Britė Hanni Ray Philips gimė su didžiulėmis įgimtomis dėmėmis ant kojyčių. mergytei paaugus, tėveliai aprengė ją vasariniais drabužėliais  ir išėjo su ja pasivaikščioti į parką. Tačiau pamatė, kad aplinkiniai  ėmė žiūrėti į ją skersomis ir kuždėtis.

 

Kai  Hanni Ray Philips suėjo pusantrų metukų, jos tėvams šovė išganinga mintis į galvą – pasidaryti ant kojų tatuiruotes, kurios būtų tokios pat, kaip ir jų dukrelės įgimtos rausvos dėmės (hemangioma) ant  kojyčių ir kitų kūno vietų. Idėjos esmė labai paprasta – tokiu būdu tėveliai norėjo palaikyti Hanni Ray.

Neįprastas sprendimas buvo priimtas po to, kaip visi kartu jie nuėjo į prekybos centrą, aprengę mergytę trumpais šortais. Tada tėveliai ir pamatė, kaip žmonės įdėmiai apžiūrinėja įgimtas dėmes ant mergytės kojų ir nusprendė, kad ateityje toks dėmesys gali tik traumuoti dukrelę. Ji gali ne tik pradėti kompleksuoti, nepasitikėti savimi, bet ir atsirasti labai menka savivertė. „Aš net sutrikau, kai mes stovėjome automobilių stovėjimo aikštelėje ir pamatėme, kaip suaugusieji šnabždasi, žiūrėdami į mūsų dukrelės kojytes. Tai buvo pirmas kartas, kai mes išvedėme ją trumpomis kelnytėmis į gatvę. Žmonės yra žiaurūs, net patys nesuvokdami to“, – sakė mergytės mama. Bet po to kartu su vyru nusprendė, kad norint išvengti smalsių akių, reikia parodyti, kad tai visai normalu ir net gražu ir nuėjo pas tatuiruočių specialistą.

Per 2,5 valandas jis padarė visiškai vienodas tatuiruotes tiek forma, tiek ir dydžiu, kaip ir mergytės įgimtos dėmės.  Dabar mažoji Hanni  čiupinėja tėvelių tatuiruotes, o po to palygina su savo įgimtomis dėmėmis ir patenkinta juokiasi.

„Kai kurie žmonės pamatę sakė, kad keistai atrodo tos tatuiruotės. Aš sutinku, nes jos pakankamai iššaukiančios. Bet mes tai padarėme dėl savo vaiko, kad ji nesijaustų balta varna, ne tokia, kaip kiti“, – sakė mažosios Hanni tėtis.

 

parengta pagal mirror.co.uk

Nuotr. Facebook

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą