Pasidalink su moterimi paslaptimi ir ji pažadės niekam apie tai nepasakoti. Tačiau, kaip parodė naujausi tyrimai, per daug ja nepasitikėkite, nes, greičiausiai, ji vargu ar galės susilaikyti šiek tiek daugiau nei pusvalandį.

Tyrėjai nustatė, kad vienas didžiausių moterų pomėgių – apkalbėti kitus ir paprastai negali iškęsti „kankinimo“ ilgiau nei 32 minutes. Tiesa, viskas priklauso nuo to, kam skirtos apkalbos: vyrui, motinai ar geriausiam draugui.

Odos priežiūros bendrovės „Simple“  atstovai apklausė 3000 moterų  ir išsiaiškino,  kad viena iš dešimties moterų prisipažino negalinti išlaikyti paslapties, kad ir kokia konfidenciali ir asmeniška ji būtų. Be to, 85 procentai moterų teigė, kad mėgaujasi apkalbomis, kurias girdi iš kitų.

Tačiau daugelis moterų rizikuoja prarasti pasitikėjimą, nes daugiau nei pusė pajuto didžiulį norą pasidalinti paslaptimi su kuo nors, o 13 procentų moterų sąmoningai skleidė apkalbas.

Tyrėjai teigia, kad paslaptį išplatinti po 32 minučių yra labai greita ir lengva. Turint omenyje šiuolaikines technologijas, kažkieno pikantiška istorija per labai trumpą laiką gali išplisti neįsivaizduojamam žmonių skaičiui.

Mes visi vienaip ar kitaip kalti, jei išduodame kitų paslaptis, bet yra didelis skirtumas tarp paprasto plepėjimo, apkalbėjimo ir paslapties.

„Moterys turi nuspręsti, kuo dalytis ir ką laikyti paslaptyje. Vis dėlto geriausia nutylėti, ypač jei tai labai asmeniška ar neskelbtina informacija“, – teigė Mančesterio universiteto vyresnioji sveikatos ir medicinos psichologijos dėstytoja dr. Christine Bundy.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą