Deja, bet ne viena šios plaukų spalvos mergina nepasitiki kitu žmogumi, kad leistų jam pažvelgti į jos sielą ir pamatyti, kas ten iš tikrųjų vyksta. Partnerių nuotrauka

Ne tik akių spalva, makiažas ar lūpų dažų  spalva gali daug ką pasakyti apie moterį. Daug įdomios informacijos yra „užkoduota“  ir jos plaukų spalvoje. Atkreipkite dėmesį – visa tai taikoma ne tik natūraliai plaukų spalvai, bet ir dažytiems. Jei dažote plaukus, greičiausiai esate nepatenkinta savo  turima plaukų spalva ir stengiatės pakeisti ne tik savo įvaizdį, bet ir kai kuriuos charakterio bruožus, rašoma color-meanings.com.

 

Blondinė: visi šviesių plaukų atspalviai

Ši plaukų spalva nurodo, kad mergina yra seksuali, bet kuriai rūpi tik jos pačios išvaizda … Šis standartinis anekdotų herojės portretas mažai ką turi bendro su natūraliomis šviesiaplaukėmis merginomis. Nebent teiginys apie sekso patrauklumą yra teisingas. Natūralios blondinės yra iš žemės paviršiaus nykstanti rūšis, jų nėra daug likę. Tyrimų duomenimis, apie 16 proc. pasaulio gyventojų, tačiau daugiau nei pusė jų vyrų, (apie 70 proc.) svajoja apie jas. Tuo pačiu metu vyrai, paprastai  apsigauna, manydami, kad tokia žmona  daug ką nutylės, bus paklusni ir švelni. Galbūt tokio suvokimo priežastis yra ta, kad daugelis šviesiaplaukių pasižymi kai kuriais vaikiškais veido bruožais. Dėl to kalti genai, kurie siejami su aukščiau aprašytomis savybėmis. Bet kokie neteisingi vyrai! Merginos šviesiais plaukais nėra patiklios, naivios ar kvailos. Ne vienai puikiai sekasi matematika ir chemijos mokslai. Kaip niekas kitas, jos sugeba įsiklausyti į savo intuiciją. Daugybė stiprių emocijų slepiasi už jų ramybės ir ištvermės, tačiau šviesiaplaukės mieliau jas laiko savyje, neparodydamos kitiems.

Deja, bet ne viena šios plaukų spalvos mergina nepasitiki kitu žmogumi, kad leistų jam pažvelgti į jos sielą ir pamatyti, kas ten iš tikrųjų vyksta. Dėl vyro lūkesčių ir realybės neatitikimo – vietoj paklusnios ir švelnios merginos, ji staiga gali tapti viską apskaičiuojančia protinga mergina, kuri nepraleis savo naudos. Beje, viešoji „nuomonė“ ir nusistovėję stereotipai  daro šviesiaplaukėms spaudimą kartais tokia jėga, kad jų pirmasis (o kartais ir paskutinis) pasimatymas su vyru greičiausiai baigsis lovoje. Pelenų atspalvio blondinės stengiasi bet kokiomis priemonėmis išsiskirti iš minios, norėdamos pasiekti savo tikslą. Joms taip pat nieko nereiškia lipti per kitų galvas ir  padarys tai nedvejodamos, žinodamos, kad laukia norimas rezultatas.

 

Brunetė: juodi, melsvai juodi, labai tamsiai rudi plaukai

Merginos su juodais arba labai tamsiais plaukais labai dažnai, kaip sakoma, yra „vienos“. Tarp jų yra daug melancholikų – lengvai pažeidžiamų, jautrių, linkusių į gilius net nedidelių nesėkmių ir savikritikos jausmus. Brunetės iš pirmų lūpų žino, kas yra nepasitikėjimas savimi ir staigi žaibiška nuotaika iš geros į bjaurią. „Sakoma, mintis yra melas“ – dauguma tamsiaplaukių sutinka su šiuo  posakiu, nes jos nenori garsiai kalbėti apie savo patirtį ir problemas. Be to, brunetės gali akimirksniu  užsiliepsnoti kaip degtukai, bet iškart ir nurimsta. Vienas iš labiausiai mėgstamų brunečių užsiėmimų – tai vyrų širdžių daužymas.

Ir reikalo esmė čia visai ne ugningame jų seksualiniame temperamente. Tokiu būdu jos atsikrato kankinančių abejonių dėl savo patrauklumo ir kitų žmonių požiūrio į jas. Tamsių plaukų moteris labiau domina psichologija apskritai ir ypač psichoterapija, menas ir religija. Bet kuo šviesesnis tamsiaplaukės veido tonas, tuo ryškesnės apibūdinamos savybės ir aiškiau pasireiškia sentimentalumas. Brunetės yra labai tikslingi žmonės: iš prigimties taktikai ir strategai – daugeliu atvejų jos pasiekia tai, ko nori. Įdomu tai, kad vyrai svajoja apie blondines, bet dažniausiai ima į žmonas  „femme fatale“. Ši taisyklė galioja ir milijardieriams. Vieno tyrimo metu buvo surinkti duomenys apie jų žmonų plaukų spalvą. Beveik 70 proc. iš šimto apklaustų milijardierių turėjo žmonas brunetes. Tik 22 proc. pasirodė esančios blondinės.

 

Raudonplaukė: nuo oranžinių iki varinių atspalvių

Raudonplaukės merginos yra nervingesnės nei kitos ir turi „sprogstamą“ temperamentą. Faktas yra tas, kad jos gamina mažiau antistresinių hormonų nei moterys su kitomis plaukų spalvomis. Todėl raudonplaukės yra emocingos, veržlios ir kartais nenuoseklios. Raudonplaukės nekenčia, kai patiria spaudimą ir vargu ar gali pakęsti visokius susitarimus. Be to, jos yra tvirtai įsitikinusios, kad niekada ir  niekam nėra skolingos ir aktyviai įgyvendina šį principą. Raudonplaukėms taip pat nesvarbi  ir kito žmogaus nuomonė, nes šis žmogus yra jos pačios. Taip pat joms sunku sutarti komandoje vien dėl to, kad labiau mėgsta „neatsilikti“ ir „vienišių“ statusą. Raudonplaukės labai retai  išsako savo teiginius ir vengia spontaniškumo. Beje, šis spontaniškumas, paprastai, apima visas gyvenimo sritis, įskaitant seksualinę. Raudonplaukės ne tik dažniau užsiima seksu nei kitos, bet ir sugeba tai padaryti su skirtingais partneriais. Be to, šios merginos moka mąstyti nestandartiškai.

 

Šatenė: visų atspalvių, išskyrus labai tamsius, rudi plaukai

Subtilios, jaukios, tarsi spinduliuojančios šilumą, rudų plaukų moterys dažnai neįvertina vyrų ir veltui! Dauguma rudaplaukių moterų yra gana tolygaus, subalansuoto ir ramaus charakterio. Jos  maloniai bendrauja. Taip pat su malonumu užmezga naujas pažintis. Sugeba pasirinkti tinkamas temas pokalbiui. Paprastai atsitiktinis pokalbis  būna tarsi savaime iš anksto nulemtas. Tarp jų stipriųjų pusių yra ir polinkis bei atsparumas stresui. Su saldžia šypsena veide rudaplaukė moteris sugeba per porą minučių užgesinti „gaisrą“ biure ir nepasidavusi panikai rasti išeitį iš, atrodo, beviltiškos padėties. Tačiau „taikiame gyvenime“, kai nėra skubių darbų ir dėl to į kraują  nepatenka neplanuotų adrenalino pliūpsnių, monotoniškas, rutininis darbas jai yra tarsi peilis po kaklu. Be to, gali baigtis melancholija, jei ne depresija. Rudaplaukės moterys, pačios to nesuprasdamos, labiau pasikliauja ne savo išvaizda, o protu, o paskui stebisi, kodėl vyrai jas priima kaip „vaikinus su sijonu“. Nepaisant to, labai vertina jų intelektą, profesinę kompetenciją ir sugebėjimą logiškai mąstyti,  tačiau užmezga romanus… su kitomis moterimis.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą