Jei jis dėl santykių iškart atsisako visko, kas jam buvo brangu ir kas jį žavėjo, mergina gana greitai atšąla ir palieka tokį vyrą. Archyvo nuotrauka

Tiesą pasakius, išsiskirti su mergina visada sunku dėl įvairių priežasčių: galbūt pasiilgsite jos  palaikymo ar linksmybių kartu. Jeigu jūsų draugystė kurį laiką teikė jums džiaugsmo, džiugino, tuomet vargu ar norėtumėte ją įskaudinti ir bendrų draugų akyse atrodyti kaip žiaurus niekšas. Problema ta, kad net jei esate šimtu procentų tikri, jog santykiai jau išsisėmė, išsiskyrimai niekada nebūna linksmi.

 

Deja, nėra tokio dalyko kaip „tobulas išsiskyrimas“, bet jūs galite viską padaryti kuo subtiliau ir išvengti nereikalingos merginos isterijos ar pykčio. Jūsų dėmesiui aštuoni patarimai, kaip kompetentingai ir neskausmingai išsiskirti su mergina:

  1. Visada darykite tai asmeniškai, o ne viešai

Žinoma, tai daug sunkiau, nei paskambinus telefonu, bet jūs turite tai padaryti. Jei įmanoma, nepradėkite pokalbio viešai, antraip mergina tai priims kaip viešą pažeminimą ir ją gali ištikti isterija. Todėl iš anksto pagalvokite apie nuošalią susitikimo vietą, kurioje niekas netrukdys ramiai pasikalbėti.

  1. Valdykite savo emocijas

Niekada nekelkite scenų ir sumažinkite situacijos dramatiškumą. Jausti beviltiškumą išsiskyrus yra normalu. Taip pat galite pajusti tuštumą savo viduje – tai irgi normalu, bet po kurio laiko praeis.

Tačiau nereikia būti dramatiškam ir išlieti neigiamas emocijas, nes atrodysite kaip kaprizingas vaikas.

  1. Nemėginkite jos guosti ir praskaidrinti išsiskyrimo skausmo

Santykiams pasibaigus, kito žmogaus emocijos nebėra jūsų atsakomybė. Jūs nebeprivalote jos guosti ir palaikyti, kitaip ji iškart pradės tuo manipuliuoti.

  1. Jokio sekso išsiskiriant

Kad ir kaip norėtumėte, bet nuvarykite mintis, kad išsiskyrimą turėtų vainikuoti seksas, net jei pati mergina to primygtinai reikalauja. Natūralu, kad intymūs santykiai po išsiskyrimo bus aistringesni nei iki tol, bet tai neišgelbės bendros situacijos.

  1. Po išsiskyrimo bent trumpam nutraukite bet kokį kontaktą

Tai antras dalykas, dėl kurio sunku apsispręsti. Daugelis merginų siūlo likti draugais, savotiškai kaip ir tęsti draugystę, bet tai iš tikrųjų tik sukelia daug emocinio streso.

  1. Draugystė su buvusiuoju galima tik vienu atveju

Tai yra esant visiškam seksualinio susidomėjimo trūkumui. Kai kurie vaikinai irgi nusprendžia likti draugais su savo buvusiąja, tačiau tai turėtų įvykti natūraliai. Pasiūlius merginai likti draugais ir tęsti draugystę, ji jaučia pareigą ir suteikia klaidingų vilčių, kad santykiai atsinaujins ir tęsis.

Dėl to po išsiskyrimo gali išlikti daug neigiamų jausmų.

  1. Nedinkite be paaiškinimo

Tai pats blogiausia, kas galėtų nutikti. Parodyti savo bailumą, nėra geriausia išeitis iš situacijos.

Mergina negalės nusiraminti, kol išsiaiškins išsiskyrimo priežastį, todėl iki šios akimirkos ji  sėdės kaip ant adatų ir jums nepavyks išvengti jos isterijos.

  1. Būkite sąžiningi, bet ne agresyvūs

Aiškindami merginai išsiskyrimo priežastis, turėtumėte pasirinkti porą svarių argumentų, tačiau tiesiog nesigriebkite asmeninių įžeidinėjimų. Niekuo jos nekaltinkite, nepriekaištaukite, kalbėkite trumpai ir tiksliai, neprisimindami praeities nuodėmių. Net jei ant jos dėl ko nors ir labai pykstate, susivaldykite ir būkite kuo taktiškesni.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą