuginti ją staigmena. Pavyzdžiui, atsiųskite juokingą vaizdo įrašą ar paveikslėlį arba savo pačių juokingą nuotrauką. Tai padės jai greitai atitraukti dėmesį nuo slogios nuotaikos.  Tą patį galite padaryti ir ryškiais

įspūdžiais. Žodžiu, jūs drąsiai galite sugalvoti ką nors naujo, norėdami pagerinti merginos nuotaiką.  Visiems  naudinga praplėsti savo akiratį, ypač jei ši tema yra labai įdomi būtent merginai.   Nebūkite abejingi, jei mergina liūdi ir jai reikia dėmesio. Pabandykite ją kaip nors nudžiuginti ir priversti nusišypsoti. Vienas iš aukščiau išvardintų metodų tikrai suveiks ir padės merginai atsikratyti prastos nuotaikos.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą