Manoma, kad šeimoje, kur yra šuo, ir jie jį myli, nebus išdavystės. Archyvo nuotrauka

Seniai žinoma, kad šunys yra vieni labiausiai paplitusių augintinių. Šimtmečius skaičiuojantys keturkojai laikomi kone ištikimiausiais savo šeimininkų draugais. Taip pat yra žinoma, kad šunys  gali ne tik pritraukti sėkmę, bet ir apsisaugoti nuo bėdų.

Šunų elgesys suteikia galimybę pasikliauti puikiu šių gražių gyvūnų instinktu ir nebijoti įsibrovėlių. Ekspertai rekomenduoja sužinoti, kaip šunys gali paveikti sėkmę ir kaip jiems pavyksta apsaugoti šeimininkus nuo bėdų.

 

Iš anksto pajunta staigų orų pasikeitimą

Gerai žinomas faktas, kad šunys turi puikią uoslę, ypač medžioklinių veislių. Bet kuris šuo sugeba pajusti galimą pavojų ir apie tai įspėti savo šeimininkus garsiai lodamas. Taigi istorijoje yra daugybė užregistruotų atvejų, kai gaisro metu ar dėl dujotiekio gedimo šunys gelbsti žmones nuo apsinuodijimo dūmais ir dujomis.

Šunys puikiai jaučia žemės virpesius, taip pat iš anksto pajunta staigų orų pasikeitimą. Gyvūno  nenoras įeiti į namus ir garsus lojimas daug ką nurodo: svarbu tik atidžiai pažvelgti į savo augintinį, kad suprastumėte, ką gyvūnas nori „pasakyti“.

Šunys yra puikūs sveikatos sergėtojai. Jie tampa ne tik vedliais, bet ir auklėmis žmonėms. Specialiai dresuoti gyvūnai  gali priminti ligoniui, kada vartoti reikiamus vaistus ir neleis cukraus kiekiui kraujyje pakilti iki kritinio taško. Beje, šunys pajunta piktybinius auglius ankstyvoje stadijoje tiesiogine to žodžio prasme.

 

Juodas šuo namuose apsaugo nuo žaibo ir gaisrų

Per šimtmečius skaičiuojančią istoriją apie šunis atsirado tūkstančiai ženklų. Jų elgesys, kailio spalva ir net uodegos vizginimas turi paslėptą prasmę. Šuns ir žmogaus sąveika yra puikus būdas pritraukti sėkmę ir apsisaugoti nuo nelaimių.

Manoma, kad šeimoje, kur yra šuo, ir jie jį myli, nebus išdavystės. Taip pat sėkmė laukia bevaikės poros, kuri suteiks prieglobstį benamiam gyvūnui ir  juo rūpinsis.

Teigiama, kad šuns lojimas padeda išvaryti piktąsias dvasias. Taip pat užkirsti kelią blogų ketinimų turintiems žmonėms, kurie nori pakenkti augintinio šeimininkams.

Neramus, amsiantis ir nerandantis sau vietos šuo rodo neišvengiamą jo šeimininko ligą.  Todėl laiku suteikta pagalba padės apsisaugoti nuo bėdų. Pagal prietarus, juodas šuo namuose apsaugo nuo žaibo ir gaisrų.

Šunys yra vieni ištikimiausių padarų, kurie myli nesavanaudiškai ir, be jokios abejonės, visiškai atsiduoda  savo šeimininkams. Bendravimas su jais padeda  gerinti psichologinę sveikatą ir  gyventi laimingą gyvenimą.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą