Toli gražu ne visiems duota mylėti, kaip kad rašoma knygose ar rodoma melodramose. Žmonės jausmus demonstruoja skirtingai, bet kai kuriems jie yra visiškai svetimi. Astrologų manymu, meilės suderinamumas nevaidina jokio vaidmens, išreiškiant savo jausmus. Jūs galite puikiai derėti kartu, tačiau žmogus gali jus nuvilti dėl savo nesugebėjimo parodyti  ir vertinti kito meilę. Žinoma, ne viskas taip ir blogai, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Žmonės, kuriems sunku  reikšti nuoširdžiai emocijas, vis tiek gali suteikti jums laimės.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Dvyniai blogai supranta „didelę aistrą“, užpildančią kitų žmonių gyvenimus. Jiems „neprieinami“ visi gilūs jausmai. Šio ženklo atstovų siela yra suskaidyta, jie nuolatos ieško savo „antrininko“.

Permainingi ir labai nepastovūs Oro stichijos atstovai Dvyniai labiau mėgsta lengvą flirtą. Meilė jiems yra antroje vietoje, o gal ir trečioje ar penktoje. Šio ženklo atstovai negali įvertinti ir suprasti kito žmogaus meilę, nes jiems patiems nepavaldus visapusiškas jausmas. Dėl savo nenuoseklumo, dėl kurio jie nesugeba jausti gėdos ir kaltės, Dvyniai  per savo gyvenimą sudaužo daugelio dailiosios lyties atstovių širdžių į smulkius šipulius.

Šio ženklo atstovai mėgsta improvizuoti, jie nenuilstami meilės žaidimuose, tačiau menkiausia dramatiškų santykių užuomina verčia  juos  pasipustyti padus ir dingti iš akių.

Dvyniams trūksta minkštumo, jautrumo, lankstumo partnerių atžvilgiu. Panašu, kad dėl tos pačios priežasties Dvyniai nežino, kaip įvertinti kito žmogaus meilę. Todėl jų santuokos dažnai būna nelaimingos, ypač sulaukus brandaus amžiaus.  Tuo tarpu šio ženklo atstovai tvirtina norintys visai nedaug santykiuose: svarbiausia, kad partneris nekeltų pavydo scenų ir mainais nelauktų aistringų jausmų. Bet jei Dvyniams pasisektų sutikti savo karminį antrininką, jie gali pasikeisti iš pagrindų ir patirti tikrą meilę.

Dvyniai turi galimybę sutikti savo meilę tarp Šaulio, Vandenio, Avino Zodiako ženklo žmonių.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Meilėje Avinas elgiasi kaip tikras vaikas. Jis mano, kad turėtų būti mylimas vien dėl to, kad jis yra. Avinas laiko kito meilę savaime suprantamu dalyku. Todėl jis nežino, kaip įvertinti tai, ką gauna be pastangų.  Patarimas: užmezgus santykius su Avinu, šiukštu, neparodykite, kiek jį mylite. Tada jam bus įdomu. O jei dar kartais pavyktų apsimesti, kad esate abejingi ar net „nepastebėsite“, esant jį greta, tai būtų nuostabu ir nepakartojama!

Gimusieji po Avino ženklu, visada skuba į priekį, norėdami išsiaiškinti, kas jiems dar nėra prieinama. Įsimylėjęs Avinas pirmiausia vertina savo emocijas, o partnerio jausmai jį mažai domina. Pasipriešinimas jam sukelia nesustabdomą aistrą. Jis tiesiog pradeda degti entuziazmu, bandydamas parodyti savo geriausias savybes. Bet kuo daugiau jis įkaista, tuo greičiau jo aistra išblėsta.

Ugnies stichijos atstovų dėmesį gali sulaikyti amžinai bėgantys Dvyniai, vengiantis viešumos Vandenis, veržlusis Šaulys.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Vandenis paprastai siekia lengvų ir laisvų santykių. Šio ženklo atstovai, skirtingai nei Avinas, netiki, kad jie gali būti mylimi tiesiog šiaip sau, dėl to, kad jie yra. Todėl nuo kito rodomos meilės Vandenis neretai atsitveria abejingumo, cinizmo, skepticizmo siena.

Šio žvaigždyno atstovų problema yra ta, kad ne vienas iš jų jaučia savo žemą savivertę, nors iš tikrųjų taip ir nėra. Be to neretai kažkuo nepatenkintas savimi ar nemėgsta savęs. Vandenis dažnai netiki deklaruojama meile, kenčia pats ir kankina savo partnerį, įtardamas jį klastingumu ar veidmainyste. Vandenis bijo ne tik kito žmogaus, bet ir savo jausmų. Jo manymu, meilė sukelia įsipareigojimus, kurie gali apriboti jo laisvę ir sugadinti gyvenimą.

Šio ženklo atstovai yra draugiški, lengvai susižavi. Tačiau tarp priešingos lyties atstovų jie dairosi ištikimo, supratingo ir atsidavusio draugo, o ne vien sekso partnerio. Vandenis bijo stiprių aistrų, tačiau siekia „tobulos meilės“. Negana to, tarp šių visai nesuderinamų dalykų, jis  nori ir kuo ilgiau išsaugoti laisvę.  Geras suderinamumas su Vandeniu su Dvyniais, Svarstyklėmis, Šauliu.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragiai bijo emocinio  sukrėtimo ir perversmo, todėl sąmoningai saugo save nuo stiprių jausmų. Jie slopina juos savyje ir netiki meilės apraiškomis iš partnerio pusės.  Ne vienas jų net pelnė „nekenčiančių moterų“ reputaciją. Šio žvaigždyno atstovai negali būti vadinami emocingais žmonėmis, nes jie linkę vertinti kitus pagal savo standartus. Todėl Ožiaragis negali iki galo įvertinti ir kito žmogaus meilės.

Be to, šis Žemės stichijos atstovas meilėje yra labai pragmatiškas, kurioje neretai įžvelgia dar vieną verslo projektą. Pirmasis klausimas, kurį jie užduoda sau, yra: „Kokią naudą gali suteikti santykiai su šiuo žmogumi?“  Todėl ko gero teks ilgai ir kruopščiai įrodinėti Ožiaragiui savo jausmų rimtumą ir akivaizdžią naudą,  norint, kad jis užmegztų su jumis glaudžius ir ilgalaikius ryšius. Bet jei Ožiaragis nusprendžia sudaryti sąjungą, paprastai jis būna ištikimas savo partneriui, stengiasi nesipykti, nors kartais  ir kankina jį išpuoliais, pavydu ir nepasitikėjimu savo partneriu.

Be to, Ožiaragis dažnai būna atitrūkęs nuo poreikio mylėti ir jį slegia meilės baimė. Todėl gyvenimas su Ožiaragiu niekada nebus lengvas. Kadangi nuolat užsisklendęs savyje, jis negali visiškai patikėti, priimti ir įvertinti kito žmogaus meilę. Ožiaragiai tuokiasi vėlai, užtat jų santuokos dažnai būna sėkmingos. Geriausi partneriai bus Žemės stichijos atstovai – Jautis ir Mergelė.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą