Vienas žinomiausių moterų grožio srities ekspertas Anthony‘is Youngas, dirbantis Mičigano universitete, teigia, kad karštis ir rūkymas daro ypač neigiamą poveikį moters krūtims ir labai pablogina jų formas bei sumažina apimtis.

Anot eksperto Anthony Youngo, jis priėjo prie tokios išvados stebėdamas savo pacientes, kurioms atlikus krūtų didinimo operacijas, pradėjo ar toliau rūkė.

Eksperto tvirtinimu, nemažai moterų ir merginų susiduria su krūtų formos ir apimties praradimo problema dėl to, kad rūkymas sutrikdo normalią kraujotaką. Kai kuriais atvejais, mėgstančioms užtraukti dūmą, pastebimas spenelių tamsėjimas, kurios, anot eksperto, atrodo ne tik ne estetiškai, bet tiesiog siaubingai.

Anthony Youngo  tvirtinimu, karštoje vonioje galima gulėti ne ilgiau kaip 15 minučių, o numesti svorį – ne daugiau kaip 2 kg per mėnesį. Priešingu atveju rizikuojate, kad jūsų krūtys suglebs ir praras formas. „Jei prarasite svorį staigiai, gausite susprogusio baliono efektą“, – sako ekspertas. Taip pat krūtys praranda formą ilgai maitinant kūdikį.

Maitinant kūdikį krūtimi, svarbu tinkamai jas prižiūrėti. Būtinai dėvėkite aptemptą liemenėlę iš natūralaus audinio. Patartina jos nenusiimti prieš einant miegoti ir žindymo metu. Pirkite su kišenėle speneliui.  Pradėjus rūkyti, krūtys ne tik pamažu suglemba, bet ir nustoja augti. Jei rūkote nuo jaunystės, tada krūtys ir lieka mažos, o jų oda tampa raukšlėta ir suglebusi“, – įspėja moterų grožio specialistas.

Anot jo, krūtims labai kenkia ir įdegis. Mat ultravioletinė šviesa prisideda prie odos senėjimo ir gali sukelti krūties vėžį. „Jei tikrai norite degintis nuogomis krūtimis, naudokite kremus, pasižyminčius dideliu šviesos apsaugojimo poveikiu. Norėdamos, kad jūsų krūtys būtų elastingesnės ir ilgiau sveikos, dažniau praktikuokite kontrastinį dušą. Taip pat sulauksite neblogų rezultatų masažuojant krūtis švelniu teptuku, pagamintu iš natūralių šerių. Taip pat ir atsistojus po dušo vandeniu, ir masažuojant sukamaisiais judesiais aplink spenelį.

Galite atlikti ir vieną itin naudingą pratimą krūtims. Atsigulkite ant grindų arba ant nuožulnaus suoliuko. Sulenkite kelius, kojos turi būti stabiliai ant grindų. Pakelkite rankas su svarmenimis aukštyn, statmenai grindų linijai, tada sulenkite jas, nuleisdamos į krūtinės šonus.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą