Gimimo data, kaip ir atversta knyga, gali pasakyti viską apie žmogaus likimą. Paskutinis gimimo datos skaitmuo atlieka ypatingą vaidmenį. Būtent jis gali nurodyti gyvenimo sunkumus, kliūtis ir pasiūlyti teisingą sprendimą sėkmei pasiekti.

 

 

Jei jūsų gimimo datos paskutiniai skaičiai 0 arba 1

Kinų numerologai šiuos skaičius priskiria metalo elementui. Šių skaičių savininkams būdingas plieninis charakteris ir stipri nervų sistema. Jie yra užsispyrę, pasitikintys savimi, eina į priekį ir niekada neatsitraukia. Be to, tarp jų yra nemažai sėkmingų ir laimingų  žmonių. Jie nebijo katastrofų ir stichinių nelaimių. Jų išgyvenamumas yra toks didelis, kad jie tiesiogine prasme jaučiasi esantys nemirtingi. Tai ir labai tikslingi žmonės, kurie visada juda į priekį, nepriklausomai nuo gyvenimo aplinkybių.

Tikri valdžios genijai ir puikūs vadovai. Jie gali sukurti sėkmingą karjerą politinėje arenoje. Išsiskirti iš kitų finansiniu raštingumu. Jie dažnai susikrauna materialinių gėrybių dar gerokai iki tol, kol sulaukia garbaus amžiaus.

Bet kinų numerologai pataria atkreipti dėmesį į kvėpavimo sistemos darbą. Tai yra pagrindinis 0 ir 1 pažeidžiamumas.

 

Jei jūsų gimimo datos paskutiniai skaičiai 2 ar 3

Tai empatiškos asmenybės. Šie žmonės  – tai atjautos ir žemiško gailestingumo simbolis. Jie negyvena sau, bet stengiasi suteikti maksimalias galimybes kitiems. Jie yra pavaldūs Vandens stichijai, todėl išsiskiria iš kitų savo jautrumu ir pažeidžiamumu. Žvelgiant iš kitos pusės, gali nustebinti kitus savo optimistiniu nusiteikimu ir olimpine ramybe. Jie apdovanoti ypatinga vidine jėga ir visada pasiruošę paaukoti save kitų labui. Apskritai šie žmonės apdovanoti įvairiais talentais.

Tai ir mąstytojai, kurie randa savo pašaukimą mokslinėje ir filosofinėje veikloje. Jiems svarbu nuolat mokytis, suvokti žinias ir atrasti naujų dalykų. Aktyvus mąstymas jiems yra raktas į sėkmę.

Tai ir stiprios intuicijos žmonės. Vidinio balso patarimai padeda jiems pasiekti karjeros aukštumų ir išvengti nesėkmių. Tiesa, jie vengia kalbėti apie savo asmeninį gyvenimą ir emocinę patirtį.

Pažeidžiamos vietos – raumenų ir kaulų sistema bei Urogenitalinės sistemos organai.

 

Jei jūsų gimimo datos paskutiniai skaičiai 4 ar 5

Tai dosniausios ir geraširdės asmenybės. Teigiami žmonės, kuriuos globoja Merkurijaus planeta. Tyrinėtojai ir keliautojai. Jie negali ilgai nustygti vienoje vietoje, nes stengiasi sužinoti Visatos paslaptis ir aplankyti visus pasaulio kampelius.

Šie žmonės yra labai meniški ir natūraliai apdovanoti įvairiais talentais. Jie gali pasiekti dangaus aukštumų meno, literatūros, tapybos pasaulyje. Geri aktoriai, turintys įgimtus vaidybos įgūdžius.

Jie moka džiaugtis kiekviena diena ir dėkoti likimui už pamokas. Jie nežino, kas yra liūdesys, ir į viską žiūri teigiamai. Žmonės, kurie nebijo ateities ir yra pasirengę įkvėpti kitus darbams.

Tarp labiausiai pažeidžiamų vietų yra kepenų sistema ir tulžies pūslė.

 

Jei jūsų gimimo datos paskutiniai skaičiai 6 ar 7

Užkietėję romantikai ir svajotojai. Žmonės, trykštantys nepaprastu gyvybingumu. Jų likimus valdo Ugnies stichija, suteikusi jiems ypatingos galios ir sėkmės troškulį. Idealistai, kurie visada siekia aukščiausio lygio. Jie nėra pasirengę tenkintis tuo, ką siūlo likimas. Visada ieško būdų, kaip pasiekti begalinę laimę ir turtus.

Tai ir energingos  bei neramios asmenybės. Bet koks darbas tiesiog dega jų rankose. Jie yra labai atsakingi  ir pareigingi, todėl gali vadovauti didelei komandai. Geri vadovai ir organizatoriai.

Jie nemėgsta vienatvės ir stengiasi būti dėmesio centre. Jie labai prisirišę prie artimųjų ir tampa idealiais šeimos vyrais. Jie gali paaukoti savo sėkmę dėl artimųjų laimės.

Tarp silpniausių vietų yra širdies ir kraujagyslių sistema.

 

Jei jūsų gimimo datos paskutiniai skaičiai 8 ar 9

Išmintingi kaip šimtamečiai, turintys begalę kantrybės. Sveiko žmogaus etalonas ir klasikinis darboholiko pavyzdys. Jie yra veikiami Žemės stichijos, kurie suteikė jiems atsparumo ir atkaklumo.

Žmonės, kurių patikimumu ir sąžiningumu nereikia abejoti. Jie ištikimi duotam žodžiui ir nesiima  niekšiškų veiksmų. Jie stengiasi gyventi pagal savo sąžinę ir viskam vadovauja garbės klausimai. Jie rūpinasi savo orumu ir saugo savo reputaciją. Neleidžia kitiems abejoti savimi.

Jie turi labiausiai išvystytą pareigos ir atsakomybės jausmą. Šios savybės leidžia jiems pasiekti sėkmės bet kurioje veiklos srityje. Tikri profesionalai, kurie gali lengvai įveikti karjeros laiptelius. Kone tobuli darbuotojai, kuriems įmonės sėkmė yra pirmoje vietoje.

Labai jautrus peršalimui. Viršutinių kvėpavimo takų organai jiems yra silpniausios vietos.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą