Tegul likimas atneša jums žinių, kurių jums šiuo metu labiausiai reikia. Galbūt būtent šis  pasirinktas vokas taps durimis į jūsų naują gyvenimą.  Tai gali būti ir jūsų gebėjimas suvokti bet kokį likimo siunčiamą ženklą.  Gebėjimas teisingai suvokti bet kokią gaunamą informaciją, teigiamai veikiantį jūsų gyvenimą. Juk niekas nevyksta taip sau ir atsitiktinai.

Giliai įkvėpkite 10 kartų, paleiskite visas mintis iš galvos ir išsirinkite voką. Darykite tai intuityviai, neleiskite  sau abejoti ir dvejoti. Iš karto pasirinkite voką, apie kurį pagalvojote.

 

VOKAS Nr.1

Įvykių ciklas, sparčiai besikeičiančios nuotraukos, laiko stoka poilsiui labai išsekino jūsų energijos atsargas. Verta pripažinti, kad jūsų pastangos nenuėjo veltui ir pasodintos sėklos jau pradėjo dygti ir netrukus duos puikių vaisių.

Šiame etape padarėte viską, ką galėjote. Dabar reikia sulėtinti tempą, atseit stebėti procesą iš šono ir suteikti sau galimybę šiek tiek atsipalaiduoti. Žinoma, dabar jums reikia visaverčių atostogų keičiant aplinkinę erdvę. Tačiau jei tai neįmanoma, tiesiog pabandykite rasti laiko tiems dalykams, kurie jums teikia džiaugsmą ir malonumą.

VOKAS Nr.2

Galutinis trumpas bėgimas. Esate kilnus maratono bėgikas, todėl paskutinis startas jums netaps kažkuo pribloškiančiu. Nesustokite ties tuo, liko labai mažai, o rezultatai kartais viršys dabartinius.

Jūs dar turite daug jėgų atsargoje, o galutinis tikslas prideda azarto ir noro veikti. Kad išlaikytumėte jėgas ir atkurtumėte išeikvotą energiją, stenkitės dažniau būti lauke ir pakankamai išsimiegoti.

Šiai distancijai prireiks kiek daugiau nei mėnesio, o sėkmingai ją įveikus laukia laurai, taurės ir užtarnautas poilsis.

VOKAS Nr.3

Atidėliodami procesą, apsunkinate sau gyvenimą. Jus nuvilia įprotis atidėlioti reikalus dėl sveikatos, o baigti dėl ramybės. Jūs prisiimate per daug, todėl ir nepasiekiate finišo.

Proceso viduryje jėgos baigiasi, pabaigos nematyti, motyvacija lygi nuliui. Tai vyksta visą laiką, bet kuo ilgiau procesas vyksta be rezultatų, tuo stipresnis vidinis pasipriešinimas.

Pabandykite, nurodydami ateities tikslus, padalinti visą kelią į segmentus. Tarpinius tikslus lengviau pasiekti ir tai prideda jėgų bei pasitikėjimo savimi. Imkitės veiksmų ir viskas susitvarkys!

VOKAS Nr.4

Asmeniniame gyvenime jūsų laukia maloni staigmena. Galbūt tai bus ilgai lauktas susitikimas arba teigiami pokyčiai santykiuose – jų išėjimas į iš esmės naują lygį.

Bet kokiu atveju gausite tai, ko jums reikia dabar: ramybės, saugumo jausmą, pasitikėjimą ateitimi.

Šypsokitės ateinančiai dienai, skleiskite savo vidinę energiją kiekvienam žmogui, su kuriuo jus likimas suves, ir abipusės aistros bangos uždengs  jus meilės ir laimės šydu.

VOKAS Nr.5

Jūsų numatyti tikslai bus įgyvendinti ir tai suteiks jums pakylėjimo ir naujų jėgų. Turėtų atsiverti  pinigų srautas, kuris atneš papildomų pajamų į jūsų gyvenimą. Tai gali būti atlyginimo padidinimas, sėkmingos papildomos pajamos, skolų grąžinimas, laimėjimai – žodžiu, daug kas. Tačiau tai, kad jūsų finansinė padėtis žymiai pagerės, tikrai neabejokite.

Nuo šios dienos ir per ateinančius penkis mėnesius galėsite sutaupyti nemažą sumą. Nepulkite į euforiją pirmą kartą gavę pinigus, stenkitės kuo ilgiau juos išlaikyti ir be reikalo neišlaidauti. Kitaip tariant, neišlaidaukite per daug, atidžiai planuokite savo biudžetą ir viskas bus gerai.

Kad ir kokį voką pasirinktumėte, atminkite – viskas jūsų rankose. Jei pasirinksite tinkamą tikslą ir kiekvieną dieną užtikrintai jo link eisite, norimas rezultatas pradės judėti link jūsų!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą