Viena „tiktokerė“ surengė krematoriumo  apžvalgą, kurio žiūrovai niekada nepamirš. Dabar jie žino, kad po kremavimo žmonės pavirsta ne tik pelenais. Panašu, kad dabar prie testamento reikės pridėti dar keletą svarbių punktų.

 

Pademonstravo, kaip vyksta kremavimo etapai

„Tiktok“ vartotoja Jordanija, turinti slapyvardį jwalk92, nusprendė atverti paslapties šydą dėl darbo laidojimo namuose ir nufilmavo vaizdo įrašą, kuriame ji pasakoja, kaip viskas vyksta kremavimo patalpose. Vaizdo įraše mergina pademonstravo, kaip vyksta kremavimo etapai ir kas lieka po jo.

Jordanijos ekskursija po krematoriumą prasidėjo nuo pagrindinės – kremavimo krosnies. Pasak merginos, viduje yra be galo karšta – nuo 1400 iki 1600 laipsnių karščio pagal Celsijų.

Po to Jordanija  parodė orkaitę. Tuomet mergina nuėjo kiek toliau ir nufilmavo hidraulinį keltuvą, kuriuo darbuotojai mirusiuosius patalpina į krematoriumą.

Be to, žiūrovams parodė prietaisą, kuriame darbuotojai susmulkina kaulus į pelenus. Jordanija taip pat teigė, kad prieš kiekvieną kremavimą ir po jo darbuotojai  kruopščiai išvalo. Po to parodė kapoklę.

Paskutinis ekskursijos eksponatas buvo įprasta dėžutė, į kurią darbuotojai sudeda po kremavimo likusius daiktus. Žiūrovai itin susidomėjo, kas yra  dėžėje, todėl Jordanija nufilmavo ir išsamiau  papasakojo apie dėžėje laikomus daiktus.

 

Nustebino dalykai, kurie lieka po kremavimo

Paaiškėjo, kad po mirusiojo kremavimo gali likti ne tik pelenai, bet ir medicinoje naudojami implantai. Taigi Jordanija ištraukė iš dėžės ir  parodė titano strypą, kuris pakeitė žmogaus šlaunį. Buvo jame ir klubų protezo implantų, buvo ir juosmens varžtų.

Jordanijos vaizdo įrašai tapo virusiniai ir iš viso surinko daugiau nei du milijonus peržiūrų.

„TikTok“ vartotojus nustebino dalykai, kurie lieka po kremavimo.

„O dieve, apie tai niekada nepagalvojau, kad kažkas liktų po kremavimo“, – parašė vienas.

„Po 100 metų žmonės  pamanys, kad mes buvome barbarai, kurie įdėjome šiuos Frankenšteino dalykus į žmones“, –  parašė kitas vartotojas.

„Prieš žiūrėdamas šį vaizdo įrašą visiškai pamiršau, kad turiu riešo plokštelę. Keista manyti, kad tai liks po manęs, jei mane kremuos. Nežinau, kodėl tai keista“, – parašė dar vienas vartotojas.

„TikTok“ stop kadrai, „YouTube“ vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą