Su pinigais susijusios pažintys, pasimatymai ir santuokos yra labai populiarios laidos tarp televizijos žiūrovų ir internautų. Archyvo nuotrauka

Internetinė platforma „Webbankir“ atliko tyrimą, kurio metu moterų klausė apie jų partnerio pageidaujamą uždarbį. Tyrimo rezultatus paskelbė „RIA Novosti“.

 

80 proc.  vyrų pasisako prieš moteris, kurios myli tik pinigus

Dauguma apklausoje dalyvavusių moterų (41,25 proc.) teigė norinčios, kad jų partneris per mėnesį uždirbtų daugiau nei 100 tūkst. rublių (950.89 Eurai). Praėjusiais metais tokį pageidavimą išreiškė 36,7 proc. respondentų.

Tuo tarpu 24,4 proc. moterų normaliu atlyginimu laiko 70–100 tūkstančių rublių (665.62 – 950.89 Eurai). Tų, kurios mano, kad pakanka uždirbti 50-70 tūkstančių rublių  (475.44 – 665.62 Eurus) per mėnesį, buvo  21,4 proc.

Tačiau tų moterų, kurios buvo mažiau reiklios savo išrinktojo gaunamoms pajamoms, gerokai sumažėjo. Tai yra 30-50 tūkst. rublių (285.27 –  475.44) vyro pajamos per mėnesį  priimtinos tik 12,2 proc. moterų (pernai 17 proc.).

Per apklausą buvo įvardytas ir ne mažesnis nei 15 tūkst. rublių (142.63 Eurų) atlyginimas. Tačiau toks atlyginimas yra priimtinas tik 0,8 proc. moterų, palyginti su 2,7 proc. prieš metus.

Tuo tarpu kitos apklausos duomenimis,  80 proc. respondentų  vyrų pasisako prieš moteris, kurios myli tik pinigus, rašo  russian.people.com.cn.

Su pinigais susijusios pažintys, pasimatymai ir santuokos yra labai populiarios laidos tarp televizijos žiūrovų ir internautų. Tokios programos pirmauja reitinguose pagal didžiausią peržiūrų skaičių, taip pat nusipelno  merginų dėmesio. Tačiau kartu atsirado ir diskusijų objektu tapę klausimai, susiję su tik pinigus mylinčiomis merginomis. Taip pat klausimai, susiję su gyvenimo prioritetais ir vertybėmis.

Tyrimo metu buvo gauti kai kurie duomenys ir padarytos išvados, vertos visuomenės dėmesio. Šios apklausos metu buvo išdalinta 420 anketų, 400 grąžinta. Tarp apklaustųjų – 183 vaikinai ir 217 merginų.

 

Dauguma studentų vis dar laikosi tradicinių pažiūrų

Į šeštą anketos klausimą: „Pažinties metu svarbus pirmas įspūdis. Kai susitinkate su priešingos lyties atstovu, kokios savybės  labiausiai imponuoja?“ –  8,75 proc. studentų pasirinko tokias savybes kaip sąžiningumas, saugumo jausmas, patikimumas, 84,75 proc. studentų pirmenybę teikia gero charakterio ir gražios išvaizdos žmonėms, 5,5 proc. apklaustųjų pasirinko kitą. Bet  niekas nesirinko žmonių, kurie seka madą, mėgsta skoningai ir gražiai rengtis. Ir tik vienas žmogus balsavo už žmones, kurie turi savo keistų bruožų.

Anot tyrėjų, kaip  bebūtų gaila, bet dauguma studentų vis dar laikosi tradicinių pažiūrų, jiems labiausiai patinka gero charakterio ir malonios išvaizdos žmonės. Akivaizdu, kad šiandieninis jaunimas labiau išsilavinęs, nesivaikantis mados ir renkasi tik tam tikram žmogui būdingų bruožų.

Viename iš pažinčių laidų epizodų  buvo  paviešinta tokia situacija:  bedarbis vaikinas, mėgstantis važinėti dviračiu, paklausė merginos: „Ar  esi pasiruošusi su manimi važiuoti dviračiu?“. Mergina atsakė: „Geriau eisiu pėstute, jei negaliu važiuoti su BMW“. Ši merginos (tik pinigus mylinčių moterų tipo atstovės) frazė sukėlė didelį ažiotažą.  Todėl respondentų buvo paklausta: „Kaip vertinate tokį merginos požiūrį?“.

Visiškai merginą palaikė 7,5 proc. vaikinų studentų, 8,75 proc. buvo merginos pusėje,  58 proc. nepritarė tokiam pasirinkimui, o 25,75% apklaustųjų  buvo  kategoriškai prieš.

Per apklausą taip pat paaiškėjo, kad kūrybingi vyrai nėra labai populiarūs tarp merginų.  63 proc. apklaustųjų atsakė, kad tokio tipo vyrai neturi stabilaus darbo, o atlyginimai nėra dideli.

Į tryliktą klausimą: „Pagal kokius parametrus renkatės partnerį/ę?“,  62,5 proc. studentų atsakė, kad pagal išvaizdą, 47,5 proc. žiūri į šeimyninę padėtį, 58,5 proc. renkasi pagal atlyginimo lygį, 30 proc. pagal socialinę padėtį, 59,5 proc. žiūri į išsilavinimo lygį, o 90,5 proc. pirmiausiai žiūri į charakterio savybes.

Apskritai universiteto studentai mano, kad rinkdamiesi partnerį, pirmiausia atkreipia dėmesį į išvaizdą ir materialines savybes. Nepaisant to, kad studentams svarbūs išoriniai duomenys, jie vis tiek kelia aukštesnius reikalavimus moralinėms savybėms.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą