Natūralus grožis be makiažo visada yra patrauklesnis vyrams nei net įmantriausias makiažas. Archyvo nuotrauka

Siekdamos tobulo kūno, laikydamosi sveikos gyvensenos principų, dažnai užsukdamos į grožio salonus, dailiosios lyties atstovės neretai pamiršta, kad „moteriško patrauklumo“ sąvoką vyrai neretai supranta ir įsivaizduoja kiek kitaip, nei mados industrijos primestos grožio tendencijos ir idealai. Be to, galite nustebti, tačiau kai kurie atributai, kurie vyrus nepaprastai traukia, merginoms gali atrodyti visiškai žemiški ir net nepatrauklūs. Taigi, kas patinka vyrams?

 

 1. Pilni sėdmenys ir šlaunys

Akivaizdu, kad vieniems vyrams patinka lieknos merginos, o kitiems – šiek tiek pilnesnės. Tačiau nepakitusi  visiems stipriosios lyties atstovams yra moters apatinė kūno dalis – pilni sėdmenys ir šlaunys, aistringai traukiantys bet kurį vyrą.

 1. Smėlio laikrodžio figūros tipas

Moteriška figūra – smėlio laikrodžio forma laikoma viena patraukliausių tarp vyrų. Šiuo atveju moteris simbolizuoja vaisingumo deivę: iškilia krūtine, siauru juosmeniu, gana plačių klubų ir sėdmenų. Bet kalbama ne apie daugeliui žinomą stereotipą, konkrečius matmenis 90-60-90, o apie  figūros santykį ir simetriją.

 1. Krūtinė

Jei paprašytumėte vyrų įvardyti vieną patraukliausių  moters kūno vietų, tikėtina, kad šimtu procentų atvejų skambės žodis „krūtinė“. Ir visai nesvarbu, ar ji didelė, ar maža. Krūtys yra beveik moterų sinonimai, todėl dėvėkite savo pirmąjį dydį su pasididžiavimu!

 1. Kūno sudėjimas

Nors kiekvienos moters ar merginos kūno sudėjimas skiriasi, bet daug vyrų galvoja, kad būti per lieknai yra žalinga. Taigi, yra nedaug stipriosios lyties atstovų, kurie pirmenybę teiktų „kaulams ir odai“, o ne „kraujui ir pienui“. Nors iš tikrųjų didžiausią vaidmenį vaidina teisingas juosmens ir klubo santykis, vadinamasis WHR indeksas. Ir nesvarbu, kokio sudėjimo būtų mergina.

 1. Moteriškas kvapas

Vyrai potencialią partnerę vertina visais pojūčiais, bet pirmiausia verta pasakyti keletą žodžių apie natūralų moters kvapą, kuris pasąmonėje atlieka feromono vaidmenį. Taigi prakaitas yra natūralaus kūno kvapo, imuniteto, stabilumo ir sveikatos esmė. Ir nors dabar esame kur kas rafinuotesni, kai renkamės sau porą, „kvapas“ vis tiek yra vienas stipriausių traukos rodiklių. Bet tai nereiškia, kad tinkamai parinkti kvepalai gali būti paskutinis „taškas“, pritrauksiantis vyrą.

 1. Saulės nepaliestos odos juostos nuo liemenėlių ir kelnaičių

Paprastai moterys stengiasi įdegti kuo tolygiau ir visą kūną, bet tai nėra būtina. Pasak vyrų, saulės nepaliestos odos juostos nuo liemenėlės dirželių ar kelnaičių yra itin patrauklios, nes moteris atrodo dar labiau apsinuoginusi.

 1. Palaidi plaukai

Puikiai sušukuoti plaukai nėra tokie populiarūs  tarp vyrų, kaip palaidi merginos plaukai. Besiplaikstantys blizgantys tiesūs plaukai ar garbanos suvokiamos ne tik kaip moteriškumo, bet ir sveikatos simbolis.

 1. Kuo mažiau makiažo

Natūralus grožis be makiažo visada yra patrauklesnis vyrams nei net įmantriausias makiažas. Akivaizdu, kad liesti ir bučiuoti švarią odą yra daug maloniau nei nubraukti lūpų dažus ir pagrindą nuo veido, nors iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti gerai. Beje, tai galioja ir papuošalams.

 1. Balsas

Kartais pakanka net tokio dalyko kaip seksualus balsas! Daug vyrų suvokia ir įsimena tam tikrą balso tembrą. O  po to kalba apie „kitas“ savybes ar išvaizdą kaip apie tai, kas iš pat pradžių nebuvo svarbu.

 1. Juokas

Stipriąją lytį traukia ne tik šypsena, bet apskritai maloni merginos veido išraiška. Natūraliai besijuokianti mergina, ypač jei  ji juokiasi iš jo pokšto, gali užkariauti bet kurį vyrą.

 1. Akiniai

Tyrimo duomenimis, daugeliui vyrų tinkami moters veidui akiniai, daro ją patrauklesnę. Gal šiuo atveju ir neverta ieškoti traukos priežasčių, bet pateikiame čia kaip paprastą faktą. Ir jei kuriai nors iš jūsų kada nors buvo gėda nešioti akinius, akivaizdu, kad laikas pamiršti savo kompleksus.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą