Ir kaip su jais bendrauti nepakenkiant savo ir jų psichikai? Belieka palinkėti: „Nustokite gailėtis savęs!“. Jūsų dėmesiui trys Zodiako ženklai su kankinio sindromu.

Vadinamasis kankinio sindromas arba, paprasčiausiai, savęs gailėjimasis, šiandien tampa vis dažnesnis. Deja, ne visi žmonės žino, kaip oriai susitaikyti su neteisybe ir iš tikrųjų nesugeba įvertinti situacijos. Kadangi jiems lengviau apkaltinti pasaulį ar kitą žmogų už visas nuodėmes, bet tikrai ne save. Astrologijoje žinomi tie požymiai, kurie būdingi tokiam elgesiui. Bet tai nereiškia, kad tai būtinai turi tapti norma jiems ar kažkam kitam. Jums tiesiog reikia įvertinti savo stipriąsias puses ir galvoti apie tai, ką jūs patys galite padaryti ar pakeisti šioje situacijoje. Ir kuo greičiau, tuo lengviau bus išspręsti problemą. Taigi, laikui bėgant iš kankinio galite pavirsti stipriu ir pasitikinčiu savimi žmogumi, tiksliai žinančiu, ką daryti.

Bet neverta slėpti ir to, kad kiekvienas iš mūsų bent kartą pasigailėjome savęs. Apskritai tai yra normalu. Tiesa, yra pavienių tokios būsenos apraiškų ir yra žmonių, kurie tai paverčia tikra filosofija, kone gyvenimo prasme. Taigi, kuris iš Zodiako ženklų yra labiausiai linkęs nuolat savęs gailėti?

 

VĖŽYS

Vėžys visada pasiruošęs padėti ir tai puikiai žino ne tik jo šeima, bet ir draugai, kaimynai, tiesiog pažįstami žmonės. Yra tik vienas „bet“. Mainais jis tikisi per didelės grąžos, o kai jos negauna,  tuojau pat įsižeidžia ir užsisklendžia savyje. Ir kuo ilgiau jis nesulauks pagyrų, tuo labiau stiprės pasipiktinimas  ir nepasitenkinimas. Šio ženklo atstovas yra kaip lavina, kuri, anksčiau ar vėliau, gali  išsiveržti ar nukristi… kam nors ant galvos. Todėl verta dažniau girti Vėžį, o jam – per daug nesitikėti iš jį supančio pasaulio.

 

SVARSTYKLĖS

Šio ženklo atstovas taip pat nuolat „kenčia“. Kodėl? Tiesiog jam nuolat, visada ir visur reikia girdėti, koks jis yra puikus, protingas ir nuostabus. Pagirti, kad jis gerai mokosi, yra puikus vadovas ar verslininkas. Na, o jei nėra pagyrų, Svarstyklės nesupras, kodėl. Todėl kaups savyje pasipiktinimą, kaip ir Vėžys, kaip vanduo už užtvankos. Bet kai šio ženklo atstovas pratrūks – gelbėkitės, kas galite. Todėl norint neužsitraukti Svarstyklių rūstybės, tiesiog dažniau juos girkite. Net jei iš tikrųjų  ir nėra už ką.

 

MERGELĖ

Taip, čia pateko ir šie egocentrinius įpročius turintys žmonės. Mergelė visada nori viską  daryti teisingai. Bet jei nepavyksta teisingai, Mergelė gali pakelti ir audrą, arba perbėgti juoda katė  per jai neįtikusio žmogaus kelią. Žodžiu, visi kalti, bet ne pati Mergelė. Ir iki užsispyrimo šio ženklo atstovai stengsis įtikinti kitus savo nekaltumu ir net sau neprisipažins, kad patys dėl visko kalti. Ne, tokia koncepcija Mergelių gyvenime paprasčiausiai neegzistuoja, todėl šio ženklo atstovai greičiau patirs kančią, skųsis aplinkinių nesupratingumu, bet asmeniškai niekada neieškos kompromisų  ir išeities.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą