Padedant astrologijai galima sužinoti, kaip po vestuvių elgiasi dvylikos Zodiako ženklo vyrai ir kaip pasikeičia jų charakteris, priklausomai nuo ženklo, po kuriuo jie gimė. Be to, astrologijos žinios padeda suprasti, ar verta susieti gyvenimą su žmogumi, kuris jums gali netikti temperamentu ir gyvenimo požiūriu. Prieš žengdami svarbų žingsnį ir ištardami labai svarbius  žodžius, sužinokite, kas jūsų laukia po didingų vestuvių šeimos gyvenime.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Avino vyrai po vedybų retai keičia savo elgesį. Jie išlieka ištikimi savo laisvei, todėl gali elgtis taip, kaip jiems atrodo tinkama ir teisinga. Gyvenimas su šiuo Zodiako ženklo atstovu niekada nebus nuobodus, nes jam apskritai nepriimtinas nuobodulys ir monotonija. Vienaip ar kitaip, bet Avino vyrai nevengia santuokinio gyvenimo pareigų. Greičiau priešingai – ne tik stengiasi laikytis šeimos tradicijų, bet ir rūpinasi vaikais. Todėl su šio Zodiako ženklo atstovu galima sukurti stiprią šeimą. Bet norint išlaikyti Aviną šeimos lizde, bet kuri moteris turėtų labai pasistengti, kadangi  su juo nepavyks išvengti audringų kivirčų ir konfliktų, kurie gali kaip reikiant išklibinti šeiminių  santykių pamatus.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)  

Gyvenimas su Jaučiu gali atrodyti nuobodus ir monotoniškas. Šio ženklo vyrai greitai pripranta prie stabilumo, pastovumo, ramybės, todėl nelinkę ką nors keisti. Dėl tos pačios priežasties jų veiksmus galima lengvai numatyti, nes jie nėra įpratę prie naujovių ir staigių pokyčių. Jaučio punktualumas gali erzinti, tačiau jei moteris ieško ramybės ir komforto šeimoje, gyvenimas po vedybų  su tokiu vyru jai bus pats tas. Tam tikros nusistovėjusios taisyklės ir įpročiai, kurių laikantis ir vyks šeimos gyvenimas, iš esmės nekis. Todėl jei esate pasirengusi visą gyvenimą praleisti ramioje ir įprastoje aplinkoje, tada šio ženklo žmogaus buvimas šalia jūsų neturėtų erzinti ar kaip nors kitaip daryti įtaką jūsų nuotaikai.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Net ir sukūrus šeimą Dvyniai nepraranda avantiūrizmo dvasios. Gyvenimas su juo bus kupinas staigmenų ir netikėtumų, todėl moterims svarbu nepamiršti, kad ramaus gyvenimo su  šio ženklo išrinktuoju tikrai nenusimato. Pramogos, linksmybės, draugų kompanijos, susitikimai, kelionės, spontaniški sprendimai – visa tai bus sutuoktinių poros gyvenime. Todėl norint prisitaikyti prie šio ženklo temperamento, svarbu, kad moteris būtų su juo „ant šios bangos“. Jei jo nepalaikysite, vargu ar galėsite džiaugtis santuoka.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Vėžio ženklo vyrai, atšokę vestuves, dar būna gana ilgai atitrūkę nuo tikrovės.  Jie retai imasi ir pajėgia išspręsti iškilusias svarbias ir aktualias problemas, todėl jos neretai perkeliamos ant žmonos pečių. Šio ženklo vyrams gana sunku prisitaikyti prie šeiminio gyvenimo aplinkybių, nes jie įpratę gyventi savo  svajonių pasaulyje, kuriame netrūksta ir iliuzijų. Taip pat jiems sunku atsiskirti nuo  tėvų rūpinimosi ir globos. Tai reiškia, kad Vėžio antroji pusė turės rūpintis savo išrinktuoju, išmokyti savarankiškumo ir suteikti namų komfortą. Kaprizingi ir jautrūs Vėžiai dažnai būna tingūs, todėl dauguma namų ruošos darbų teks imtis jų žmonoms.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Šios Ugnies stichijos ženklo atstovas po vedybų nenustoja mažiau mylėti savo išrinktosios, tačiau  nori, kad ji būtų ne tik atsidavusi jam, bet ir paklusni bei nuolanki. Todėl būsimoji Liūto ženklo sutuoktinė turėtų  įsidėmėti, kad vargu, ar ji galės išreikšti  bei realizuoti save, gyvendama po vienu stogu su tokiu „karališku sutvėrimu“, nes Liūto „aš“ visada bus pirmoje vietoje. Todėl, kad vedybinis gyvenimas nevirstų vien nesibaigiančiais nusivylimais ir konfliktais, būkite pasirengusi priimti vyrą, kaip lyderį, kupina ambicijų, ir pasilikti sau silpnos moters poziciją. Žodžiu, turite atitikti išrinktojo reikalavimus. Priešingu atveju, šeiminiu gyvenimu džiaugsitės neilgai.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Mergelės ženklo vyrai  tikisi iš savo žmonų ramaus gyvenimo tėkmės, kad antroji pusė bus puiki šeimininkė, taupi, galimybės taupyti pinigus, ir, svarbiausia, nesiginčys ir nekonfliktuos su juo. Šio ženklo vyrai yra sąžiningi, patikimi,  pripranta prie nusistovėjusios tvarkos, todėl labai retai imasi kokių nors pokyčių. Nebent tik savo antrai pusei parodžius iniciatyvą.  Mergelės ženklo vyro šeiminiame gyvenime nelieka vietos pramogoms ir nuotykiams, kadangi jis nemėgsta leistis į spontaniškas keliones arba linksmintis nepažįstamų žmonių kompanijoje. Todėl prieš susiedama savo gyvenimą su šio ženklo vyru, moteris turėtų labai gerai pagalvoti, ar norės kasdien kartoti tuos pačius monotoniškus judesius ir daiktus dėti į savo vietas diena iš dienos.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Po vestuvių vis dar galima pasikliauti Svarstyklių vyru. Gyvenimas su juo bus kupinas harmonijos ir komforto, bet ne viskas bus taip sklandu, kaip  gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Šio ženklo atstovai yra linkę vengti atsakingų sprendimų, todėl meilės laivas gali atsitrenkti į kasdienių sunkumų uolas. Nenumatytos aplinkybės Svarstykles gąsdina, ypač jei pokalbis susijęs su  pokyčiais šeimoje. Santuoka neiširs, jei tėvai palaikys jauną šeimą. Priešingu atveju, atsakomybės našta gali priversti šio Zodiako ženklo vyrus palikti šeimą.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Gyvenimas su Skorpiono ženklo vyru tarsi amerikietiški kalneliai. Jo nepastovumas, blaškymasis ir dažnai keičiama nuomonė, gali tapti skausmingas  reikalas jau pirmajame vedybinio gyvenimo etape. Negana to, šio ženklo vyro dažnai prasta nuotaika ir nusiteikimas,  gali tapti tiesiog nepakenčiamas jo antrajai pusei, kai sutuoktinį pradeda erzinti bet koks garsas ir veiksmas. Skorpionai nelaikomi ištikimais sutuoktiniais, todėl apgaulė ir išdavystė gali tapti poros „neatsiejama“ gyvenimo dalimi. Vienintelė išimtis gali  būti nebent tie Skorpiono ženklo atstovai, kurie yra mažiau jautrūs pagundoms ir iki kaklo pasineria į darbus.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Kaip bebūtų keista, bet Šaulio ženklo nuotykių ieškotojai gali nuspręsti tuoktis labai anksti. Bet jiems tai greičiau ne atsakingas žingsnis, o dar vienas iššūkis likimui ir ramaus gyvenimo pabaigtuvės. Gana sunku įtikti šio ženklo vyrui, nes jis vis tiek atranda priežasčių kuo nors apkaltinti savo antrąją pusę   ir ją palikti. Šaulio vyrai linkę stačia galva pasinerti į nuotykius, linksmintis, pramogauti, tarsi jiems santuoka būtų nesibaigianti šventė.  Todėl moteris, pasakiusi Šaulio vyrui „taip“, neturėtų džiūgauti. Mat santuokoje su Šauliu  neretai nutinka taip: sutuoktiniai per  gana trumpą laiką atitolsta vienas nuo kito ir kiekvienas pradeda gyventi savo gyvenimą.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Po vestuvių Ožiaragiams gali kilti bauginantys  klausimai: „Ką aš padariau? Kaip toliau gyventi?“, todėl  jie neretai tūno kur nors kampe, tarsi atitrūkę nuo tikrovės, jaučiasi vieniši ir nereikalingi.  Taip susikuria aplink save  tarsi neprieinamo žmogaus aureolę, dažnai būna slogios, prastos nuotaikos. Tiesą sakant, šio ženklo vyrui retsykiais kyla natūralus savęs izoliacijos poreikis. Tada jis linkęs tylėti, neatsakinėja į žmonos klausimus apie tai, kas nutiko,  kodėl jis paniuręs, kodėl nieko neveikia ir panašiai. Nepaisant to, Ožiaragiu galima pasikliauti  sunkiose ir sudėtingose gyvenimo situacijoje, nors kasdieniame gyvenime jis nėra linkęs emociškai bendrauti ir  rodyti savo jausmus.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Praėjus kiek laiko po vestuvių ceremonijos, Vandenis gali tapti visiškai neatpažįstamu žmogumi, atskleisdamas tikruosius savo charakterio bruožus. Šio ženklo vyras gali turėti diktatoriaus įpročių, todėl norint įtikti jam ir išvengti konfliktų, teks atsisakyti savo pomėgių ir įpročių. Pavyzdžiui, ginčytis, į vieną jo pasakytą žodį, atsakyti dešimčia, praleisti galimybę patylėti ir panašiai. Vandeniui nėra nieko svarbesnio už savąjį „aš“, todėl aiškinantis santykius, jis gali visais įmanomais  ir neįmanomais būdais „perjungti bėgius“, vengdamas atsakomybės ir nenorėdamas pripažinti savo klaidų.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Ateitis su Žuvų ženklo vyru yra  ko gero labiausiai miglota ir nuspalvinta mistinėmis spalvomis. Vieni  Žuvų ženklo vyrai žino, kaip pilką kasdienybę paversti žaliuojančia pieva su kvapniomis gėlėmis, o kiti gali elgtis kaip visiškai svetimi  žmonės, užsidėję bejausmę abejingumo kaukę. Šio ženklo atstovai yra gana paslaptingi, neretai būna giliai pasinėrę į savo iliuzijų pasaulį, todėl gali lengvai pamiršti  ir savo įsipareigojimus žmonai. Gyvendama po vienu stogu su Žuvų ženklo vyru, moteris turės  eiti su  juo pasroviui ir nesipriešindama arba perimti iniciatyvą į savo rankas.

Kad ir koks būtų jūsų pasirinkimas, prieš priimant svarbų sprendimą, būtinai atidžiai pasverkite visus „už“ ir „prieš“. Nes vien noras sukurti šeimą dar nieko nereiškia. Mat išrinktojo pasirinkimas ne visada  gali atitikti jūsų lūkesčius.

Todėl rekomenduoja pradėti nuo meilės suderinamumo su mylimu vyru apskaičiavimo ir tik tada pagalvoti, ar susieti savo gyvenimą su juo. Linkime jums laimės ir harmonijos gyvenime.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą