Pirmosios mokslinės sapnų knygos internete autorius, psichiatras  Jaroslavas A. Filatovas pasakoja, kaip mūsų smegenys veikia sapne ir kaip suprasti bei interpretuoti sapnuojamus sapnus. Pavyzdžiui,  ar gerai skristi sapne? Kodėl sapnuojame mirusius žmones? Ar tikrai įmanoma mirti sapne?

1998 metais pradėjęs dirbti psichiatru, J.Filatovas pradėjo analizuoti ir aiškintis sapnų reikšmes. Anot jo, sapnai dažnai padeda žmogui suprasti ar papasakoti apie save kitu būdu.

Sapnai ne tik nusako ateitį, gali daug pasakyti, bet jie taip pat ir išsipildo realybėje. Žinoma, jei nuoširdžiai tikėsite jais.

Tuo tarpu merginos, svajojančios sėkmingai ištekėti, turėtų atkreipti dėmesį į  sapnus, žadančius  greitą susitikimą su išrinktuoju ir ilgai lauktą šventę. Meilės ir santuokos sapnai gali būti trumpalaikiai, todėl jų  dažnai ir neprisimenama pabudus. Užtat palieka laimės ir džiaugsmingo nerimo jausmą. J. Filatovas nurodo dešimt pagrindinių sapnų, nurodančių greitą santuoką. Tai turėtų padėti merginoms ne tik nepasiklysti sapnų labirintuose, bet ir pastebėti ženklus, nurodančius ilgai lauktą įvykį. Anot aiškintojo, sapnų aiškinimas yra kruopštus sapne matomų įvykių ir daiktų tyrinėjimai. Jie padeda atkurti tikslų vaizdą, taip pat nurodo, kokie įvykiai netrukus įvyks realiame gyvenime.

 1. Jei mergina sapne pamatė burkuojančią balandžių porą, tai reiškia, kad neužilgo į jos širdį pasibels meilė. Vienas greta kito tupintys du balandžiai žada greitą susitikimą su mylimuoju. O jei mergina jau turi partnerį, tai reiškia, kad greitai jis pasipirš jai. Šis ženklas sapne paprastai išsipildo tikrovėje, o tai reiškia, kad realiame gyvenime reikia atidžiai stebėti artėjančios meilės pasiuntinius.
 2. Sapnuojant gėles taip pat nurodo abipusę meilę, ypač jei mergina sapnuoja ryškiai žydinčias rožes. Arba ji gauna gėlių puokštę, skina jas, pasivaikščiodama po sodą, kuriame gausiai žydi raudonos, raudonos ar rausvos gėlės.
 3. Sapnuoti žiedą, kai mylimasis aistringai prisipažįsta meilėje, nebūtinai rodo greitą santuoką. Bet tai reiškia, kad vyras nuoširdžiai myli ir yra pasirengęs rimtiems santykiams. Užtat pranašiškas sapnas, kuriame buvo matyti du žiedai. Tai liudija artėjančias tuoktuves.
 4. Geras sapnas, jei mergina susapnavo perlus. Laimę asmeniniame gyvenime žada mažas perliukas, o jei sapne mergina užsidėjo perlų vėrinį ar įsisegė perlų auskarus, vadinasi, netrukus jai bus pasiūlyta mylimojo ranka ir širdis.
 5. Didelę, aistringą meilę žada ir tai, jei sapne mergina paragavo saldžių vaisių ar uogų. Sultingos vyšnios, braškės, persikai, abrikosai ar kitos gėrybės, kurios net pabudus palieka subtilų aromatą ir malonų prieskonį, žada laimę asmeniniame gyvenime, kurio neužgožia jokios problemos.
 6. Sapne pamačius duris ir jas atidarius, taip pat reiškia meilę. Jei durys yra naujos ir gražios, o taip pat traukia dėmesį ir sukelia malonias emocijas – meilė bus abipusė ir laiminga. Atrakinus duris raižytu raktu ir jas atidarius – tai ženklas, kuris iš tikrųjų ir lems laimę asmeniniame gyvenime.
 7. Sapne naujo gyvenimo simbolis žmonos statuse yra graži virtuvė. Jei mergina sapnuoja erdvų kambarį, kurį sutvarko, o po to su meile gamina valgį, tai reiškia, kad realiame gyvenime jos laukia vedybų pasiūlymas. Taip pat persikėlimas iš tėvų namų į savo mylimo vyro namus.
 8. Laimingą santuoką žada pranašiškas sapnas, kur mergaitės šoka apsirengusios puošniomis suknelėmis, grojant švelniai muzikai. Sapnas aiškiai nurodo, kad šeimos gyvenimas bus laimingas, o meilė – abipusė.
 9. Apie artėjančias vestuves pranašauja sapnas, kur mergina užsiima rankdarbiais: siuvinėjimu, nėrimu ar net siuva vestuvinę suknelę. Senovėje nuotakos pačios ruošdavo kraitį, todėl toks sapnas laikomas pranašišku ir žada laimę.
 10. Merginai sapnuoti delfinus reiškia, kad ji greitai suras artimą sau sielą arba ištekės už partnerio, kuris netrukus jai pasipirš. Delfinai yra ne tik meilės simbolis, bet ir įsimylėjėlių sielų vienybė, visiškas tarpusavio supratimas ir laimė.

 

2 KOMENTARAI

 1. Have you ever thought about adding a little bit more than just
  your articles? I mean, what you say is important and everything.
  But just imagine if you added some great pictures or videos to give
  your posts more, “pop”! Your content is excellent but with images and video clips, this blog could undeniably
  be one of the best in its field. Awesome blog!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą